Ducati Monster 1100EVO

M900 said:
Kao prvo vrlo je bitno dali je S4R(996) ili S4RS(998 testastretta) ali najbolje ga zaboravi, osim ako misliš ići voziti Naked ili BoT utrke.

Prejako, preživčano za naked, bar ja tako mislim, a mišljenja su individualna stvar.

Jedino je dobro što kad taj motor daš da probaju ovi što tvrde da se ne'š navozat' i da to k..ca neide, nakon probe šuteći i blijedi silaze s njega  :evil:
pa imal je rsv-a :misli:
 
model je 996 117ks a to šta je pre nešto to je neka druga priča ,mene zanima na šta da obratim pažnju pri kupovini itd kakav je motor općenito ,
meni treba motor za guštat kad dođem s posla znači za subotu- nedeljnu vožnju i taj dan želim uživat pa tražim nešto za svoj gušt.
ne vozim trke niti s ovoliko šerafa u meni je to poželjno :mrgreen:
 
urarmili said:
model je 996 117ks a to šta je pre nešto to je neka druga priča ,mene zanima na šta da obratim pažnju pri kupovini itd kakav je motor općenito ,
meni treba motor za guštat kad dođem s posla znači za subotu- nedeljnu vožnju i taj dan želim uživat pa tražim nešto za svoj gušt.
ne vozim trke niti s ovoliko šerafa u meni je to poželjno :mrgreen:
za guštanje je izbor br.1, a s obzirom na kilometražu problematične mogu biti klackalice, ali to se vidi kad se štelaju ventili.
8 ventila sa po dvije klackalice, a svaka je 70-90 eura.
Osim toga bitno je da su španeri i remenje "friški", a kvacilo knap.
I da, provjeriti ležaj stražnje vilice i kotača.
 
nije evo al je 1100...6 mjeseci pod tendom,danas upalio iz prve ,akumulator nije odspajan ni diran....tako da mozemo rec da je momentalno najnepouzdaniji i dalje BMW ...tamo neki RRRR    :hehehe:
 
gdje naci oznaku boje za ove crne felge s prve stranice ?
 
Evo, stiglo je napokon velko Čudovište.  :)

883434_10151557249034587_215105512_o.jpg

906380_10151557249374587_1456530888_o.jpg

526956_10151557251179587_1917085935_n.jpg
 
Uzivaj  (y)
 
felice giro  (y)
 
uff  :slinavac: :slinavac:

odličan je

čestitke i puno sretnih km  (y)
 
Je, novi je... ma nisam imao toliko puno protiv serijskih spuhova koliko sam odmah htio ići na Termije. Možda bi bilo bolje da sam pričekal jer bih onda vidio/osjetio usporedbu, ali kaj je tu je, nije ni ovo loše.
Ono kaj mi je pun pogodak je ova krabonska maska napred, to se sam sebi divim koliko sam s tim pogodil  :D jer ne strši toliko kao crvena, a to je bio jedini detalj (uz položaj auspuha na Evu) koji mi nije sjeo na novoj liniji.
Zasad ga nisam baš preveč vozil obzirom na prekrasno vreme u ZG, ali onak na prvi dojam interesantno je koliko je različit od 695, a koliko je s druge strane jako sličan po nekakvom osjećaju i brzini navikavanja.

Hvala svima da dobrim željama!