Ducati SuperSport (939)

bebeli

Well-known member
http://www.cycleworld.com/2017-ducati-supersport-is-sportbike-for-you-everyday-riders#page-6
Pošto najvjerojatnije neću nikad moći voziti normalnog sportaka duže od pola sata, radujem se ovakvim modelima  :mrgreen:
 
Ovako napamet...cca. 12.995 $ za običnog i nekih 14.795 $ za S-a.
 
nije mi baš skroz sjeo izgledom, možda uživo bolje izgleda

realno u cijeloj kategoriji samo honda vfr800 je neka kao konkurencija tako da nema brige što se tiče prodaje
 
Meni je lip, a mogla bi mu bit i cijena, negdi oko 15000 eurona. :wink:
 
mv_agusta said:
nije mi baš skroz sjeo izgledom, možda uživo bolje izgleda

realno u cijeloj kategoriji samo honda vfr800 je neka kao konkurencija tako da nema brige što se tiče prodaje

Ma kakva honda, Z1000SX.
 
miro said:
kvačilo na sjalu....hahhahahahah...what is this???? :LOL: :LOL: :LOL:

gledam i ne vjerujem, Ducati, wotafak?  :LOL:

dobar je, malo je slabasan, probal sam onog ktmovog gta
pa to je divlje za razliku od ovih 113 ks
 
ja držim da je 113 konja sasvim dovoljno i iskoristivo i vrlo dobrim vozačima. Ono što buni na tom motoru je opet klasa - nit vam nit tam. Rekao bi da u Ducatiju vlada raspad sistema, kao i u mnogim firmama, htijući previše, ugušit će tržište nedefinicijom stila što će kod kupaca uroditi malodušnošću. Tako ja to vidim i osjećam. Možda griješim, ali vidjet ćemo  (y)
 
a i ako dobro razumijem, super sport je bio sport za one koji nemaju baš love i žele niže, tj sigurnije performanse, kao i tradicija zračnjaka koju su njegovali. AKo je tekst preveo mate ili kušao pa tvrdi, ne znam da je ikad supersport bio prema touringu. Za to su imali st klasu. Super sport je bio sportak starog kova i to je  to. Inače se ne bi zvao super sport, već super touring.  8)

:LOL: :LOL: :LOL:

:mrgreen:


:wink:
 
to je za ljude kaj nece sportaka ili nemaju za njega ili im je prejak, al su sport'c'ki orjentirani i nose one gear fit satove, a ovo bi mozda bila neka disrupcija trzista s tim ''novitetima''  :D
 
Ajd još tu sajlu i nekak mogu prežvakat ali zgleda ko da ga je neki kinez sklepal. :no: :no: :no: