Ducati 1199 Panigale

ima nešto puno zanimljivije, a to je da je cijela koncepcija motora nova, pored kvačila u uljnoj kupki što je vidljivo, propustili ste primjetiti da je pogon bregastih umjesto remenjem sada pomoću lanaca kao i na D16.
 
M900 said:
ima nešto puno zanimljivije, a to je da je cijela koncepcija motora nova, pored kvačila u uljnoj kupki što je vidljivo, propustili ste primjetiti da je pogon bregastih umjesto remenjem sada pomoću lanaca kao i na D16.
oko sokolovo :naklon:  :mrgreen:
 
nema vise suhog kvacila :misli:  nek mu jos stave rednu cetvorku i promjene boju i mogu se jebat  :x
 
s obzirom da je još u razvoju dobro izgleda
ne dopada mi se što su napustili suho kvačilo
 
M900 said:
ima nešto puno zanimljivije, a to je da je cijela koncepcija motora nova, pored kvačila u uljnoj kupki što je vidljivo, propustili ste primjetiti da je pogon bregastih umjesto remenjem sada pomoću lanaca kao i na D16.
Doo Doo je to napisao na prethodnoj stranici  (y)
 
U jee, mea culpa bio sam brzoplet i nisam pratio od početka pa sam i "falia", nije lanac kako sam napisao nego ingranggi sorry  :shocked: 
 
evo još malo nečega  :misli: :mrgreen:

2012-Ducati-Superbike-1199-Mugello-spy-photo-2.jpg




http://www.asphaltandrubber.com/news/2012-ducati-superbike-1199-spy-phtos/
 
mv_agusta said:
preodličan mi je ovaj mali rep, sad mi uopče ne fale auspusi ispod sica :mrgreen:
al auspuh je ko na er6n  :LOL:
 
Ionako im je svaka druga generacija uspesna. Sada su na redu za promasaj.
 
digging bill said:
Ako bude ovakvi.... (y)


ne mislim da će baš biti takav ali vrlo sličan


i dobar je (y) (y)  totalna agresiva
ono šta mi malo smiješno izgleda je cijev ispuha sa stražnjeg cilindra
 
Super izgleda, samo da maknu tu cijev, bas bode oci.
Inace su dizajn pogodili za cistu peticu, prednji kraj, straznji kraj  (y) (y) (y)
 
taj rep jednostavno ne paše tu  :?
prednja polovica motora je "preteška" za taj detalj  :misli: :?

felge su mi fora  :mrgreen: