DUCATI MILONE - jel ga vidio tko?

miro

Well-known member
Ovako. Ispričavam se za bilo koju netočnu informaciju, pa čak i samo ime motocikla. prenest ću kako su meni rekli. 100kg, 100 konja, v2 zračnjak 1000ccm, većina dijelova je rađena ručno, mislim da je i sam rezervar tuckan i oblikovan čekićem. 38000 eura, s tim da moraš imati pedigre od 10 godina vožnje ducatija, a ako imaš ovo dvoje navedeno  MILONE dobivaš na poklon - rekoše!  :mrgreen: . Ima ga Đuro što organizira hepeninge. Ima ih 3 u svijetu.
Prijatelj nije u sebe imao aparat da ga slika. Sreli su se u pitu kod tončija na pijači. tako mi je prenio. Bajk je isproban  i na grobniku. Kaže aleluja. Na godinu će ga voziti i na trkama.
To je sve što znam i što sam čuo. Ima li netko ikakvih podataka o tom motoru ili koju sličicu.
 
miro said:
Ovako. Ispričavam se za bilo koju netočnu informaciju, pa čak i samo ime motocikla. prenest ću kako su meni rekli. 100kg, 100 konja, v2 zračnjak 1000ccm, većina dijelova je rađena ručno, mislim da je i sam rezervar tuckan i oblikovan čekićem. 38000 eura, s tim da moraš imati pedigre od 10 godina vožnej ducatija, a ako imaš ovo dvoje navedeno  MILONE dobivaš na poklon - rekoše!  :mrgreen: . Ima ga Đuro što organizira hepeninge. Ima ih 3 u svijetu.
Prijatelj nije u sebe imao aparat da ga slika. Sreli su se u pitu kod tončija na pijači. tako mi je prenio. Bajk je isproban  i na grobniku. Kaže aleluja. Na godinu će ga voziti i na trkama.
To je sve što znam i što sam čuo. Ima li netko ikakvih podataka o tom motoru ili koju sličicu.

Ovo je nemoguće  :LOL:
 
Enduro fan said:
glupost...
glupost il ne, ja sam prenio što mi je rekao jedan ozbiljan stariji čovjek koji 12 godina vozi jedan od vrlo rijetkih ducatija i veliki je zaljubljenik tih motocikala.. Ako laže on, lažem i ja. Ili su njemu lagali, ali daj da čujemo malo od upućenijih u tu materiju od vas dvojce nevjernih toma...hehehe..šalim se... pa ništa nije nemoguće, samo koliko košta i tko to uopće može dobiti. neke stvari ne možeš kupiti novcem. To svi znamo.
 
Robertinho said:
ovakvi komentari su mi fakat postali debilni :palacdolje:
da sam moderator obrisao bi, al nisam pa moram trpiti u nadi da će biti ljudi s kojima se može normalno razgovarati o tim stvarima. ma pusti..kak došo tak i ošo. Nije ni prvi ni zadnji.
 
miro said:
da sam moderator obrisao bi, al nisam pa moram trpiti u nadi da će biti ljudi s kojima se može normalno razgovarati o tim stvarima. ma pusti..kak došo tak i ošo. Nije ni prvi ni zadnji.

ma...

btw lagani OT: bio sam danas u ducatijevom salonu i sjeo sam na monstera.. i odmah sam znao da je to to (y) :mrgreen:
btw gledao sam i malo onog SportClassic Sport 1000 - kako luda retro pila :mrgreen:
 
Robertinho said:
SportClassic Sport 1000 - kako luda retro pila :mrgreen:

potpisujem cijela ta Sport Classic edicija mi je predobra. Baš sam bio kod Tončija kad je jedan striček došao po PaulSmarta, jebeno dobro izgleda (Dukac, striceka nisam zapamtil)  :D (y)
 
U jebote koliko gluposti u samo tako malo rečenica. :mrgreen:
Millona (a ne Milone) nije nikakava novost. Proizvodi ga NCR već godinama u vrlo malom broju primjeraka i u dvije verzije. Motor je pravi mali dragulj na dva kotača. Novost je da od ove godine idu u serijsku proizvodnju i biti će ponuđena tri modela. Najjeftiniji je cca 40.000 EUR (u zemljama EU). Motor koji je Đuro vozio na happeningu nije njegov, možda ga kupi ali za sada još nije, i tekst o tom motoru ti je bio već odavno napisan na motoplus stranici. Pronađi detalje tamo ili na službenoj stranici. Iskreno, nemam volje pisati o takvom motoru nekom tko ne zna ni što je NCR. Bez uvrede. Do tada, jedna fotka od prije dvije godine... čovjeka i mjesto valjda prepoznaješ. 8)






 
kužim, sad sam pročitao. Pa ja sam prije svega čovjek koji kad uzjaši nešto to vozi, ne istražujem sve što postoji, tako da na to još nisam naišao. U svakom slučaju, bio sam na doborom tragu, a tu sam napisao što su mi rekli. Hvala na informacijama.
 
mate said:
U jebote koliko gluposti u samo tako malo rečenica. :mrgreen:
Millona (a ne Milone) nije nikakava novost. Proizvodi ga NCR već godinama u vrlo malom broju primjeraka i u dvije verzije. Motor je pravi mali dragulj na dva kotača. Novost je da od ove godine idu u serijsku proizvodnju i biti će ponuđena tri modela. Najjeftiniji je cca 40.000 EUR (u zemljama EU). Motor koji je Đuro vozio na happeningu nije njegov, možda ga kupi ali za sada još nije, i tekst o tom motoru ti je bio već odavno napisan na motoplus stranici. Pronađi detalje tamo ili na službenoj stranici. Iskreno, nemam volje pisati o takvom motoru nekom tko ne zna ni što je NCR. Bez uvrede. Do tada, jedna fotka od prije dvije godine... čovjeka i mjesto valjda prepoznaješ. 8)


Ja znam što je NCR :wink:
M900 :mrgreen:




 
miro said:
glupost il ne, ja sam prenio što mi je rekao jedan ozbiljan stariji čovjek koji 12 godina vozi jedan od vrlo rijetkih ducatija i veliki je zaljubljenik tih motocikala.. Ako laže on, lažem i ja. Ili su njemu lagali, ali daj da čujemo malo od upućenijih u tu materiju od vas dvojce nevjernih toma...hehehe..šalim se... pa ništa nije nemoguće, samo koliko košta i tko to uopće može dobiti. neke stvari ne možeš kupiti novcem. To svi znamo.
Al je problem Vas ducatiste zavaljat  :jesus: :LOL:  ...naivčine...
 
zvonko situm said:
Al je problem Vas ducatiste zavaljat  :jesus: :LOL:  ...naivčine...
tvoja ironija i prijezir nemju kraja Zvonko. Nadam se da si sit i zadovoljna nakon što se ispušeš po ducati naivčinama. Ajd dobar ručak ti želim.
 
miro said:
tvoja ironija i prijezir nemju kraja Zvonko. Nadam se da si sit i zadovoljna nakon što se ispušeš po ducati naivčinama. Ajd dobar ručak ti želim.

Moram priznat da stvarno glupo zvuči to što si napisao, dao si ima argument da te zgaze. :mrgreen: Al svejedno nemoj Šileta. Dobar je lik, star i nemoćan, ali dobar. Osim toga, treba nam i ravnoteža. 8) :jesus:
 
miro said:
tvoja ironija i prijezir nemju kraja Zvonko. Nadam se da si sit i zadovoljna nakon što se ispušeš po ducati naivčinama. Ajd dobar ručak ti želim.
Hvala...ovo mi je baš popravilo dan!!!
 
mate said:
Moram priznat da stvarno glupo zvuči to što si napisao, dao si ima argument da te zgaze. :mrgreen: Al svejedno nemoj Šileta. Dobar je lik, star i nemoćan, ali dobar. Osim toga, treba nam i ravnoteža. 8) :jesus:
  (y) (y)...uvijek na usluzi !!!
 
miro said:
tvoja ironija i prijezir nemju kraja Zvonko. Nadam se da si sit i zadovoljna nakon što se ispušeš po ducati naivčinama. Ajd dobar ručak ti želim.

i lupi onog što imaš u garaži za ispražnjavanje bijesa jednom i za mene...može i fleksericom...