Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Krypton123 said:
Pardonček, I je Deore pogon ustvari. Moja greška.  :mrgreen:

u jebote, đoli, štaćeš sad?
 
fico_199 said:
Taj chain reaction je najskuplja stranica s bike djelovima u svemiru, a ekipa i dalje masovno s njega isto ko kak sam i ja nekad. I ovak je jako skupo a kad još dodaš carinu i poštarinu, punoo previše  :palacdolje: 

Pogledaj si još i ove shimano PD-M530

ma trazil sam slike na guglu pa nsiam ni gledo otkud su  :LOL: nisam od njih nis narucival..

530 mi zgledaju ok al nekak mala gazna povrsina ak se ne zakvacim.. a imam u ladici m505 kaj sam skinul kad sam metal 324.. ove vece su mi nekak privlacnije..
e i kak si probal cipele, tj jel imaju slovenci njih negdje u ducanu il si narucil odokativno?
 
Poslal mi je slovenac veličinu u cm pa sam to usporedio sa tenisicama koje inače nosim.... znači odokativno da  :mrgreen:
 
Dawg said:
Zgodno...znači samo se tebi obratimo za dostavu kad odaberemo nešto  :mrgreen:

Donosim jednom godisnje u Bosnu, nemam kolodvora u blizini da saljem  :LOL:
 
fico_199 said:
Poslal mi je slovenac veličinu u cm pa sam to usporedio sa tenisicama koje inače nosim.... znači odokativno da  :mrgreen:


i kolko cm? tenisica mislim hahaha da ovi olinjali pervertiti ne pomisle nekaj drugo :LOL:

a vidim da ih u maratonu ni nema, al sam nasel ove, kaj vizualno vise odgovaraju onom kaj inace nosim pod 'tenisica' a isto spd..
http://www.maraton.si/cms/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=2441&category_id=108&option=com_virtuemart&Itemid=53
 
Imao sam danas dostavu nekaj u Westgate, i prolazim pored Hervisa i vidim kupiš 3 platiš dva , i tak si kupim Salomonke tenisice  i spd pedalje od nekog proizvođača (zaboravil sam kojeg :D)  za 300kn i za skoro 300kn tenisice za njih badava (y). Znači za 300kn spd pedale i tenisice . BUmo vidli kak bu duralo, a za neku rekreaciju bez kurčenja na špici bu valjda dobre (y)
 
giantMC said:
i kolko cm? tenisica mislim hahaha da ovi olinjali pervertiti ne pomisle nekaj drugo :LOL:

a vidim da ih u maratonu ni nema, al sam nasel ove, kaj vizualno vise odgovaraju onom kaj inace nosim pod 'tenisica' a isto spd..
http://www.maraton.si/cms/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=2441&category_id=108&option=com_virtuemart&Itemid=53
 

Takve tipove više koriste Za D-H I freeride, a za xc su one malo manje fancy (y) iako bi trebalo biti obrnuto :D
 
ljacmi said:
 

Takve tipove više koriste Za D-H I freeride, a za xc su one malo manje fancy (y) iako bi trebalo biti obrnuto :D

a znam.. one iz kindla bi bile kakti najpogodnije za xc i all mountain.. svi smo mi robovi mode hahaha tak da one shimano su najfensi, pa ove sixsixone a one cu bas kak bi slovenci rekli cevlje  :LOL: po izgledu.. vjerovatno na kraju nebum nis kupil osim pedala..

e videl sam i ja jumbo plakat da je akcija opet u hervisu.. mogo bi is prosnjofat
 
jel se osjećate spremni??

Uspon na Zavižan

Svake godine se u mjesecu lipnju održava biciklijada Uspon na Zavižan.Ovisno o tjelesnoj pripremljenosti sudionika, start br. 1 je na 0 m n.v. u Senju, a start br. 2 u Oltarima, na 940 m n.v. Staza je dugačka oko 38 km. Na biciklijadi svake godine sudjeluje oko 500-tinjak biciklista.
23.06.2012.

jurajzavizannc9.jpg
 
Prodem često kroz Oltare na 2 kotača ali ne biciklom,jbt jaja bi otegnuo na uspon iz Jurja... A gdje je jos Zavizan


Sented from my iBok juzing Tapatok
 
ja se nešto nabrijavam da bi išao, al ono nije mi svejedno haha :mrgreen:
ostaviti dušu tamo među medvjedima