Ducati 996RS by Tonci Moto

Sreca da je ovo serijski Ducati, tesko da bi prekrila RS-ov rezervar zbog ovih izraslina na prednjem delu tela. :0648:
 
Sejvao sam sliku i baš mi je to palo na pamet odnosno toliko je sitna da mi se u prvi mah učinilo da je veliki rezervar. :mrgreen:
 
Ja bi ovoga desnog rado doma u garazu ucero'!  :wink:

Trebo bi ja slikat garazu, bajkove i bRRdo robe sto se susi danima povise njih zbog fucking juga  :LOL: :LOL:
 
Mislio sam da ovo nikad i nikome necu reci-VOZITE POLAKO, pre sat vremena sam parkirao Duzati oklopom na asfalt. Nezagrejane gume i kozenje pod nagibom, normalno kao posledica mog meiskustva , daju mi pravo da dokumentujem da mi je lakat bio blize asfaltu nego kod Markeza.  :? (polako podrazumeva nezagrejani grobnik oko minut ipo bez pokusaja kopiranja nikad dokazanog i verovatno nikad izmerenog Fogijevog vremena slicnim motorciklom) :jesus:
 
sasa 402 said:
Mislio sam da ovo nikad i nikome necu reci-VOZITE POLAKO, pre sat vremena sam parkirao Duzati oklopom na asfalt. Nezagrejane gume i kozenje pod nagibom, normalno kao posledica mog meiskustva , daju mi pravo da dokumentujem da mi je lakat bio blize asfaltu nego kod Markeza.  :? (polako podrazumeva nezagrejani grobnik oko minut ipo bez pokusaja kopiranja nikad dokazanog i verovatno nikad izmerenog Fogijevog vremena slicnim motorciklom) :jesus:

rezultat svega





Sent from my RM-821_eu_croatia_511 using Tapatalk