Ducati 1199 Panigale

Srki said:
dakle mlatio si tudjim kujcem po ogradi 15 minuta

a sad lijepo uzmi 200soma kuna i kupi si to drlo, pa uživaj u vožnji svaki dan sat-dva :LOL:

mda, to ne bi a?



Srki
Vozio sam ga na mjestu za koji je napravljen na nacin koji zahtjeva. Ekipicu koja bi ga guslala u japankama po jarunu i kenjala kako kviksifter bolan ne radi pri 30 na sat u trecoj ovim putem pozdravljam..
Nema potrebe, imam dva krampa koja ionako ne vozim. Treci mi je jos manje potreban.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
 
s2r said:
Vozio sam ga na mjestu za koji je napravljen na nacin koji zahtjeva. Ekipicu koja bi ga guslala u japankama po jarunu i kenjala kako kviksifter bolan ne radi pri 30 na sat u trecoj ovim putem pozdravljam..
Nema potrebe, imam dva krampa koja ionako ne vozim. Treci mi je jos manje potreban.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
(y) (y) (y)
 
Srki said:
svaki dukac je nakon 2 godine kramp




Srki

Dukcu struja traje koliko bmw mašina
Oba uber strojevi ali dukac je barem ljep
 
plastikman said:
Dukcu struja traje koliko bmw mašina
Oba uber strojevi ali dukac je barem ljep

Trenutni 1098 star 8 godina, struja  (y)

Bivši 999 star 13 godina struja  (y)

Očito imam sreće :LOL: :LOL: :LOL:
 
triple_9 said:
Dukci se sasvim lijepo voze u japankama.  8)
po tome si ti poznat.  :mrgreen:


@neRRo - baš te hoće! Ja već 11 godina vozim ducati (749, MTS)i nikad nisam imao problema, samo redovan servis. Struja - nikad.  :misli:

 
Srki said:
misliš "lijep"?
:mrgreen:



Srki
Ne nego ljep
Lijep je književni izraz i koriste ga gospoda kao ti
Ja volim regionalizme i takav izričaj čuvam u govoru i pismu

Poslano sa mog Redmi Note 3 koristeći Tapatalk

 
http://www.motorcyclenews.com/news/new-bikes/2017/june/final-ducati-panigale-motorcycle/
 
Na slicici u prilogu, iako malo mutno, moze se razaznati motocikl talijanske proizvodnje, crvene boje kako stoji pored audija dignute haube. Nisam ima vremena za detalje ali cinilo se da talijanski motoskil koristi opticki kabel kako bi se spojio na audijevu dijagnostiku preko koje bi vlasnik talijanskog motocikla obd-om ocitao greske na talijanskom motociklu. U isto vrijeme, vlasnik motocikla je nervozno cucao pored vozila pokusavajuci jogom i meditacijom dobiti da talijanski motocikl upali istog dana kada bi se vlasnik vozio.... :)
 

Attachments

  • IMAG0521.jpg
    IMAG0521.jpg
    1.2 MB · Views: 317
Ocigledno neznas na kojoj je razini ducatijeva dijagnostika kad pises takve gluposti... japanci jos 10 godina, ma sta 20 nebudu imali takvu diagnostiku... i dok ti na japancu npr ces promijeniti tps jer je poblesavio (sjeti se samo xt 660) na dukcu ces ga jednostavno resetirat i voziti dalje. Svaki dan imas updatove softwera ecu-a... jbg multistrada ima 7 centrala....Jednostavno diagnostika ima toliko mogucnosti i toliko provjera da je to strasno... a ukoliko ne mozes rijesti neki problem inzenjeri iz ducatia ti se direktno spaja na motor i uklanja kvar...
 
Element said:
Ocigledno neznas na kojoj je razini ducatijeva dijagnostika kad pises takve gluposti... japanci jos 10 godina, ma sta 20 nebudu imali takvu diagnostiku... i dok ti na japancu npr ces promijeniti tps jer je poblesavio (sjeti se samo xt 660) na dukcu ces ga jednostavno resetirat i voziti dalje. Svaki dan imas updatove softwera ecu-a... jbg multistrada ima 7 centrala....Jednostavno diagnostika ima toliko mogucnosti i toliko provjera da je to strasno... a ukoliko ne mozes rijesti neki problem inzenjeri iz ducatia ti se direktno spaja na motor i uklanja kvar...

Pricaj nam malo vise o ovom direktnom spajanju i uklanjanju kvara.
 
Meni je tako na brodu godinama vec ;)

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 
Pa prikopcas diagnostiku i on se putem team viewera spoji na moj laptop on sa svojom administratorskom sifrom moze puno vise nego, cak moze raditi "custom mapature...itd recimo desilo se da je kolega odabrao krivi model multistrade konkretno bila je testastreta 2 a on je ucitao update centrale injeciona od multistrade dvt.. naravno motor poblesavio nece paliti ali i mene ne pusta vise unutra... zovem u ducati konkretno nama u udinama je to radio lik po imenu Ati... i on rijesi problem ucita pravi update... ili multi enduro su nam na pocetku znale imati gresku d-aira a sve je dobro svi parametri ok, svi konektori ok zovem Ati-a on se spoji i rijesi problem ali sutra ujutro imas odmah update centrale d-air... fora on je u borgo panigale a ti u udinama a on pali motor i turira ga na dizalici a ti samo radis dalje i gledas...