Ducati Monster 1100EVO

Girrari said:
Je, novi je... ma nisam imao toliko puno protiv serijskih spuhova koliko sam odmah htio ići na Termije. Možda bi bilo bolje da sam pričekal jer bih onda vidio/osjetio usporedbu, ali kaj je tu je, nije ni ovo loše.
Ono kaj mi je pun pogodak je ova krabonska maska napred, to se sam sebi divim koliko sam s tim pogodil  :D jer ne strši toliko kao crvena, a to je bio jedini detalj (uz položaj auspuha na Evu) koji mi nije sjeo na novoj liniji.
Zasad ga nisam baš preveč vozil obzirom na prekrasno vreme u ZG, ali onak na prvi dojam interesantno je koliko je različit od 695, a koliko je s druge strane jako sličan po nekakvom osjećaju i brzini navikavanja.

Hvala svima da dobrim željama!

Apsolutno ne, dobro si napravio jer sad ne znaš da si bacio lovu a onako bi vidio da bolje ide sa serijskim. :mrgreen: :mrgreen:
 
Nisi mu smio rec  :mrgreen:
 
Bolje da zna. Sad se može pripremit kad mu to netko kaže i argumentirano ga pobjedit u debati. :mrgreen:

A i jebeš Dukca bez Termija. :mrgreen:
 
  Čestitke na novom motoru!!!

Ja svog još nisam prežalio, Terminjonci su super, sad se i lijepo čuje kako srkće zrak naprijed u filteru  (y)

  Ako budeš htio kupovati gel sic onaj lijepi DP sa crvenim šavovima, meni je ostao od moga, a kao novi je....

  Imam i podlogu za tank torbu, malu torbu, bočne tex torbe, i nosače za iste, sve od Givia...

Bočne torbe sa nosačima nekorištene.....
 
Girrari said:
:mrgreen:

Niš, stavil bum stari onda nazad... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ne slusaj R ovce  samo im je krivo....na kraju krajeva nisi ga kupio zato sto strava ide  (y)
 
loudpipes said:
ne slusaj R ovce  samo im je krivo....na kraju krajeva nisi ga kupio zato sto strava ide  (y)

Ma zaje..... se, normalno da ga ne bum skidal. Dobro znam zakaj su gore.
 
Viš kak je to čudno s Ducatijem. Dok gledaš u katalogu, čitaš priče onih koji ga nisu vozili sve je super, kad stigne u garažu zapravo zbuni mnoge vlasnike  (y) .  Po mnogočemu. I to postane jedan suludi odnos ljubavi i mržnje, snivanja što bi to kao trebalo biti, a ti nikako da to dohvatiš i gnjeva jer nikako da postane.
Ili shvatiš priču i ostaje zauvijek u garaži ili se pečeš u vlastitoj muci i na kraju ga se riješiš ili bar to pokušavaš :afro:.
Jesam li što krivo rekao?  :wink: :wink: :wink:
 
miro said:
Viš kak je to čudno s Ducatijem. Dok gledaš u katalogu, čitaš priče onih koji ga nisu vozili sve je super, kad stigne u garažu zapravo zbuni mnoge vlasnike  (y) .  Po mnogočemu. I to postane jedan suludi odnos ljubavi i mržnje, snivanja što bi to kao trebalo biti, a ti nikako da to dohvatiš i gnjeva jer nikako da postane.
Ili shvatiš priču i ostaje zauvijek u garaži ili se pečeš u vlastitoj muci i na kraju ga se riješiš ili bar to pokušavaš :afro:.
Jesam li što krivo rekao?  :wink: :wink: :wink:
ne kuzim dio o mrznji i muci  :misli:
 
Možda da pomogneš onima koji ga žele a poznaju ga samo iz testova i pogleda u salonu i na cesti. Recimo ja ga umalo nisam kupio jer mi se sviđa a ustvari nikako nemogu ocjenit jer to baš sve po mom a nemam priliku ga probat  :misli:
 
REVersyst said:
Možda da pomogneš onima koji ga žele a poznaju ga samo iz testova i pogleda u salonu i na cesti. Recimo ja ga umalo nisam kupio jer mi se sviđa a ustvari nikako nemogu ocjenit jer to baš sve po mom a nemam priliku ga probat  :misli:
i kako ces onda skuzit ako ga ne probas  :misli:
 
REVersyst said:
E to neznam, nemaju saloni kao auto pa da probaš a nisam tip koji ce doć i pitat nekog daj đir  :(
kontam,pa i da ti neko da djir nista neces skontat tako na brzinu....
100 ks nista spektakularno,uvijek ima brzih,uvijek ima ljepsih...po svim testovima najvise mu pasu zavojite ceste,ne trese kao sto se prica,potrosnja oko 5,5 litara,servisi nisu skupi svakih 12 000,aftermarket dijelovi jesu ....jedino sto sam uspio procitati negativno je da su kocnice slabe ali to pisu ljudi koji voze R ove pa ono,kuzis  :wink:
e sad ako ubacim da ti motori imaju ono nesto napast ce sa svih strana pa necu,a ti vidi zelis li to nesto  :mrgreen:
 
To nešto uvjek tražim, moj je versys prvi prodan u Rijeci i tad su se svi čudili i bilo je komentara pa mogao si fazera ali svi ga škicnu, evo nakon toliko vremena još uvjek  :mrgreen:
Moj bi izbor bio možda multistrada ali skupo je  :wink:, ali uz to bih malo probao nakeda  :D
 
Morat cu malo vratiti temu iz mrtvih.

Naime, skicam tu jednog monstera iz njemacke:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=231936175

Pa me zanimaju iskustva ovih par ljudi na forumu koji ga imaju.

1. jel bi ga opet kupili?
2. Koliko je cca steljanje ventila kod nas?
3. jeli stvarno ne moguce voziti suvozacicu? (imam jednu jako voljnu  :mrgreen:)
4. kako vam se cini primjerak iz oglasa?

Hvala
 
draganb said:
Morat cu malo vratiti temu iz mrtvih.

Naime, skicam tu jednog monstera iz njemacke:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=231936175

Pa me zanimaju iskustva ovih par ljudi na forumu koji ga imaju.

1. jel bi ga opet kupili?
2. Koliko je cca steljanje ventila kod nas?
3. jeli stvarno ne moguce voziti suvozacicu? (imam jednu jako voljnu  :mrgreen:)
4. kako vam se cini primjerak iz oglasa?

Hvala
dobar  (y)
suvozacicu zaboravi :mrgreen: