Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

giantMC said:
vratilo se sunce pa sam mislio opet na bicikl samo ovaj put sa ciljem za razliku od zadnji put..

mislim do andautonie.. nisam jos isel to vidit a blizu je..
:( Kod mene doslo sugavo vrime¨!¨ :mrgreen: aj valjda ce brzo i meni vratit sunasce.
 
kod vas je danas kaj je kod nas bilo jucer.. sutra bu vam vec sunce  (y)
 
giantMC said:
kod vas je danas kaj je kod nas bilo jucer.. sutra bu vam vec sunce  (y)
DA nevrime, dosta hladan zrak dosa, al isto cu napravit 40 km bar, nemogu bez treninga dnevnog.  (y)

:mrgreen: sutra opet, Što je danas lijepi sunčan dan...tralala

Mislia san da dolazi sa mora ovo vrime kako je grmilo prvo sa zapada
 
mi smo prekjucer napravili par krugova oko jaruna i sjeli na pivu.. svud okolo sijeva a mi sjedimo i pijuckamo, dosli doma u pol 11 i jos nije kisa pocela hehehe..

kad smo vec kod suncanog dana.. moram si malo belana pustit da me razveseli  8)
 
giantMC said:
pa ja nebi kupoval 'obican' bicikl u extreme-u jer bus previse platil.. a dakle ti bi jarunasil.. pa onda imas svasta do 2000, sad su bila i snizenja, imo si gianta i scotta za 1600kn.. mogo si to piknut, pogledaj dal jos u hervisu daju scott za 1700 to je aspect 50 ja mislim, mozda 70..

naravno svi su 26".. trekking su 28" ... pa 24" i manji su za djecu  :mrgreen:
nekak mi se čini da su cijene u http://www.ex3me.hr/site/mtb090.html ko i vani, pa čak i manje.  :misli:
 
cijene vani su uglavnom bar mrvicu nize.. al nije poanta usporedba vani i tu.. nego je bitno usporedba opreme na biciklu tj rangu opreme i ukupne cijene.. dakle taj extreme je preskup za ono kaj nudi.. al dobro ak ti bas oces tam kupit  (y) ja cu ic kad se vrati zimski asortiman
 
A u Splitu znam samo za dva bolja bike shopa, jedan je xtreme shop a drugi je eurobike hmm prvi bike sam uzea u xtreme shopu, za drugi cu vidit  :misli:  :mrgreen:
 
mislim da vas extreme shop nema veze sa nasim.. vas je onaj extreme shop koji je u biti jedan ducan sa onim 7 bofora.. surf i bike shop..
nas je u biti poceo kao snowboard i bmx shop..
 
giantMC said:
cijene vani su uglavnom bar mrvicu nize.. al nije poanta usporedba vani i tu.. nego je bitno usporedba opreme na biciklu tj rangu opreme i ukupne cijene.. dakle taj extreme je preskup za ono kaj nudi.. al dobro ak ti bas oces tam kupit  (y) ja cu ic kad se vrati zimski asortiman
jbg, kaj ja znam... zato i pitam. bokte dragi, u svakom hebenom dućanu prodaju nekakve bicikle... hrpetina ponude bicikala i opreme na njima.
nakamura, rog, trek, gt, scott, haro...... kaj uzet,, ktm, x-plorer...? jbt bicikli.  :palacdolje:
 
giantMC said:
mislim da vas extreme shop nema veze sa nasim.. vas je onaj extreme shop koji je u biti jedan ducan sa onim 7 bofora.. surf i bike shop..
nas je u biti poceo kao snowboard i bmx shop..
(y) Sad se xtreme shop u Splitu malo vise otisa u profi i samo su bicikle u ponudi al ima ih stvarno dosta vise nego u eurobike-a,  (y) surf shop se odvojia, vrlo su blizu sad xtreme skate i surf  (y) dobro je to!
 
wingman said:
jbg, kaj ja znam... zato i pitam. bokte dragi, u svakom hebenom dućanu prodaju nekakve bicikle... hrpetina ponude bicikala i opreme na njima.
nakamura, rog, trek, gt, scott, haro...... kaj uzet,, ktm, x-plorer...? jbt bicikli.  :palacdolje:


pa zato sam ti triput reko da se ne isplati u mesnickoj kupit a ti opet puknes link od tam  :mrgreen:  a gle otkad u konzumu mos kupit skuter sve otislo kvragu.. jos malo pa ce kineska sranja od bicikla i na kiosku poklanjat ak kupis novine
 
Moto_Lover said:
(y) Sad se xtreme shop u Splitu malo vise otisa u profi i samo su bicikle u ponudi al ima ih stvarno dosta vise nego u eurobike-a,  (y) surf shop se odvojia, vrlo su blizu sad xtreme skate i surf  (y) dobro je to!

je super je sto nam se siri dostupnost opreme za sportove kod nas.. ali nazalost to je jos uvijek malo i obicno u jednom il dva grada i najcesce dosta dosta skuplje neg vani  :?
 
giantMC said:
je super je sto nam se siri dostupnost opreme za sportove kod nas.. ali nazalost to je jos uvijek malo i obicno u jednom il dva grada i najcesce dosta dosta skuplje neg vani  :?
:( Nazalost, previse skupo.
 
jbg mozemo se nadat al sa mentalitetom vecine nasih trgovaca nema tu prostora za smanjivanje cijena.. iako cu ja uvijek radje kupit kod nas nego vani.. al ako je nesto vise od 20% jeftinije a jos dobim povrat poreza skoro tolko, ma uzimam vani
 
najjednostavnije bi mi bilo da honda ima bicikle http://www.shopwiki.com/Honda+mountain+bikes .  :wink: ili yamaha  :misli: ...
 
wingman said:
najjednostavnije bi mi bilo da honda ima bicikle http://www.shopwiki.com/Honda+mountain+bikes .  :wink: ili yamaha  :misli: ...


sta ti nisu dosta bmw mercedes i peugeot  :LOL:

radje nek se oni ostave tog i rade dobro ono sto i rade dosad jer ovo izgleda ko limex  :mrgreen:
 
to je fakat krameraj, al bi radije to uzel nego se nahodaval okolo...


pa peugeot radi dobre bicikle, tradicionalno.

a honda mora malo israt, pa dodat neke svoje pizdarije. http://www.xc.lv/mtb/forums/viewtopic.php?id=6132 , al se ne bi ni ja žalio na njega.  8)  za jarun, milina.  (y)
 
definitivno iskoristenje potencijala tog bicikla za jarunasenje.. sve zene bi bile tvoje  (y) :mrgreen:
 
steta sto nije komercijalno dostupan  :LOL: prodo bi ja sve svoje bicikle i od starog, ma i camar i opremu.. sam da mi ga daju  :mrgreen: