Down Under motori

DaRRth Vader said:
ne mogu si dopustiti da se slikujem kak sarafim Vmaxe, Tmaxe, R jedince, Rojal starove, naopake WRove i ostale japanske drloge  :LOL:  :LOL: :LOL:

Daj nam reci kako V4 dise, je li cure :misli: je li imaju kakvih mana nakon vise kilometara :misli:
 
Sip said:
Daj nam reci kako V4 dise, je li cure :misli: je li imaju kakvih mana nakon vise kilometara :misli:
jedini konkurent mu je BMW, ali to vec svi znaju...
a problemi postoje kao i na drugim motorima...
cure poklopci ventila, tandrcu spaneri razvodnog lanca ( isti ko na KTMu, ali to je i na jamahahama R1 problem koji je u Hr nepoznat jer nema ni novih jamaha ), povremeno pukne pokoja plasticna spojnica sustava hladjenja izmedju cilindara, sve u svemu nista vise ni manje nego na ostalima... servis na 20000 km je paprene cijene, samo usluga je oko 1000 dolara.... 38000 km je imao jedan rsv4 na kojem sam radio i ide kao i prvog dana, rekao bih i bolje, mirnije...
Malo je musicav TC, ako dugo podmazujes lanac na stenderu sa upaljenim motorom ponekad hoce upaliti lampicu za servis jer misli da je nesto poslo krivo posto se zadnji kotac vrti a prednji ne...  i ler gas je previsok, pogotovo sa otvorenim auspuhom, iritatno je u gradu po semaforima..... Od aftermarket ispuha jedino akrap radi i ide kako treba, ostalo je sve u banani, a tu ih ima stotine... I ovdje se uz motor dobije akrap gratis, naravno i prebacivanje na RACE mapu....
No meni je Triumph ipak bolji za vozikanje, po ponasanju i oslobadjanju snage na pola puta izmedju starog TUOLDe i V4, a manji, laksi i samo pjevusi...
 
strasilo said:
nema problema koji je u HR nepoznat .. :lolcry:
ima ima i te koliko, pogotovo sa njemackim autima i japanskim motorima,  :LOL:  ali ajd bolje receno, nespominjan naveliko  :mrgreen:
 
Ajde više neku vožnjicu organiziraj tamo da dođemo  (y) 8)
Valjda te je prošlo više da sjediš i samo dolare brojiš  :mrgreen: :mrgreen:
 
Hebem ti :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ovaj je gori i od eugena :shock:
 
jaoo volan ti na krivoj strani  :jesus: :jesus: :jesus:
 
ma ni maja nije prava ali prolazi , treba bit plavo žuta  :jesus:
 
australac said:
Jel' to forester?  (y)
na zalost ne, mazda tribute 3.0 V6 i to oni zovu MALA MAZDA, Uostalom to je zenin auto, ja sebi moram kupiti veci...
Subaru je ovdje jako zastupljen, a forestera ima ko govana ali su i skupi do bola...
jedino NITKO ne zeli folcvagena ovdje, a ni BMW i Mercedes se bas ne cijene.. rabljena KIA sprortage kosta vise od Mercedesa ML isto godiste  :LOL:
 
DaRRth Vader said:
na zalost ne, mazda tribute 3.0 V6 i to oni zovu MALA MAZDA, Uostalom to je zenin auto, ja sebi moram kupiti veci...
Subaru je ovdje jako zastupljen, a forestera ima ko govana ali su i skupi do bola...
jedino NITKO ne zeli folcvagena ovdje, a ni BMW i Mercedes se bas ne cijene.. rabljena KIA sprortage kosta vise od Mercedesa ML isto godiste  :LOL:
Vjerovatno im zanimljivo u životu pa kupuju dosadne aute koji se ne kvare  :mrgreen:

E da još samo nešto što me zanima  :misli: jesi probao jesti nekakve druge hrane osim prasaca, mislio sam na klokana,krokodila ili nekakve zmije  :shock: