Ducati SuperSport (939)

gvo said:
Navodno 210kg, nije baš perce. Toliko ima otprilike i gsx1000f, samo što je ružan ko ponoć.

Ali ovo je talijan, iz najmanje tvornice na svijetu, a radi samo najbolje motore..iza aprilije..ili ispred..pogubio sam se :mrgreen:
 
miro said:
Not my cup of tea. Ja sam to prevazišao i sad se vozim na zračnjaku!  (y)

A i vidim da ne razumiješ evanđelje niti obraćenje niti što je to postati novo stvorenje u Bogu po milosti, inače ne bi pisao ovakve isprazne objede: ukradi pa se ispovjedi pa nikom ništa. Jel ti stvarno miliš da u Bogu to tako funkcionira ili se samo želiš opravdati za svoje vlastite požude?  :wink:

nit pokusavam razumjet nit me zanima, moje osobno misljenje je da nas zajebavas s tim i na tome ti se divim jer mi ulepsas dan nekad s tim izjavama, a moje pozude su daleko vece od jenog novog SS-a  :misli:  :mrgreen:
 
Baby Nexus said:
nit pokusavam razumjet nit me zanima, moje osobno misljenje je da nas zajebavas s tim i na tome ti se divim jer mi ulepsas dan nekad s tim izjavama, a moje pozude su daleko vece od jenog novog SS-a  :misli:  :mrgreen:
mislim da te u dubini bića jako zanima, inače ne bi ničim izazavan niti prozvan krenuo u takve izjave i postove. I to je u redu. Nitko nije imun na te teme ma koliko tvrdio da je. i nije to sramota, sramota je da čovjek ne traži suvisle odgovore na svoje biće. ALi ja želim uvažiti ovu temu i one koji žele pričati samo o motorima tu pa neću dubiti.  :wink:

SS ti nije dosta? što bi ti? Panigale-a? Ili i ti kao i ja maštaš o nekom MH900E?  (y)
 
miro said:
mislim da te u dubini bića jako zanima, inače ne bi ničim izazavan niti prozvan krenuo u takve izjave i postove. I to je u redu. Nitko nije imun na te teme ma koliko tvrdio da je. i nije to sramota, sramota je da čovjek ne traži suvisle odgovore na svoje biće. ALi ja želim uvažiti ovu temu i one koji žele pričati samo o motorima tu pa neću dubiti.  :wink:

SS ti nije dosta? što bi ti? Panigale-a? Ili i ti kao i ja maštaš o nekom MH900E?  (y)

SS-a tek trebam uzivo vidjet, vise sam R tip, tak da mislim da ce ipak jedan novi Panigale past, prodavat cu sad R1, bit ce u topicu Prilike, sigurno  :mrgreen:
 
Baby Nexus said:
SS-a tek trebam uzivo vidjet, vise sam R tip, tak da mislim da ce ipak jedan novi Panigale past, prodavat cu sad R1, bit ce u topicu Prilike, sigurno  :mrgreen:
(y)


ajd supeRR

Ja već 10 godina vozim Ducati i nikad nisam požalio vjerujem da nećeš ni ti ako se ponoviš - ako si od tog soja  (y)

Naravno, velika je razlika u mentalnom sklopu Ducati superbikea i R1, ali to ćeš vidjeti kad se ponoviš  :mrgreen:
 
U Sloveniji je jeftin, obični je 14000 eura, a S je 15500 eura. :wink: 113 KS, 97 Nm, 210 kg full s svim tekućinama (isto ka i Rovi od 1000 ccm). (y) :afro:
 
uzivo je rijetko ruzan motor..bez oklopa pogotovo, a sa oklopima jos nekako ajde..osobno mi stvarno nije sjeo..
 
Evo ga u cjeniku za 2017.
Kod nas starta od 107000 kn.
 
http://www.motorcyclenews.com/news/first-rides-tests/2017/february/2017-ducati-supersport-first-ride-review/

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
pročitao par reviews-a i stvarno dobro pogođen motor ako je za vjerovati novinarima
 
mv_agusta said:
pročitao par reviews-a i stvarno dobro pogođen motor ako je za vjerovati novinarima

uz dobru večericu i par čaša vina nastaju najljepše alternativne činjenice :mrgreen:



Srki
 
Jel vozio tko ovaj Supersport ? Navodno se mogao probati na otvorenju novog Ducati salona
Kakvi su dojmovi ?
 
Monster sa oklopima...
 
roby5 said:
Jel vozio tko ovaj Supersport ? Navodno se mogao probati na otvorenju novog Ducati salona
Kakvi su dojmovi ?
Ja se zapisao, al je bila kiša taj petak.....