DUCATI MILONE - jel ga vidio tko?

bruno said:
nemaš ti pojma šta sam ja vidio, a šta nisam...tog đ+ubreta sam, hvala nekoj višoj sili ili čistoj sreći, viđ+ao stvarno rijetko, ali za moj ukus i previše...ti te "ekskluzivne" motore brijem voziš upravo zbog njihovog statusa, a da ne koštaju toliko ne znam baš da bi ih skupljao ko sličice...i da ti iskreno kažem, da imam love ko što mi se čini da ti imaš imao bih u garaži jedan r, jedan custom, jedan sm, jedan cross, jedan viličar i jednu samohodnu kosilicu, a tek nakon toga bi došao u obzir jedan dukac pa da i ja dobijem status nekog "znalca" i budem poznat širom zemaljske kugle kao što si sada ti...












p.s. samo sam se šalio, rađ+e bi te pare dao za gladnu i žednu djecu iz afrike, ili za crveni križ il neki smisleniji način za potrošit tolke sume...recimo za tvoje lječenje, il bi ti kupio par kila smisla za humor (ili kad bolje razmislim bolje nešto što ide na stočnu vagu)...al dok bude takvih kao ti bit će i precjenjenih proizvođ+ača...kaže ti ducati hvala...
:shock: ti baš nemaš dlaka na jeziku. :mrgreen:
 
bruno said:
p.s. samo sam se šalio, rađ+e bi te pare dao za gladnu i žednu djecu iz afrike, ili za crveni križ il neki smisleniji način za potrošit tolke sume...recimo za tvoje lječenje, il bi ti kupio par kila smisla za humor (ili kad bolje razmislim bolje nešto što ide na stočnu vagu)...al dok bude takvih kao ti bit će i precjenjenih proizvođ+ača...kaže ti ducati hvala...

Ako si u konfliktu sa matom, onda bi bilo ok to s njim i riješiti, a ne omalovažavati i ostale vlasnike Ducatia.  :palacdolje:
 
nisam u konfliktu niti s matom niti s ostalim vlasnicima ducatija...ispričavam se ako sam nekoga uvrijedio...al da nije mate možda bi imao i pozitivnije mišljenje prema ducatiju...zapravo uvjeren sam,...

mate daš mi đir, lol...
 
bruno said:
nisam u konfliktu niti s matom niti s ostalim vlasnicima ducatija...ispričavam se ako sam nekoga uvrijedio...al da nije mate možda bi imao i pozitivnije mišljenje prema ducatiju...zapravo uvjeren sam,...

mate daš mi đir, lol...
od satire do uvlačenja u šupak... najgora moguća kombinacija.  :palacdolje:

ak si zauzeo stav, brani ga! A ne bit isprđen, pa isprdit, pa onda uvlačenje! :( Možeš ti to bolje!)
 
Toliko o DuCAtijuuuuu malo OT pa malo satira i ode dobar topic, e jeste lignje... :mrgreen:
 
Niti ja ne mislim da ima nekog konflikta. Ne pišem samo zato jer mi se ne da ispravljat krive Drine. Brunu sam spomenuo kao konkretan primjer nekoga tko pljuje a da ni ne zna po čemu. I to je sam priznao. Miro je isto dobio odgovor. Ako im se ne sviđa napisano to nije moj problem. Čemu dalje trošiti riječi jer sigurno neće ispasti ništa konstruktivno.
 
miro said:
od satire do uvlačenja u šupak... najgora moguća kombinacija.  :palacdolje:

ak si zauzeo stav, brani ga! A ne bit isprđen, pa isprdit, pa onda uvlačenje! :( Možeš ti to bolje!)

ko se kome uvlači u šupak??? ja priznajem da znam malo pretjerati nekad, ali opet, trebam neki hobi a pljuvanje po ducatiju me ispunjava...

a i dalje stojim pri tvrdnji da bi mi ducati bio na listi možda tek poslje samohodne kosilice...
 
bruno said:
a i dalje stojim pri tvrdnji da bi mi ducati bio na listi možda tek poslje samohodne kosilice...

...nije za tebe ni kosilica...  8)
 
mate said:
Niti ja ne mislim da ima nekog konflikta. Ne pišem samo zato jer mi se ne da ispravljat krive Drine. Brunu sam spomenuo kao konkretan primjer nekoga tko pljuje a da ni ne zna po čemu. I to je sam priznao. Miro je isto dobio odgovor. Ako im se ne sviđa napisano to nije moj problem. Čemu dalje trošiti riječi jer sigurno neće ispasti ništa konstruktivno.
a je tebi  perepero odgovorio.... čini se.... konstruktivno.

Nije stvar da li mi se sviđa što si napisao ili ne, ali pisati se može i bez drkice, ko normalan čovjek. Nisi znao?
 
miro said:
a je tebi  perepero odgovorio.... čini se.... konstruktivno.

Nije stvar da li mi se sviđa što si napisao ili ne, ali pisati se može i bez drkice, ko normalan čovjek. Nisi znao?
A sta fali drkici- i to je dobra stvar da repa ostane u formi. Dobro ti je Mte odgovorio-ispo si ljakse i sad se poklopi usima i suti, Ako imas tog jadnog kanarinca nemoj mislit da si sad neko i nesto pa da mozes odma u "Klub slavnih i ponosnih sveznajucih Ducati vlasnika" :mrgreen:
 
gastajbarter said:
A sta fali drkici- i to je dobra stvar da repa ostane u formi. Dobro ti je Mte odgovorio-ispo si ljakse i sad se poklopi usima i suti, Ako imas tog jadnog kanarinca nemoj mislit da si sad neko i nesto pa da mozes odma u "Klub slavnih i ponosnih sveznajucih Ducati vlasnika" :mrgreen:
nažalost, umjesto da budeš svoj, ti poklapaš umjesto drugih i to u stvarima koje te se ne tiču, koje ne razumiješ,  nit te tko u njima spominje. Da si bar pročitao sve postove, nego sad tu yebeš bezveze.  :palacdolje:

A ti zapravo ispadaš seljak jer ko baba iz bolesti upadaš i djeliš pamet.
 
bolje yebavat bezveze nego sa vezom, sve me se tice,sve cita, svasta j a razumijem, eto sad me spominju :mrgreen:,svi smo mi iz jedne zemlje saljaka na brdovitom balkanu :jesus:

bitno je da prodje vrijeme i tu smo ponekad malo i da podjebajemo-NHF
 
gastajbarter said:
bolje yebavat bezveze nego sa vezom, sve me se tice,sve cita, svasta j a razumijem, eto sad me spominju :mrgreen:,svi smo mi iz jedne zemlje saljaka na brdovitom balkanu :jesus:

bitno je da prodje vrijeme i tu smo ponekad malo i da podjebajemo-NHF
ma ne ljutim se, zaista, ali vidi se kad netko bane pa lupi, a kad netko bane i pokaki se. A bit seljak uostalom nije sramota...sramota je bit malograđanin. Seljaci bar pošteno zarade svoj kruh. 
 
^^ ako tako jebavaš nije me te strah uopće...ili je to samo anestezija prije jebavanja? :mrgreen: