Ducati Hyperstrada

(y)
 
Kaže u tekstu ˝"nešto potpuno novo" a mi koji vozimo Versysa znamo za tu kombinaciju već više od 6 godina i netreba se bojat ako je na tragu toga pali ! Uostalom zato sam i povirio jer me zanima nešto poput versa u jačoj verziji a vers 1000 mi nije sjeo.Možda je to Hyperstrada  :wink:,doduše cjenom je vau ako je tako i s ostalim.... (y)
 
Jel ima tko hyperstradu u 'Rvatskoj?
Jel vozio tko to? Netko od ovih testeRRa s foruma?
Mašina me ne zanima, već općenito bajk, položaj, upotrebljivost, što su samo našminkali a ne služi ničemu (kao kod hypermotarda... :mrgreen:)
 
miro said:
Jel ima tko hyperstradu u 'Rvatskoj?
Jel vozio tko to? Netko od ovih testeRRa s foruma?
Mašina me ne zanima, već općenito bajk, položaj, upotrebljivost, što su samo našminkali a ne služi ničemu (kao kod hypermotarda... :mrgreen:)
Imam je ja pa pitaj
 
Ovo se jos dobro uklopilo ima u st jedan reka bi 696 sa kuferom  :palacdolje: :palacdolje: :( :shock:
 
motor-d said:
Imam je ja pa pitaj
pa pitam sve: pričaj! :)

u usporedbi s multistradom - novom - gledao sam ih nekoliko, nitko nije dao prednost hyperstradi što se tiče svega, no odlučujući faktor može biti i cijena. Žališe se i na uzak sic ako govorimo o putovanjima i lošiju zaštitu od vjetra. A ti nam reci iz prve ruke  (y)
 
mv_agusta said:
(y) (y)
samo sjekirom taj kofer skinuti
bolji su bočni koferi, i papreno skuplji, jasno, ovo nije oličenje neke ljepota, ali valjda je gazdi praktično :)

:wink:
 
Meni je Hyperstrada ostala u jako lijepom sjećanju, puno upotrebljivija i bolja od Motarda. Ne sjećam se detalja, tekst je na portalu. :mrgreen:
 
miro said:
pa pitam sve: pričaj! :)

u usporedbi s multistradom - novom - gledao sam ih nekoliko, nitko nije dao prednost hyperstradi što se tiče svega, no odlučujući faktor može biti i cijena. Žališe se i na uzak sic ako govorimo o putovanjima i lošiju zaštitu od vjetra. A ti nam reci iz prve ruke  (y)
Velika prednost je gradska voznja i puno veca snaga na starim cestama a multistrada je stvarno bolja na autoputu
Jasam radio i 300 km u komadu koliko se i moze sa rezervarom i sic mi je uredu a oni kojima je uzak sic neka se voze u autu a ne na motoru
A zastita od vjetra je meni solidna mogla bi biti i bolja ali ovako je bolje neka malo i puse ipak je to motor

I evo jos jedna usporedba pa ce vam biti jasno hyperstrada je kao xt660x samo sto ima duplo vise konja i duplo jacu prednju kocnicu sto ne znaci i da ide duplo bolje ali ide jako dobro
 
miro said:
bolji su bočni koferi, i papreno skuplji, jasno, ovo nije oličenje neke ljepota, ali valjda je gazdi praktično :)

:wink:

Bocni koferi se dobiju seriski a ovaj zadnji kupis iz potrebe
 
mate said:
Meni je Hyperstrada ostala u jako lijepom sjećanju, puno upotrebljivija i bolja od Motarda. Ne sjećam se detalja, tekst je na portalu. :mrgreen:
pa iskopaj, pogotovo ako si ti švrljao tekst,  ne misliš valjda da bi ja sad trebao prekapati portal da to nađem?  8) 8) 8)
 
mate said:
Meni je Hyperstrada ostala u jako lijepom sjećanju, puno upotrebljivija i bolja od Motarda. Ne sjećam se detalja, tekst je na portalu. :mrgreen:
pa razumijem, motard ima sic za kakvu stražnjicu?  :mrgreen:
 
motor-d said:
Velika prednost je gradska voznja i puno veca snaga na starim cestama a multistrada je stvarno bolja na autoputu
Jasam radio i 300 km u komadu koliko se i moze sa rezervarom i sic mi je uredu a oni kojima je uzak sic neka se voze u autu a ne na motoru
A zastita od vjetra je meni solidna mogla bi biti i bolja ali ovako je bolje neka malo i puse ipak je to motor

I evo jos jedna usporedba pa ce vam biti jasno hyperstrada je kao xt660x samo sto ima duplo vise konja i duplo jacu prednju kocnicu sto ne znaci i da ide duplo bolje ali ide jako dobro
puno već snaga na starim cestama u odnosu na što?

nisam rekao da je sic uzak, rekli su to njemci i ameri - profi bajkeri, testeri, ja pitam.

to su rekli i za zaštitu od vjetra. Mislim, okej je što se mene tiče, takav je motor, na streetfighteru je još gora  :mrgreen: ja opet samo pitam  :LOL:


ko pita ne skita  :mrgreen:

(y)

motor, bar meni,  definitvno super izgleda, a ime mu govori da je na pola puta izmeđ mts-a i motaRRda.... tak i izgleda.  (y)

a ne ko mali panigale i mali monster....ružni ko lopovi  8) 8)

:police: :police: :police:

:mrgreen:
 
miro said:
pa razumijem, motard ima sic za kakvu stražnjicu?  :mrgreen:
Motor je za malog vozava do 180 cm i 80 kg oni koji su veci jednostavno ne mogu se naci na tom motoru, a sic su napravili uzak samo da mi nali vozaci mozemo lakse stoci sa nogama do poda zbog visine sjedista jer se neda stimati zadnji amortizer po visini
 
motor-d said:
Motor je za malog vozava do 180 cm i 80 kg oni koji su veci jednostavno ne mogu se naci na tom motoru, a sic su napravili uzak samo da mi nali vozaci mozemo lakse stoci sa nogama do poda zbog visine sjedista jer se neda stimati zadnji amortizer po visini
oki doki - rešpekt  (y)


ja sam 182 - pa zato vozim MTS  :mrgreen:

(y) (y) (y)