DR350S tema

ovaj polumjesec izgleda ko aksijalni ležaj  :misli: ...od radilice možda  :mrgreen:
..jel ima ta osovina di ide magnet aksijalnog lufta?
di si to našo...zaljepljeno na magnet?
 
poco loco said:
ovaj polumjesec izgleda ko aksijalni ležaj  :misli: ...od radilice možda  :mrgreen:
..jel ima ta osovina di ide magnet aksijalnog lufta?
di si to našo...zaljepljeno na magnet?
da, za magnet. nisam primijetio da ima lufta aksijalno, budem provjerio sutra
 
Nije sa radilice, klipnjaca ima iglicasti lezaj.
Moglo bi biti ovo pod brojem 6:
http://www.mickhone.com.au/partFinder/fiche/1069532
 
To bi mogao biti razlog zasto gubi kompresiju, ako bregasta seta na sve strane.
 
Majstoru je kod sastavljanja ispao i ostao zaljepljen za magnet (ovaj to naravno ne vidi, i eto sranj*).
 
bob the biker said:
i meni se čini da bi to moglo biti sa bregaste, tj. kao neka "vodilica" da bregasta ne šeta lijevo- desno
ta kao neka vodilica sam ti napisao kak se zove  :tongue:  :mrgreen:

jolly the roger said:
al kako je došao do magneta? :misli:
šta ga osigurava da ne ispadne? ...mada sam i ja pomislio isto šta i enduro  :LOL:
 
poco loco said:
ta kao neka vodilica sam ti napisao kak se zove  :tongue:  :mrgreen:
šta ga osigurava da ne ispadne? ...mada sam i ja pomislio isto šta i enduro  :LOL:
moglo bi i to bit... moram vidit jel daje dovoljno jaku iskru, ako ne novi magnet bu igrao...
 
To stoji u polukružnom-utoru u glavi - ventildekl ga nema pa ga to osigurava da se ne okrene i ispadne.

Jolly ugledaj se na kolegu Makazicu i tu mašinu u proste faktore, pitaj boga što je sve unutra sj...
 
Mogli bi kladionicu nabaciti.

1) Drugarica Đoli će dovrsiti DR-a do 1.4.2015. - koef. 50
2) Drugarica Đoli će dovrsiti DR-a do 31.12.2015. - koef. 20
3) Drugarica Đoli će dovrsiti DR-a do 31.12.2020. - koef. 10
4) DR ce dozivjeti sudbinu Tenerke i nece nikada biti dovrsen - koef. 1.05

Ja se danas osjecam nekako hazarderski pa idem na 3).

Oklade se primaju u prostorijama TresnjeFka Enduro Lab-a srijedom prije utakmice i nedjeljom poslije mise. Manipulativni troskovi su 60%, a isti ce se iskoristiti u humanitarne svrhe, da drugarici Đoli kupimo motocikl u voznom stanju i naucimo ga da je istim moguce operirati sa rucicom gasa okrenutom vise od 17%.
 
I meni izgleda kao onaj br. 6.

A što se tiče opklade, niš od toga, ako to nije gotovo 01.03. idem do njega i konfisciram mu. Uz karticu tekućeg i PIN.
I onda je do 01.04.2015. složeno, nabuđeno, dotjerano i utegnuto.

Oko onih 17% mu ne mogu pomoći....  :mrgreen:
 
Pitao sam zato sto bi neko vece novcano ulaganje u motor bez papira bilo neisplativo.
Imas na Pik.ba nekoliko motora koji se prodaju po dijelovima {ako ti zatreba neki dio}.