Ducati Days na Grobniku 21-22.05.16.

s2r said:
Moglo se sve vozit. Vozio sam hypera sp po cesti, al mu ecu nije radio kako treba.
Pa jebote barem jedan je moro biti u kvaru  :LOL: :LOL:
Inače svaka čast na organiziranju ovakvih stvari kod nas i baš mi drago da je bilo ljudi.Jos kad bi neku faken nadstresnicu napravili da bude hlada malo.....
 
kiki.o said:
Ducati odradio poso danas. Malo mu fali konja, a konju koji vozi malo pameti  :LOL:  da bude i bolji rezultat, ali dobro je bilo i ovako.

2. mjesto u srednjoj grupi. :021:
.....

Vrijeme je manje bitno jer nije pravi pokazatelj utrke koja je bila ljepsa i bolja od mnogih koje se voze na Grobniku. Kikiju cestitke jer je nakon odlicnog starta, pada na 4. poziciju  a zatim prave borbe u grupi sa stalnim izmjenama pozicija, uspio izboriti vodstvo i drzati 1. mjesto do posljednjeg kruga.

Jos jednom cestitke i Bravo Kiki  (y) (y) (y)
 
baxy said:
Vrijeme je manje bitno jer nije pravi pokazatelj utrke koja je bila ljepsa i bolja od mnogih koje se voze na Grobniku. Kikiju cestitke jer je nakon odlicnog starta, pada na 4. poziciju  a zatim prave borbe u grupi sa stalnim izmjenama pozicija, uspio izboriti vodstvo i drzati 1. mjesto do posljednjeg kruga.

Jos jednom cestitke i Bravo Kiki  (y) (y) (y)
To je zbog babinih jaja
 
Jučer u 7 i nešto, možda 8, odlazim sa Gvobnika i vidim čovjeka kako osedluje bajk, vidim friz taj mislim si "jel ovo slavni producento in der minhen...ma je kurac"...i oni taman krenu pa smo skupa vozali do Rijeke, bacio sam im mot da uspore kod džamije, jbg ko zna jel murja tamo na izlazu, a i kamera. Znači to jest bio on :D
 
Nema tu nikakvog Tibora  :mrgreen:
 
zato se Borica priprema za rundanje  (y)
 
kiki.o said:
Ducati odradio poso danas. Malo mu fali konja, a konju koji vozi malo pameti  :LOL:  da bude i bolji rezultat, ali dobro je bilo i ovako.

2. mjesto u srednjoj grupi. :021:

Ne pamtim da je bilo ovak puno ljudi sastrane na nekom događanju na grobniku unazad par godina... Parkirališta puna, ljudi brdo, stvarno dobar dan sve u svemu.  (y)

baxy said:
Vrijeme je manje bitno jer nije pravi pokazatelj utrke koja je bila ljepsa i bolja od mnogih koje se voze na Grobniku. Kikiju cestitke jer je nakon odlicnog starta, pada na 4. poziciju  a zatim prave borbe u grupi sa stalnim izmjenama pozicija, uspio izboriti vodstvo i drzati 1. mjesto do posljednjeg kruga.

Jos jednom cestitke i Bravo Kiki  (y) (y) (y)

kiki daj filmić.... (y)
 
E babina jaja su zakon. Cili dan smo na babinim jajima  :LOL:
 
Baby Nexus said:
Zanimljiva borba sa KTM-om,  onboard nas zanima  (y)
Da, odlicno odvozio a meni prica da je neuvozen, da ga bajk sazvace u par krugova. Koji je to papak  :p
Ne fali ti konja, fali ti forme, prakse i 10-tak kg manje i nebi ti nitko u onoj grupi primiriso. ;)
 
pikacu88 said:
Pa jebote barem jedan je moro biti u kvaru  :LOL: :LOL:
Inače svaka čast na organiziranju ovakvih stvari kod nas i baš mi drago da je bilo ljudi.Jos kad bi neku faken nadstresnicu napravili da bude hlada malo.....
Thnx.
Bilo ih je jedno 5-6 koliko se sjecam  ::)
 
Biće filmića i od danas i od jučer - sutra valjda dok stavim konvertirat. Sad sam samo zreo za tuš i krevet.

Bilo jebeno sve u svemu, jedva čekam iduce godine opet  (y)