Ducati 996RS by Tonci Moto

Teško da netko ima veću kolekciju slika 916 od mene, idem potražit neke plave jer sam ih imao ali mi se nisu sviđali pa moguće da su obrisane. :mrgreen:
 
angelo.ma said:
ma kakav plavi, Ducati može bit samo crveni, ista stvar i s Ferrarijem  (y)

Ponekad crni i srebrni mogu proći, iako je crveno crveno... :mrgreen:

Sad me ovaj paulov topic podsjetio da mu vratim motor na naslovnicu portala. :mrgreen:
 
Mogli bi za pormjenu,, pri vrhu stranice u ljevom uglu promijeniti slikicu.  :wink:
 
Moj je 748 S  . Po meni mu bas lepo stoji ova plava ( nije sto je moj  :LOL: ) , ali tacno je da je za Ducati samo crvena .
 
Frane_900ss said:
ovaj mi je vrh (y)

PS: vidim da su i pantaganu napravili u Senna izvedbi  :mrgreen:
Uf..tu sliku imam na screen-u (y)
Al najbolje kaj prosle godine na buvljaku u imoli talijan
prodaje upravo taj bike
Skoro nista km i origigi gume gore
A pored njega 998s Troy B. replica nesto malo vozen
Prica da je trazio pa 25 somova za svaki al ide i ispod 20
Mislim da je cak na moto.it za nekih 15 sad
 
Ako se vezuje na polituku firme brend onda se radi o drugom paru rukava iako sam misljenja da je poromjena uhedno i inovacija improvizacija zapravo napredak.  :jesus:
 
paul imaš li koju od svog u 16:9 formatu za wallpaper?
 
Ako neko zeli poboljsati svog 916, 996, ili 998 prodajem u delovima svog 998R. Motor je u komadu, registrovan tako da je za neki vazan deo moguca proba. Izvinjavam se za upotrebu ove teme, ali mnogi da sam dao u oglasima nebi znali koji je to model. (klipovi 104) Rado bih ga prodao kompletnog, ali koliko sam shvatio kod vas su za uvoz bitne euro norme i za motorcikle,

ducati.jpg


image006.jpg


dsc00299.jpg


dsc00302.jpg
 
Ram je od mog 916, njega bih zadrzao. Teoretski, dodjes sa registrovanim ramom (sa zadnjom viljuskom) i za 9000e odvezes svog 998R. Uvoz iz Srbije nije moguc zbog euro normi. Ako je doslo do nekih promena mogu ga prodati i celog. 
 
sasa 402 said:
Ram je od mog 916, njega bih zadrzao. Teoretski, dodjes sa registrovanim ramom (sa zadnjom viljuskom) i za 9000e odvezes svog 998R. Uvoz iz Srbije nije moguc zbog euro normi. Ako je doslo do nekih promena mogu ga prodati i celog.
da imam pare uzel bi  :mrgreen: