DUCATI 848 stiže umjesto 749

Status
Not open for further replies.

miro

Well-known member
Potvrđeno u mnogim ducati kuloarima. 135 konja na 10 000 okretaja, 850 kubika, zamjenit će dosadašnji manji ducatijev superbike model 749. Evo i neka slika što vrlo lako može biti i neka montaža, mada je skinuta s jednog talijanskog bloga. Ducati se, kao i obično, opet odlučio za neku ludu kubikažu koju je teško utrpati u ijednu standardnu klasu, eventualno s suzom 750, za kojom, po svom običaju kaska nekih 20 konja, no ducati kao i obično ima svoje argumete za. Cijena nepoznata, no za očekivati je da neće biti jeftiniji od 749, naprotiv, no ako bude i tu negdje cijenom, ajd bože i pomozi, ipak će dati i nešto bolje performanse od 749. Navodono bi se mogao pojaviti u 10 mjesecu 2007, ali prerano je davati takve prognoze. Ako je "Joško" nešto čuo nek napiše.  (y)
slika 2. Evo čega se sve ljudi hvataju da potvrde informaciju :mrgreen:.

Ducati President Federico Minoli has today confirmed Ducati will offer an 848cc version of the stunning 1098 – if you want it.

The announcement was made on Desmoblog, which is written personally by Minoli, who also showed three computer generated images of alternative colour options for the 1098...

 
Evo šta je cale-tu sa našeg foruma rekao Ducati diler u Ottawi: http://motoplus-web.com/forum/viewtopic.php?p=19215&highlight=848#19215
 
Dizajnom isti ko i veći brat koliko vidim. Slučaj koji se pojavljivao i u prijašnjim generacijama. No izgeldu se prema mojem mišljenju svakako treba skinuti kapu.  (y)
 
ebem mu miša ko velki brat prekrašan je  :slinavac: :slinavac: :slinavac: :slinavac:
 
miro said:
Potvrđeno u mnogim ducati kuloarima. 135 konja na 10 000 okretaja, 850 kubika, zamjenit će dosadašnji manji ducatijev superbike model 749. Evo i neka slika što vrlo lako može biti i neka montaža, mada je skinuta s jednog talijanskog bloga. Ducati se, kao i obično, opet odlučio za neku ludu kubikažu koju je teško utrpati u ijednu standardnu klasu, eventualno s suzom 750, za kojom, po svom običaju kaska nekih 20 konja,

V2 1000ccm i L4 750ccm su bili superbike klasa,a V2 750ccm i L600ccm su bili supersport ako me sjecanje ne vara.....a onda se je pojavom R1 ugasila klasa 750ccm.

 
Ninja said:
V2 1000ccm i L4 750ccm su bili superbike klasa,a V2 750ccm i L600ccm su bili supersport ako me sjecanje ne vara.....a onda se je pojavom R1 ugasila klasa 750ccm.
aiiight
:LOL:
 
slika izgleda ko iz izgrice, a i ako izađe svejedno će ga naprat svaki japanac od pola litre i kusur...
 
sudeći po slikama rezevrara, to je to........gotova stvar  (y)
 
Ninja said:
V2 1000ccm i L4 750ccm su bili superbike klasa,a V2 750ccm i L600ccm su bili supersport ako me sjecanje ne vara.....a onda se je pojavom R1 ugasila klasa 750ccm.
ali kad ducati baš hoće da i 749 bude superbike, što im ja mogu. Pogledaj na njihovnim stranicama, ili da ti slikam svoj motor - piše - superbike.

Ili možda misle da je to super motor, pa zato tako pišu po njemu.... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Danas bio u pitu i zamalo da stol nismo odnjeli do izloga sa 1098 Trisolore S  stvarno je prekrašan  (y)

P.S. prodao Z1000  (y)
P.S.S. prodajem Tuono Factory  :LOL:
P.S.S.S. tražim nekog za orobit banku  :pistoles:
P.S.S.S.S. kupujem 1098 Tricolore S  :mrgreen:
 
ovo mi se svida,samo da je crna boja...
ali i ovako je dobra
(y)
 
(y)
 
Goran zzz said:
Danas bio u pitu i zamalo da stol nismo odnjeli do izloga sa 1098 Trisolore S  stvarno je prekrašan  (y)

P.S. prodao Z1000  (y)
P.S.S. prodajem Tuono Factory  :LOL:
P.S.S.S. tražim nekog za orobit banku  :pistoles:
P.S.S.S.S. kupujem 1098 Tricolore S  :mrgreen:
ne znam jel to dovoljno da skupiš 229 tisuća kuna koliko ga je čovjek platio.  (y)

bio sam u servisu kad su ga šarafali, karbon, dekli  ostale pikanterije.  (y)
 
miro said:
ne znam jel to dovoljno da skupiš 229 tisuća kuna koliko ga je čovjek platio.  (y)


Pih.....toliko sam ja platio MB Sprintera 8)
 
Status
Not open for further replies.