Ducati SuperSport (939)

miro said:
a i ako dobro razumijem, super sport je bio sport za one koji nemaju baš love i žele niže, tj sigurnije performanse, kao i tradicija zračnjaka koju su njegovali. AKo je tekst preveo mate ili kušao pa tvrdi, ne znam da je ikad supersport bio prema touringu. Za to su imali st klasu. Super sport je bio sportak starog kova i to je  to. Inače se ne bi zvao super sport, već super touring.  8)

:LOL: :LOL: :LOL:

:mrgreen:


:wink:
Tocno vehabija.Potpisujem. (y)
 
Sinna said:
I jedan i drugi su teški turing motori, a ovaj je sport pero-laka kategorija. :wink:

Navodno 210kg, nije baš perce. Toliko ima otprilike i gsx1000f, samo što je ružan ko ponoć.
 
vidim da je moja MTS od iljadu kubika sa svojih 198 kg pravo pero u ovoj cijeloj priči.  :cool:
 
gvo said:
Navodno 210kg, nije baš perce. Toliko ima otprilike i gsx1000f, samo što je ružan ko ponoć.

dukati to ima sa svim tekucinama... a gsx1000f u suvo ima 214kg
 
Mislim da je s punim tekućinama 215, zapamtio sam jer je navodno 20ak kila lakši od kawca što me iznenadilo.
http://www.sportrider.com/2016-suzuki-gsx-s1000f-abs-review
 
ko tu laze,nemam pojma...ali suzuki je dobar.

www.motorcyclespecs.co.za/model/suzu/suzuki_gsx-s1000F%2015.htm
 
Suzuki mi izgleda ko maxi skuter sa repom od R-a.. Al da je jači i to dosta, jest..
 
za pošten narod koji priča švapski  :mrgreen:

ukratko: S verzija ima poklopac sjedala suvozača i potpuno podesiv Ohlins ovjes,
razlika od 100-1500€ u odnosu na osnovnu verziju, koja košta 13k € u DE, kako sam već napisao.

http://www.youtube.com/watch?v=zcyJviubf60
 
iviccaa said:
za pošten narod koji priča švapski  :mrgreen:

ukratko: S verzija ima poklopac sjedala suvozača i potpuno podesiv Ohlins ovjes,
razlika od 100-1500€ u odnosu na osnovnu verziju, koja košta 13k € u DE, kako sam već napisao.

http://www.youtube.com/watch?v=zcyJviubf60
bajkerica iz njih mi je predobra, ima vrlo aerodinamično odojelo za motor! Gledam je i kao: sad će na sjesti i odjuriti!, sva se izvija, kao da samo čeka neki svoj  trenutak i ode ona na dukcu! Čak u jednom trenutku maše na odzdrav!!!!!  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ipak, ništa se nije dogodilo, nastavila se izvijati do kraja intervjua kao da čeka da ju netko primjeti  :wink:
(y)

Gledam i tog novog monstera - fakat je ružan ko babaroga. Vjerujem da je vozan, da ga je gušt i voziti, ali je ružan do bola, nekako mi je izgubio šaRRm, ili sam ja vječni romantik pa teško prihvaćam novo doba...  :misli: :misli: :misli:

(y)
 
s obzirom kakvo odvRRatno ruglo od motora voziš ti si prije slijepac nego romantik :LOL: :jesus: :mrgreen:
 
Baby Nexus said:
budes ukrao novog SS-a pa trazio boga za oprost?  :LOL:
Not my cup of tea. Ja sam to prevazišao i sad se vozim na zračnjaku!  (y)

A i vidim da ne razumiješ evanđelje niti obraćenje niti što je to postati novo stvorenje u Bogu po milosti, inače ne bi pisao ovakve isprazne objede: ukradi pa se ispovjedi pa nikom ništa. Jel ti stvarno miliš da u Bogu to tako funkcionira ili se samo želiš opravdati za svoje vlastite požude?  :wink: