Ducati Monster 1200

Pa onak iskreno, vjerojatno bi radio bolje i detaljnije(a bome i duže) nego 90% mehaničara koje sam upoznao po servisima.

Ja imam tu sreću da živim u Zagrebu, pa su mi oba mehaničara  koji su odlični u svom poslu(Sekol i Tonči) praktički u dvorištu, pa ne moram ko neki potegnut na duži put samo da bi odradio servis.

Ni jedan od mojih motora nije bio u garanciji , pa su se svejedno servisirali u ovlaštenom servisu, bez obzira na cijene, za koje bih želio, kao i svi mi, da su niže, ali....

E sad da mi je samo nać takvog servisera za auto.  :LOL:

 
kiki.o said:
Pa onak iskreno, vjerojatno bi radio bolje i detaljnije(a bome i duže) nego 90% mehaničara koje sam upoznao po servisima.

Ja imam tu sreću da živim u Zagrebu, pa su mi oba mehaničara  koji su odlični u svom poslu(Sekol i Tonči) praktički u dvorištu, pa ne moram ko neki potegnut na duži put samo da bi odradio servis.

Ni jedan od mojih motora nije bio u garanciji , pa su se svejedno servisirali u ovlaštenom servisu, bez obzira na cijene, za koje bih želio, kao i svi mi, da su niže, ali....

E sad da mi je samo nać takvog servisera za auto.  :LOL:
što onda voziš kad nemaš valjanog servisera za auto? Rols rojsa?  :shock: :shock: :shock:
 
miro said:
što onda voziš kad nemaš valjanog servisera za auto? Rols rojsa?  :shock: :shock: :shock:
Tatu nano.
Ja vidio!
:)

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 
Ja više ne vozim ništa, sve pare ošle na SFa  :LOL:

Ford je u pitanju, imao neke pizdarije sa elektronikom pa mi u dva ovlaštena nisu ništa znali/htjeli riješit.

Nije naglasak na tome da nemogu nac servisera, nego da nemogu nac kvalitetnog servisera  (y)
 
Ja sam i odustao od Dukatija zbog servisa. Više daljine nego skupog servisiranja.
Skuplja pita od tepsije.
Japance sam šarafim i kad falim nema se što pokvariti.  :mrgreen:
 
koss said:
Ja sam i odustao od Dukatija zbog servisa. Više daljine nego skupog servisiranja.
Skuplja pita od tepsije.
Japance sam šarafim i kad falim nema se što pokvariti.  :mrgreen:
nemaš strasti - o tome se radi. Nemaš ni ljubavi. A kako je ljubav slijepa sve što si nabrojao ne bi ti bilo važno  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(y)
 
miro said:
nemaš strasti - o tome se radi. Nemaš ni ljubavi. A kako je ljubav slijepa sve što si nabrojao ne bi ti bilo važno  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(y)
Tješi se  :mrgreen:
 
Može pomoć, frendu na monsteru 1200 ne radi štop svjetlo. Svjetlo kao svjetlo radi, al kočnica ne reagira, ni nožna ni ručna. Ideja neka, osigurač, prekidač ili pregorile ledice...?
 
Nero said:
Nek provjeri instalaciju. Meni je pukla jedna zica iz snopa.
Jesi šarafio po tome i skidao pa je pukla naknadno il sama od sebe? Svakako ćemo probat ispitat sve, da ne idemo u servis ako je u pitanju neka glupost...
 
kiki.o said:
Jeste rijesili ECU upgrade?
Ne reagira, to će otić u servis. Auspuh sam namontirao za 10 min, uštekali usb, al nema reakcije.
S tim da sam čitao da na običnim modelima i 2014.imaju neku software grešku valjda, pa ne prepoznaje usb uvijek.
Makar ne znam ni koliko će realno time dobit, motor radi odlično, ne gasi se, ne cuka, nema neku osjetnu rupu, al kad ode na redovni servis će i to probat riješit kod njih.
Sad smo baš našli na netu da kod prekidača nožne kočnice ima neki "pipac" koji zna zblokat i da štop lampa radi cijelo vrijeme, obzirom da je motor bio na svjetlu kad smo gledali, ne možeš 100 % reć jel radi štop cijelo vrijeme il ne radi uopće, nismo niti išli za tim, Termignoni nam je bio zanimljiviji!  :mrgreen:
 
Vedran_ZG said:
Jesi šarafio po tome i skidao pa je pukla naknadno il sama od sebe? Svakako ćemo probat ispitat sve, da ne idemo u servis ako je u pitanju neka glupost...

Sama od sebe, al na 999. Original instalacija
 
89b1574bdeb28736c3294849388ed0f9.jpg
 
koss said:
Ja sam i odustao od Dukatija zbog servisa. Više daljine nego skupog servisiranja.
Skuplja pita od tepsije.
Japance sam šarafim i kad falim nema se što pokvariti.  :mrgreen:
Pa recimo ako ga bas ne možeš voziti do ZG, pošalješ ga dostavom, iz ST npr 500kn jedan smjer. Nije tako strašno. A puno toga možeš i kod bilo koga odraditi, opće stvari.