Ducati Monster 1200

paranoid said:
Kad si ovoliku propovijed odrzao zbog Monstera sve me strah kolika bi bila da pricamo o Diavelu...  :mrgreen: :LOL:
Njega se ne spominje jerbo je utjelovljenje samog nečastivog ;)
 
paranoid said:
Kad si ovoliku propovijed odrzao zbog Monstera sve me strah kolika bi bila da pricamo o Diavelu...  :mrgreen: :LOL:
I Monstro i Diavel su mala djeca naspram - MATE!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
miro said:
Da je lako biob' bećar svako :wink:. Put kojim ja hodim nije ni lak ni širok, uzak je, pun trpljenja i prezrenja i podsmjeha i borbe za skromnost i za ovladati vlastitim srcem. Nove tehnologije , ne bojim ih se, ali ne dam im da mi pomute pamet i razum, kao recio tebi i sličnim pozRRima. Meni je moja jednostavnost dovoljna da budem sretan, zapravo ne težim za srećom nego za radošću i smislom, a oni dolaze iznutra i nijedan vanjski objekt ih ne može uzrokovati, već samo pomutiti. Radost dolazi u prepoznavanju ljepote jednostavnosti i slobode, a koliko tek više kad duša spozna da je otkupljena i ljubljena vječnom Ljubavlju Boga kome sve živi.  8) 8) 8)
(y)

Nisam rekao da je lak nego da je lakši. :jesus:
 
miro said:
Da je lako biob' bećar svako :wink:. Put kojim ja hodim nije ni lak ni širok, uzak je, pun trpljenja i prezrenja i podsmjeha i borbe za skromnost i za ovladati vlastitim srcem. Nove tehnologije , ne bojim ih se, ali ne dam im da mi pomute pamet i razum, kao recio tebi i sličnim pozRRima. Meni je moja jednostavnost dovoljna da budem sretan, zapravo ne težim za srećom nego za radošću i smislom, a oni dolaze iznutra i nijedan vanjski objekt ih ne može uzrokovati, već samo pomutiti. Radost dolazi u prepoznavanju ljepote jednostavnosti i slobode, a koliko tek više kad duša spozna da je otkupljena i ljubljena vječnom Ljubavlju Boga kome sve živi.  8) 8) 8)
(y)

Krmpotiću ne seri

niko ovdje ne puši više ta sranja koja razbacuješ ko đubre vilama po njivi :LOL:

drž se teme  :021:




Srki
 
Meznut ce ga novi Tuono i Superduke na testu ko cigo plazma kex!
 
https://m.youtube.com/watch?v=hJjrC9RZUQg
 
http://www.visordown.com/motorcycle-news--general-news/ducati-to-show-nine-new-models-at-eicma/28174.html

još puno novih modela
 
ima li netko service manual za monstera 1100 ili barem neki link.
koliko se stezu  one dvije vide na mono vilici sta drze ekscentricno kuciste lezajai ona matica kljuc 41 na strani lancanika :misli:
 
I sad ja kupim monstera 1200 i rikne neki senzor relej ili neznam šta, moram iz Pule u Trst ili Zagreb?
 
kokolo_f said:
I sad ja kupim monstera 1200 i rikne neki senzor relej ili neznam šta, moram iz Pule u Trst ili Zagreb?
Tako nekako.  :D
Ja imam 708km do servisa, srecom ni s jednim nisam imo egzibicija, osim redovnog odrzavanja.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 
s2r said:
Tako nekako.  :D
Ja imam 708km do servisa, srecom ni s jednim nisam imo egzibicija, osim redovnog odrzavanja.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Hmm..Ali ulje i poništavanje servisnog ključa se može i recimo doma napraviti?
 
kokolo_f said:
Hmm..Ali ulje i poništavanje servisnog ključa se može i recimo doma napraviti?
Ulje, filter, glicerinu, disk plocice radim sam ili u zadnje vrijeme dam mestru u dbk. Ulje mjenjam svako 6-7 tisuca.
Zasto bi ponistavao servisni kljuc?
Javlja se pri svakom servisnom intervalu. Ako je servis obavljen u ovlastenom servisu on ce ga "maknut".


Sent from my GT-I9195 using Tapatalk