DUCATI MILONE - jel ga vidio tko?

mate said:
Moram priznat da stvarno glupo zvuči to što si napisao, dao si ima argument da te zgaze. :mrgreen: Al svejedno nemoj Šileta. Dobar je lik, star i nemoćan, ali dobar. Osim toga, treba nam i ravnoteža. 8) :jesus:
Takvi kao on uvijek po nečemu gaze, ne znam zašto. A ak ti je tak dobar vodi si ga kući :mrgreen: A i nije to naslov teme. A ti mate... ponekad se pitam nisu li američki filmovi imali prevelit utjecaj na tebe.
Ne računajući tvoj  Klint Istvud nastup, sasvim si ok.
 
Danas na grobniku bio jedan ovakav primjerak. Izgleda mi kao rucna izrada ali izgleda je... dobro (y)
 
Neki dan dođem kod frenda, i on me mirno dovede u garažu i pokaže mi taj motor. Pošto je Tonči na godišnjem motor je kod njega. Kad sjediš, kao da si na 250ici, sve je malo i usko, i jebeno lagano. Motor izgleda kao poluproizvod, ali to je i nevažno za racing motore. Totalno čudan motor u odnosu na japansku konfekciju. Zanimljivo u svakom pogledu.

 
miro said:
Takvi kao on uvijek po nečemu gaze, ne znam zašto. A ak ti je tak dobar vodi si ga kući :mrgreen: A i nije to naslov teme. A ti mate... ponekad se pitam nisu li američki filmovi imali prevelit utjecaj na tebe.
Ne računajući tvoj  Klint Istvud nastup, sasvim si ok.

Ono što mene nervira je nastup raznih luzera koji nikad nisu izbliza vidjeli nešto a seru po tome, kao na primjer bruno. Šile ipak ima iskustva pa i njegovo negativno mišljenje, iako i on zna da je u krivu, cijenim. :prsti:
Eastwood mi je idol, nema beda. Nemam ja negativan nastup nego si recimo mogao ili samo pitati što je to NCR Millona ili recimo malo proguglati pa bi tvoje pitanje imalo sasvim drugi smisao. Ovako izlećeš sa pizdarijama rekla-kazala i na taj način sam sebe prezentiraš ko glupsona. Mogao si isto pitanje forumulirati drugačije i nitko ti ništa ne bi prigovorio. Kužiš?!? :mrgreen:
No, da s vratimo na ovaj draguljčić. Kad sam pisao prvi odgovor mislio sam upravo na Bolcijev tekst i htio sam ti ostaviti link ali ga nisam našao. Sve mi se čini da još nije prebačen na novu stranicu a papci su "sakrili" arhivu sa stare. :jesus: To je bilo pisano dok su još bila aktualna prva dva modela i dok nije bilo moguće običnim smrtnicima doći do tog motora. Vlasništvo 998/999R ovdje nema nikakve veze jer to nije proizvod Ducati-ja nego NCR-a.
 
mate said:
Nemam ja negativan nastup nego si recimo mogao ili samo pitati što je to NCR Millona ili recimo malo proguglati pa bi tvoje pitanje imalo sasvim drugi smisao. Ovako izlećeš sa pizdarijama rekla-kazala i na taj način sam sebe prezentiraš ko glupsona. Mogao si isto pitanje forumulirati drugačije i nitko ti ništa ne bi prigovorio. Kužiš?!? :mrgreen:
Ne kužim. I nisam glupson. Mislim da je glupo da mi se tako obraćaš ma što to značilo u tvom žargonu - mom je uvredljivo pogovoto kad se netko obraća s visoka kao ti. A Clint je frajer, ali nije arogantan. To je velika razlika.

Drugo, rekao sam što sam čuo, jebiga, nisam imao pojma o ncr - sad znam što znači - ali sve što sam znao sam napisao jer me zanimalo da saznam. Mogao sam i proguglati, ali motor je u hrvatskoj, pa zašto ne pitati ovdje kad znam da ima dečki koji će mi iz prve ruke moći dati infornaciju. Tako je i bilo. Dobio sam i više nego sam mislio da ću dobiti. A to što nisam ni znao ni točan naziv - jbg - tako su mi rekli, šta da radim, da se objesim međ šunke? Ne bi. Radje ću ih pojesti. 
 
Pokušao sam objasniti i mislio da ćeš skužit. Vrlo je jednostavno, al jebi ga, valjda ne govorimo istim jezikom. Nebitno, uživaj u novim saznanjima.
 
mate said:
Pokušao sam objasniti i mislio da ćeš skužit. Vrlo je jednostavno, al jebi ga, valjda ne govorimo istim jezikom. Nebitno, uživaj u novim saznanjima.
Nemoš si pomoć, ha? Ajd požuri...film je na tv-u.
 
Duke said:


Lijepo , kratko , opako i slatko  (y)
Oduševljava jednostavnošću , što bi rekli stari Englezi " the pure racing product "
M900 :mrgreen:
 
Znam da je postojao jos jedan NCR. Naked sa ducati masinom iz sbk natjecanja. Nesto prebolesno.
To nije izaslo u serijsku proizvodnju?
 
Duke said:
Znam da je postojao jos jedan NCR. Naked sa ducati masinom iz sbk natjecanja. Nesto prebolesno.
To nije izaslo u serijsku proizvodnju?

Pogledaj još jednom Bolčijev link, ima i o Neri. Koliko znam, ništa se nije spominjalo o serijskoj proizvodnji. Na našu veliku žalost... 8)
 
miro said:
Takvi kao on uvijek po nečemu gaze, ne znam zašto. A ak ti je tak dobar vodi si ga kući :mrgreen: A i nije to naslov teme. A ti mate... ponekad se pitam nisu li američki filmovi imali prevelit utjecaj na tebe.
Ne računajući tvoj  Klint Istvud nastup, sasvim si ok.
Nemojte pogrešno shvaćat moje "podjebe" po nekim temama...to je jednostavno  bez imalo zle krvi a ovdje smo uglavnom svi zbog nekakve zabave ali i možebitne razmjene kojekakvih informacija i spoznaja!!! Oduvijek su se radile podjele na jednocilindraše i višecilindraše (tomosi i MZ protiv ČZ/Jawa i ostali)....pa kad smo svi prešli u višecilindraše opet se javila "potreba za podjelama"-logičnim slijedom na dvocilindraše i višecilindraše pa V motori kontra linijskih.....uglavnom čitav život ti se svodi na prihvačanje ili negiranje nečega a u skladu s osobnim mišljenjem i to je ok.!!! Šta je problem u svemu tome?? Nikada nikome nisam rekao(ukoliko me je pitao)-nemoj kupit Ducati,KTM,BMW.....nego sam pitao za koju vrstu exploatacije mu treba motor-pa u određenom slučaju kažem:"ja bih uzeo to i to iz razloga tog i tog" !!! A jesi li ti sebi postavio pitanje zašto sam te u ovoj temi "proglasio"naivcem? Ponavljam-nema zlih i podlih primisli....sve je čista zajebancija...a ja ču i danas poslije ručka skočit na ružnu,udobnu,snažnu i nadasve brzu Busu i napravit par-stotinjaka kilometara kako bi i ovaj vikend okrenio novu tisučicu na brojčaniku... Hočemo li se sresti negdje na slavonskim cestama ili si danas sa dukcem na grobniku(gdje mu je i mjesto)?? :jesus: :jesus:
 
zvonko situm said:
Nemojte pogrešno shvaćat moje "podjebe" po nekim temama...to je jednostavno  bez imalo zle krvi a ovdje smo uglavnom svi zbog nekakve zabave ali i možebitne razmjene kojekakvih informacija i spoznaja!!! Oduvijek su se radile podjele na jednocilindraše i višecilindraše (tomosi i MZ protiv ČZ/Jawa i ostali)....pa kad smo svi prešli u višecilindraše opet se javila "potreba za podjelama"-logičnim slijedom na dvocilindraše i višecilindraše pa V motori kontra linijskih.....uglavnom čitav život ti se svodi na prihvačanje ili negiranje nečega a u skladu s osobnim mišljenjem i to je ok.!!! Šta je problem u svemu tome?? Nikada nikome nisam rekao(ukoliko me je pitao)-nemoj kupit Ducati,KTM,BMW.....nego sam pitao za koju vrstu exploatacije mu treba motor-pa u određenom slučaju kažem:"ja bih uzeo to i to iz razloga tog i tog" !!! A jesi li ti sebi postavio pitanje zašto sam te u ovoj temi "proglasio"naivcem? Ponavljam-nema zlih i podlih primisli....sve je čista zajebancija...a ja ču i danas poslije ručka skočit na ružnu,udobnu,snažnu i nadasve brzu Busu i napravit par-stotinjaka kilometara kako bi i ovaj vikend okrenio novu tisučicu na brojčaniku... Hočemo li se sresti negdje na slavonskim cestama ili si danas sa dukcem na grobniku(gdje mu je i mjesto)?? :jesus: :jesus:
Moram ti priznati  da sad prvi put zvučiš kao normalan i razuman čovjek i vjerojatno solidan majstor, a ne svadljivo ducati vs ostali dijete, al činjenica jest i ja sam ne jednom osjetio da u tvojim riječim i postovima da imaš neku, ne znam jel prava riječ averziju, ljutnju, traumu(naravno, u najblažem obliku) ili što već prema svemu što se zove ducati, pa tako i prema ljudima koji drže do dotičnog motora. Nešto te tu kopka, jer ne reagiraš kao ostali, već se uvijek na spomen da je duc dobar, osjetiš kao uboden i dosta intenzivno, ponekad pomalo čak i grubo -regiraš! Ne znam zbog čega ali često zvučiš isfrustriran, ali nadam se da je samo privid. No obzirom kako si mi se u Vukovaru slatko i s užitkom, ničim naveden na tu temu, krajnje po vlastitom nahođenju narugao da si dobio informaciju iz prve ruke da nemam velikog pimpeka, tvoj ovčji nastup u ovom postu ću ipak uzeti s malom rezervom i tvoj pravi stav razlučiti kad se upoznamo uživo malo bolje. Je si li pravi bajker i cijeniš li iskreno sve, od tomosa do ne znam kojeg exkluzivnog moto proizvoda, ili jedno valja, drugo je krama...to ću tek saznati kroz druženje, a toga će prije ili kasnije biti. 

A što se tiče nema zlih i podlih primisli....sve je čista zajebancija i ja ću poslije ručka sjest na ružnog i hrđavog kanarinca koji se glasa kao pokidana ručna runilica za kukuruz - slavonac si pa znaš kako to zvuči - i otići s prijateljem iz zg na 748 (gle još jedan ducati!) pravac Našice na piće. To je napola puta izeđu tebe i mene, slavonija jest! pa se se nadam našem susretu!!!!!!!!!!!!!! JA ČASTIM!!!!!!! (još nisam bio na servisu pa imam koju kunu :mrgreen:)
098/651319 je mob ( a i da žene mogu zapisati) pa se javi. Mi krećemo u 2. A ak si raspoložen i koji km više ti nije problem, možemo malo isprobati pile i po krndiji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...to bi sigurno bilo dobro iskustvo!!!!!!!!

Ajd čujemo se.
 
...meni, pa ljutio se tko ili ne, nitko nije normalan tko na pitanje odgovara svisoka, arogantno i u stilu "pa gdi ti živiš, kaj to ne znaš, koji si ti papak i sl.)...
...svi mi imamo svoja zanimanja, određena znanja i interese. ako vozim motor ne znači da moram znati sve žive proizvođače, modele, konjske snage, okretne momente, pratiti moto-trke i kajtijagaznam...
...ako me nešto zanima pitam - očekujem odgovor čak i uz podjebavanje ali ne i omalovažavanje. nitko nije budala da ne razlikuje šalu od zluradosti i podlih primisli...
...kad god imam slobodnog vremena odem na neki moto-susret i susrećem ljude koji sa oduševljenjem govore o svom motoru i koječemu oko njega a nasuprot i likove koji se na upit jedva udostoje i okrenut glavu jer su puni sebe i svoje škvadre koja je izmislila motor i sve znaju i pogledom ti kažu: a kaj ti drek imaš njih kaj pitat, ak te zanima, imaš tam, pročitaj si, tko te yebe, konju, nisi vrijedan da gubimo vrijeme na tebe...
...na kraju krajeva, ima nas svakakvih - onih koji rado dijele savjete, svoja iskustva i znanje dijele sa drugima - i onih koji su popili svu pamet ovoga svijeta i rodili se sa malom maturom...  8) 
 
Whatever motor je guba i baš ja like it... (y)
Mora da čupa kad su ovak gume sjebali... :LOL:
 
mate said:
Ono što mene nervira je nastup raznih luzera koji nikad nisu izbliza vidjeli nešto a seru po tome, kao na primjer bruno.

nemaš ti pojma šta sam ja vidio, a šta nisam...tog đ+ubreta sam, hvala nekoj višoj sili ili čistoj sreći, viđ+ao stvarno rijetko, ali za moj ukus i previše...ti te "ekskluzivne" motore brijem voziš upravo zbog njihovog statusa, a da ne koštaju toliko ne znam baš da bi ih skupljao ko sličice...i da ti iskreno kažem, da imam love ko što mi se čini da ti imaš imao bih u garaži jedan r, jedan custom, jedan sm, jedan cross, jedan viličar i jednu samohodnu kosilicu, a tek nakon toga bi došao u obzir jedan dukac pa da i ja dobijem status nekog "znalca" i budem poznat širom zemaljske kugle kao što si sada ti...












p.s. samo sam se šalio, rađ+e bi te pare dao za gladnu i žednu djecu iz afrike, ili za crveni križ il neki smisleniji način za potrošit tolke sume...recimo za tvoje lječenje, il bi ti kupio par kila smisla za humor (ili kad bolje razmislim bolje nešto što ide na stočnu vagu)...al dok bude takvih kao ti bit će i precjenjenih proizvođ+ača...kaže ti ducati hvala...