Ducati desert X

Vidio ga uzivo na cekanju za trajekt za Cres. Ljep motor. Bio je u djiru s 2 gs 1250. Neki taljani 60 godina... projurili kod nas ko da stojimo malo ispred Cresa:cool:
 

Attachments

  • 20221007_111756.jpg
    20221007_111756.jpg
    1,018.8 KB · Views: 0
  • 20221007_112500.jpg
    20221007_112500.jpg
    1.1 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Dene and mate
Nije nego je previse zatvoren prema tebi sto znaci da si promasio namjenu motora. Sto ne cudi za osobu s tezim oblikom mentalne retardacije... 😬
moja retardacija nije dovoljna za izvadit pare ovo sranje kupit

za to treba pustit na vikend ove kaj su na terapijama prek tjedna u ustanovama😬

ko hoće taki motor, može si ga sastavit sa dijelovima iz Kine, nebu više od 30tkn potrošil sa poštarinom



Srki
 
  • Haha
  • Like
Reactions: neven and jessy
Ima jedna stvar kod Deserta koju je potrebno naglasiti a to sam napisao u osvrtu: manje je više. Kad ga vidiš uživo prvi put, i još u toj nedefiniranoj boji, stvarno djeluje ćelavo i jeftino ali zapravo ima sve što treba imati. Napravili su ga s potenciranom off road namjenom, izvana minimalizam i što jeftiniji materijali, a to netko tko nije prašinu vidio a kamoli vozio nešto teže, ne može percipirati. Sjećam se šoka nakon svog prvog dodira sa hard endurom, to bi bilo usporedivo. Kao da je Ducatiju bio problem ubaciti par detalja i atraktivnu boju da izgleda opako, bar su oni majstori u tome, samo što bi dobili neku polu Multicu s kojom nitko ne bi išao van ceste da se ne ogrebe. :mrgreen:
 
Ima jedna stvar kod Deserta koju je potrebno naglasiti a to sam napisao u osvrtu: manje je više. Kad ga vidiš uživo prvi put, i još u toj nedefiniranoj boji, stvarno djeluje ćelavo i jeftino ali zapravo ima sve što treba imati. Napravili su ga s potenciranom off road namjenom, izvana minimalizam i što jeftiniji materijali, a to netko tko nije prašinu vidio a kamoli vozio nešto teže, ne može percipirati. Sjećam se šoka nakon svog prvog dodira sa hard endurom, to bi bilo usporedivo. Kao da je Ducatiju bio problem ubaciti par detalja i atraktivnu boju da izgleda opako, bar su oni majstori u tome, samo što bi dobili neku polu Multicu s kojom nitko ne bi išao van ceste da se ne ogrebe. :mrgreen:
Nisam razmišljao na taj način, ali mislim da si u pravu... al nezz, meni prekrasan bio dok sam ga vidio... jednostavno vizualno sve ima smisla...
 
Nisam ni ja dok ga nisam dobio na test jer konkurencija ih ipak modernizira i vizualno. Međutim kad zujiš s njim tjedan dana, od Medvednice do Velebita, percepcija se promijeni. Uz napomenu da je i na cesti bio fantastičan. Ali opet, koji danas nije...
 
Još jedno taljansko govno upakirano u celofan za 18 k €. To bu išlo ko alva, nebudu ih stigli naštancat.
P.s.
Grđi je od bavarske krave
 
Ima jedna stvar kod Deserta koju je potrebno naglasiti a to sam napisao u osvrtu: manje je više. Kad ga vidiš uživo prvi put, i još u toj nedefiniranoj boji, stvarno djeluje ćelavo i jeftino ali zapravo ima sve što treba imati. Napravili su ga s potenciranom off road namjenom, izvana minimalizam i što jeftiniji materijali, a to netko tko nije prašinu vidio a kamoli vozio nešto teže, ne može percipirati. Sjećam se šoka nakon svog prvog dodira sa hard endurom, to bi bilo usporedivo. Kao da je Ducatiju bio problem ubaciti par detalja i atraktivnu boju da izgleda opako, bar su oni majstori u tome, samo što bi dobili neku polu Multicu s kojom nitko ne bi išao van ceste da se ne ogrebe. :mrgreen:
Dobro opisano.
Ne bi stavio ni crash bar na njega.
 
da košta kolko vredi, a to je oko 70tkn, bio bi najbolji na svijetu taki kaki je jadan i ćelav. pasal bi mi prema faci




Srki
 
  • Haha
Reactions: jessy
Gs&hombda sekta napada
Kaj bi napadali, daj realno pogledaj 140000 kn za kaj? Grdi je upičkumaterinu. Djelove su skupili s polica sklepali i sad ti sales manageri i testni vozači seru priče kak je to nova niša ducatija kurazpalaz vozne osobine, do jaja motor. Nek si ga kupi kome je super. A prodaval se bu ko ruski plin
 
  • Like
Reactions: pikacu79