Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

moro bi bacit oko pa ti velim sutra... sad je vrijeme za ic spat  (y)


@jolly

evo naso sam kod moto labe jedan koji ima hardshell i na prsima samo kod nas dodje 2000kn dok je vani preko 800kn jeftiniji 230$

http://www.motostrano.com/albi2prja.html
 
pa reko je da mu treba cisto za jarunasenje.. za to je vise nego dobar.. al ovisi kolko kosta jer bicikle s takvom opremom mos nac od 1500-4500


sam bolje da nam pukne link neg ovak.. ti podaci su cesto predugi i nepregledni
 
ak mu treba za jarunasenje onda bez straznje suspenzije jer ce se samo bezveze umarat, a i koljena ce mu patiti :wink:

p.s. sad vidim da je netko promijenio podatke :mrgreen:

sam nek taj netko i napiše cijenu za taj biciklić :wink:
 
već sam pomislio da si tradicionalno, reda radi, popljuvo bajk.  :mrgreen: a sad vidim da se i tebi može vjerovat.  (y) to su gore podaci od treka4500 (novi, nesastavljen, u kutiji) 3000kn. al sam odusto jer mi se ne vozi po njega 300km...

malo bum obišo trgovine, kaj je giantMC reko.  :wink:  bio sam samo u ex i kiendl.

.. a ja bum sebi svoju staru specku malo poredio, promijenio neke dijelove i fajrunt.
 
promjenio podatke?  :misli: :mrgreen: je sad ih uopce nema hahaha..

uglavnom da, za jarunasenje ili opcenito za grad bez zadnje suspenzije jer ce bit samo skupa sminka ako valja a ako ne onda skupo beskorisno smece..
 
cuj pito si za savjet  :mrgreen:  meni je jasno da nekom ne treba neki bjesni bicikl.. al zasto onda kupit nesto sto ne valja  :?
paralela bi otprilike bila da ti ne treba velika E klasa od mercedesa pa umjesto da kupis malog A kupis neznam tico  :mrgreen: a jos nisi ni reko kolko si dao za njega.. na linku pise 440$


btw jesi isel vec jarunasit? jel ima kaj zenskica, jel pljuskovi pokazuju bradavice i to?  :mrgreen:
 
ah danas je palo nova 32km .. 2 pljuska i razocarenje u tu andautoniu.. malo sam vise ocekival al jbg.. i jos sam zaboravil da mi je cura maznula 7kn zadnji put za kebab pa sam moro tam na selu sa karticom sok kupit u ducanu jer sam imal sam 5kn i falilo mi 2  :mrgreen:
i kad sam bio skrt dat 100kn za blatobran.. guzica mi bila mokra ko da sam u lokvi sjedil.. stalno ovaj mi je ljepsi pa ovaj mi je ljepsi pa ovog nemaju.. a u kujac  :LOL:
 
uz to sam i malo laktom nabio lika u prolazu i bio mi je neopisivi gust  8) nasro se na biciklisticku stazu, glumio da cita novine a pogledo je 20m prije i nije se htio maknut a na drugu stranu rastegnuo pesa na lajni.. ja sam prosel i slucajno mi je lakat izletio  :mrgreen:
 
giantMC said:
ah danas je palo nova 32km .. 2 pljuska i razocarenje u tu andautoniu.. malo sam vise ocekival al jbg.. i jos sam zaboravil da mi je cura maznula 7kn zadnji put za kebab pa sam moro tam na selu sa karticom sok kupit u ducanu jer sam imal sam 5kn i falilo mi 2  :mrgreen:
i kad sam bio skrt dat 100kn za blatobran.. guzica mi bila mokra ko da sam u lokvi sjedil.. stalno ovaj mi je ljepsi pa ovaj mi je ljepsi pa ovog nemaju.. a u kujac  :LOL:

Glavno da ti rit bila mokra. :jesus:
 
ma nije sam to.. i nos mi je bio na treningu.. moro sam dvaput proc pored buduceg izletista i sanjkalista parka jakusevec  :mrgreen:
 
giantMC said:
ma nije sam to.. i nos mi je bio na treningu.. moro sam dvaput proc pored buduceg izletista i sanjkalista parka jakusevec  :mrgreen:

Si videl ove Zaprudjance tam. :misli: :mrgreen: