Ducati Hyperstrada

motor-d said:
Sve to je mogao speijeciti da je malo gledao po motoru a ne samo gas ili vozio motor u servis na pregled svako toliko jer je to motor koji je tek izaso na cestu i moguce su greske u izradi jer ga nisu dovoljno testirali
brate pa nisi mogao to spriječiti... okej, muški koji je tehnički potkovan sam će po instinktu malo gledat okolo, ali taj motor se prodaje i ženama i muškićima koji nisu tehnički potkovani. Na kraju, kupio si proizvod koji košta i koji bi trebao raditi, ne?

Ali eto, bitno da je čovjek zadovoljan. Svojevremeno su na jednom testu monstera 900 u motopulsu napisali obzirom da je monster, kao zaostajao za performansama generacije, ali je vlasnicimo ipak bio bolji i poželjniji: LJUBAV JE PONEKAD SLIJEPA  :mrgreen:

Kad čitam što se sve ljudima kvari, pitam se kakav sam ja to motor ima prije, misleć na 749, ja nikad nisam imao ništa od toga.

MTS će se tek pokazati, za sad sve fercera(skoro), čak sam se svikao i na kočnice koje ne koče baš tako slavno, izuzevši zadnju koje naravno kao da nema - smeće! 8)
 
Ace said:
Za usporedbu, Hornet nije veliki motor no na Hyperstradi sam imao osjećaj kao da sjedim na biciklu. Subjektivno, treba samo vremena za naviknuti se, ništa više. Inače bijaše užasno zabavan za vozit, a i za takvo sjedalo i full udoban. No po povratku dealeru, baš to, otišao sam Multistradu gledat. Doduše ohladio sam se za probat čim sam vidio cijenu S modela.  8)
daj mi reci gdje si to probao Hyperstradu?
 
fawlty82 said:
daj mi reci gdje si to probao Hyperstradu?

Edmonton, Kanada.

A cijena za '14 model je bila nešto oko 13000CAD.  (y)
 
mate said:
Bila je testna i u Zagrebu.
bila kao više je nema ili više ne znaš? budem pitao u ZG.

Ace said:
Edmonton, Kanada.

A cijena za '14 model je bila nešto oko 13000CAD.  (y)
jesi siguran za ovu cijenu?  :shock: :shock:
kod nas je nova 106000kn što je u CAD-ima 20000 po srednjem tečaju.
 
Jesam, iako sam zaboravio u dolar cifre, ali okvirno to je ta cijena. Zaboravih napomenuti da je to je bila cijena s cca 1000$ popusta pošto je to bio lanjski (testni) model s 200 km na satu. Jeftiniji je Ducati ovdje nego u Europi. Porez na tu cijenu je mizernih 5%.

Sent from my SM-G900W8

 
mate said:
Bila je kad je to bio novi model, odavno prodana.
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/ducati-hyperstrada-821-cm3-oglas-11844471
To je bio test model prvi vlasnik ga je vec prodao drugom ...
 
jel to ta?
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/ducati-hyperstrada-oglas-17376697
 
bit ce testna voznje nove za vikend na Ducati Days. pa cu vidjet jel to meni odgovara.
 
Sp mi je bomba. Prekrasan uzivo. I taman za divljaluk po zavojitim cestama
 
fawlty82 said:
bit ce testna voznje nove za vikend na Ducati Days. pa cu vidjet jel to meni odgovara.
Napokon se docepao nove za voznju jucer. Motor je odlican, taman kako sam ga zamisljao. Ima supermoto krvi, ali je malo ugladjeniji. Sjedis uspravno, lako u zavoje, poteze odlicno, osobito u sport modu. Za onaj vjetrobran bas i ne znam, kad si dosta blizu njemu. I ne znam kak bi to izgledalo na nekom izletu od 3-4 dana, koliko je ugodni touring zapravo.
Al uglavnom motor me odusevio i mislim da sam pronasao sl. motor.
047fff51ac0443822027c34d055c6a66.jpg
 
Pozdrav
Prijatelj je zainteresiran za jednu od ove dvije multistrade, a posto nije član foruma ja pitam za njega.
Šta znate o njima?
Hvala


http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/ducati-hyperstrada-821-hypermotard-oglas-19517285

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/ducati-hyperstrada-821-oglas-19602064

 
To su inače Hyperstrade.  (y)
Mislim da ti je ova prva (a možda i griješim) bila nedavno na njuški kod drugog vlasnika, a ako se sjećam i tražena lova je bila manja. Ali motor bi trebao biti OK.
 
Vjerojatno si se zabunio pa napisao Multistrada  :misli:

Prvi oglas odnosno motor je bio kod forumaša Getriba pa vjerujem da će ti reći sve kaj te zanima.
 
ma da hyperstrada :mrgreen: gledao sam neku multistradu na njuškalu pa mi ostalo u prstima.
hvala pošaljem poruku Getribi
ako netko još nešta zna neka samo piše

 
Evo da se i mi iz Osijeka pohvalimo dosla nam je u grad jedna hyperstrada 939 2016g. Jos je u fazi prvih 1000km te cekamo prvu izmjenu ulja pa da su probamo u svim modovima.