Down Under motori

Shepa said:
Kad smo kod zmija... jel ovo istina?


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
a ma da....
u urbanoj sredini nisam jos vidio nista osim zohara koji lete kao helikopteri i dugacki su i preko 5 cm, a kad slete kao da je kamen pao na beton, stakori su malo veci od hrvatskih domacih macaka, sismisi imaju raspon krila i preko 30 cm, a vrane su velike kao kokosi, na gustere se ne obaziremo uopce ako nisu preko 35 cm dugacki... :wink: najdosadnije su neke bijele papige, ima ih milijardu i stalno se svadjaju  :x
 
:LOL:

Znači, samo anti-imigracijska propaganda?

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
DaRRth Vader said:
a ma da....
u urbanoj sredini nisam jos vidio nista osim zohara koji lete kao helikopteri i dugacki su i preko 5 cm, a kad slete kao da je kamen pao na beton, stakori su malo veci od hrvatskih domacih macaka, sismisi imaju raspon krila i preko 30 cm, a vrane su velike kao kokosi, na gustere se ne obaziremo uopce ako nisu preko 35 cm dugacki... :wink: najdosadnije su neke bijele papige, ima ih milijardu i stalno se svadjaju  :x


:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:.... nemoj zaboraviti paukove... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
da kupim kartu za cetvrtak ????
:021: :021: :021: :021: :021:
ili bolje za srijedu uvecer  :misli:

a jes ti ti svercer KTMova postao ????  :LOL: ili lupas Armstrongu konklurenciju  :evil:
Kenny-a si vec presiso  :LOL:
 
DaRRth Vader said:
da kupim kartu za cetvrtak ????
:021: :021: :021: :021: :021:
ili bolje za srijedu uvecer  :misli:

a jes ti ti svercer KTMova postao ????  :LOL: ili lupas Armstrongu konklurenciju  :evil:
Kenny-a si vec presiso  :LOL:

pa kupio sam jos jedan tak da se i ti imas na cemu vozikati kad dodjes medju "nas nenormalne"...hehehe







(y) (y) (y)
 
deco said:
kumču pa đes
pa tu sam, u ovoj pripizdini od Sidneja... :LOL: :LOL: :LOL:  o onaj bladjer je u pripizdini od Brizbejna i kak je kupio EXC 450 sam se vozika  :021:  a ja i dalje sam gledam druge kak se vozikaju, mislim ofrojdere... po cesti mi tlaka, posto sam gori od onog Mate, svaki tjedan drugi motor testisiram, vec sam se pogubio  :LOL:
 
deco said:
da bas, cekaj sam da cosmo vidi kak nas zalis  :LOL:
ajd uzivajte u ljetu... u nas neka zimcuga, ne ide preko 20 po danu  :LOL:
 
DaRRth Vader said:
da bas, cekaj sam da cosmo vidi kak nas zalis  :LOL:
ajd uzivajte u ljetu... u nas neka zimcuga, ne ide preko 20 po danu  :LOL:


(y)  hehehe...
jebote smrzo sam se ko pizda danas ... bilo je 19 C .... :grin:.....moram cekat jos punih 5 tjedana da se mogu baciti u bazen na kupanje ... popizdit cu.... :LOL: :LOL: :LOL:....
 
nije nesto al evo par slika...










nisam bas bio nesto raspolozen za slikanje u zadnje vrijeme... hmmm vise vremena provedem vozeci  i nekak mi se neda slikati... :tongue: :shocked: