DUCATI 848 stiže umjesto 749

Status
Not open for further replies.
motor za gledat, a ne za vozit 8)
 
miro said:
ne znam jel to dovoljno da skupiš 229 tisuća kuna koliko ga je čovjek platio.  (y)

bio sam u servisu kad su ga šarafali, karbon, dekli  ostale pitanterije.  (y)

Ma nešto predivno  (y) stvarno je zvjer još karbonski dekl naravno otvoren ma nisam prestal sliniti  (y) poslije konobarica u pitu mislila da slinim za njom  :mrgreen:
 
Ninja said:
Pih.....toliko sam ja platio MB Sprintera 8)
pa i meni je to van svakog razuma, ali valjda da nije imao ne bi platio.  :misli:


Inače, dok su svi oduševljeni trikolore igrarijom, ja ne znam što je tu tako spektakularno za te novce.  :misli: Ali valjda mi je svjest još na jednoj boji pa zato ne razmem... :?

No motor je lijep, kao i svaki ducati -  ali ne mogu se oteti dojmu da je plastika oklopa (kakvoća) 2 klase ispod stare serije.  :palacdolje:
 
ajmo sad da čujem, što je tatica rekao?  kolko će koštati 848? Povećene performanse, veća kubikaža, smanjena kilaža, opet mono vilica, a da košta isto kao i 749? YEAH RIGHT! 

848 - 124.900 kn


mate? Bomo? komentari? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
miro said:
ajmo sad da čujem, što je tatica rekao?  kolko će koštati 848? Povećene performanse, veća kubikaža, smanjena kilaža, opet mono vilica, a da košta isto kao i 749? YEAH RIGHT! 

848 - 124.900 kn


mate? Bomo? komentari? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


seeeeeeeeeeeeeeeeeex  :mrgreen:

sa pdv-om ?
 
miro said:
ajmo sad da čujem, što je tatica rekao?  kolko će koštati 848? Povećene performanse, veća kubikaža, smanjena kilaža, opet mono vilica, a da košta isto kao i 749? YEAH RIGHT! 

848 - 124.900 kn


mate? Bomo? komentari? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Koliko je koštao 749?
Već u carini je razlika od 5%, na to računaj i veću trošarinu i na kraju i veći PDV. Ni inflacija od cca 3% ne bi smjela biti zaboravljena. Nakon svega toga mi reci kolika je razlika u cijeni.
 
Ma definitivno bolje dat jos 25000kn i uzet 1098 ma litra je litra ja san ocekiva cjenu tu do max. 110000kn al ovako po meni neisplativo naspram 1098.
 
Prekrasan je! Al 10 mjesec 2007. je prošao, valjda si mislio na 2008  :misli:
 
ma super je taj 848 još kad izađe 848S i R svi koji imaju 999 bi se trebali zabrinuti, eh još da je jeftiniji
al bolje da nije onda bi svaka budala vozila dukca ovako samo budale sa puno para i tu i tamo koji ljubitelj koji ima dosta novaca :D
 
mate said:
Koliko je koštao 749?
Već u carini je razlika od 5%, na to računaj i veću trošarinu i na kraju i veći PDV. Ni inflacija od cca 3% ne bi smjela biti zaboravljena. Nakon svega toga mi reci kolika je razlika u cijeni.
blah blah...rekao si da će koštati ISTO kao i 749 a on je skuplji kako sam JA rekao. Razlog? uvijek ima neki razlog. To što si sad rekao je kao da slušam objašnjenje minstra šukera ili sanadera zašto nešto košta više a ne manje. Ako se mene pita 848 nudi više i više i košta i tu se završava svaka rasprava.

 
inače, da imam novaca, a nemam, i da su mi sportski motocikli prioritet, a nisu, cijenu 848 nad 749 bi smatrao krajnje korektonom jer ima manje kg, viš snage, momenta i zapremine. Picajzla za takve stvari kakva jesam, smatrao bi lošim što prelazi u veću kategoriju poreza, i registracije, ali ko još vozi ducati i gleda na to? osim mene?  8)
 
miro said:
blah blah...rekao si da će koštati ISTO kao i 749 a on je skuplji kako sam JA rekao. Razlog? uvijek ima neki razlog. To što si sad rekao je kao da slušam objašnjenje minstra šukera ili sanadera zašto nešto košta više a ne manje. Ako se mene pita 848 nudi više i više i košta i tu se završava svaka rasprava.

Svaki put kad smo raspravljali o ovoj temi, bilo je valjda svima jasno da pričam o eksportnoj cijeni, odnosno da proizvođač nije dignuo cijenu. Razlozi kojima ti objašnjavaš višu cijenu ne stoje, jer i na 1098 ima manje kila, više konja... a ne košta više od 999. Zašto bi se onda mjenjala politika na 848? To nema nikakvog smisla.
A to što ti ne možeš prihvatiti, ili shvatiti, da je motor automatski prešao u osjetno skuplju kategoriju prema hrvatskim zakonima, to je druga stvar. To slobodno pitaj Šukera. Poanta je da motor kao takav NIJE poskupio.
Teoretski postoji mogućnost da se zastupnik u takvim skučajevima odrekne dijela svoje zarade kako bi amortizirao efekt na maloprodajnu cijenu, no to je u slučaju Temba vrlo malo vjerojatno, da baš ne velim nemoguće.

P.S. Nisam ti mjenjao post nego sam greškom stisnuo modify umjesto quote.
 
mv_agusta said:
ma super je taj 848 još kad izađe 848S i R svi koji imaju 999 bi se trebali zabrinuti, eh još da je jeftiniji
al bolje da nije onda bi svaka budala vozila dukca ovako samo budale sa puno para i tu i tamo koji ljubitelj koji ima dosta novaca :D

evo ja sad necu moci spavati :LOL:... Da sam brinuo za snagu kupio bi gixera ili zx10 :wink:
 
ko samui said:
Ma definitivno bolje dat jos 25000kn i uzet 1098 ma litra je litra ja san ocekiva cjenu tu do max. 110000kn al ovako po meni neisplativo naspram 1098.

Neznam kak si mogo očekivat cijenu manju od 748 kad je 848 jači, ima manje kila, veči okretni moment, novi model bla bla....  :misli: :misli: :misli:
 
Status
Not open for further replies.