Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

giantMC said:
pa s obzirom da smo pricali o onim d3o stitnicima za koljena u laktove onda sam gledao ovaj alpine jer nema rukave.. al tu je onda i manak stitnika na ramenima, ali ima kad pogledas pjenu skoro cijelom povrsinom.. a pitam te jer smatram da znas vise od mene a ti zajebavas  :jesus:

kad vec pricas o tome, kad je tekma.. sad za vikend jel?
kako sam vidio, alpine ima sam spuzvu ispod tkanine, dok fox ima iznad spuzve i tvrdi dio...pa si ti misli kaj ti treba

a tekma je za 2 tjedna, al u budimpešti
 
fox sam imal na sebi, moram priznat da nisam vidio ni osjetio plastiku.. napred je samo pjena na prsima pa rupa do bubreznjaka.. laktovi i ramena plastika sa mekanom podlogom i kornjaca.. zabrinjavaju me ovi razmaci na kornjaci.. frend je opal u sumi i nasadio se na neki korijen koji je strsio, kornjaca ga je rascvjetala.. al sta da je slucajno pogodil u rupu..

budem iso u goricu pogledat ovaj alpine pa ce bit izvjesce..


ma to sam mislio 5.6. .. neznam zakaj stalno za taj vikend govorim ko da je sad.. vec mi je ovo neznam koji put  :?
 
giantMC said:
fox sam imal na sebi, moram priznat da nisam vidio ni osjetio plastiku.. napred je samo pjena na prsima pa rupa do bubreznjaka.. laktovi i ramena plastika sa mekanom podlogom i kornjaca..

budem iso u goricu pogledat ovaj alpine pa ce bit izvjesce..


ma to sam mislio 5.6. .. neznam zakaj stalno za taj vikend govorim ko da je sad.. vec mi je ovo neznam koji put  :?
cek ovo ispred na foxu je skroz mekano? :palacdolje:
odi si pogledat u DSG-u imaju zanimljivih body armora
 
da napred je supljukava podloga i ovo crveno je neka pjena u tkanini.. mekano tj to bi kao onda bilo soft shell, hard shell bi trebala bit plastika punjena pjenom..

stvarno? u dsg-u stalno nekaj gledam al nisam vidio da ih imaju bar u srediscu, to u marticevoj u velkom ducanu?

a na webu sam ovaj

http://www.dsg.hr/proizvod.asp?Sifra=2540
 
giantMC said:
da napred je supljukava podloga i ovo crveno je neka pjena u tkanini.. mekano tj to bi kao onda bilo soft shell, hard shell bi trebala bit plastika punjena pjenom..

stvarno? u dsg-u stalno nekaj gledam al nisam vidio da ih imaju bar u srediscu, to u marticevoj u velkom ducanu?

a na webu sam ovaj

http://www.dsg.hr/proizvod.asp?Sifra=2540
ja vidio u martićevoj, i to više modela
 
e pa to te pitam jel tamo.. u srediscu skoro pa vise nis ni nemaju osim par bljeskalica i tak sitnice, bicikle i servis.. a taj mi je najblizi..
bum jedan dan do marticeve kad cu po mamu na posel.. to je na potezu od smiciklasove do bauerove? nisam jos nikad u novom ducanu bil..
 
giantMC said:
e pa to te pitam jel tamo.. u srediscu skoro pa vise nis ni nemaju osim par bljeskalica i tak sitnice, bicikle i servis.. a taj mi je najblizi..
bum jedan dan do marticeve kad cu po mamu na posel.. to je na potezu od smiciklasove do bauerove? nisam jos nikad u novom ducanu bil..
e to ti je jedno 200-300 metara istočno od importanne-a, u martićevoj...u visini onog prolaza koji izlazi na vlašku
 
zna li ko ima li kaj pametno od bicikala na dobrom popustu u extreme sportu u mesničkoj? felt je tam , ak se ne varam.. zovem ja al je stalno zauzeto...

e, i kaj struka misli o feltu, kao takvom*?
 
thx jolly  (y) bum ovaj tjedan otiso vidit.. usput kad sam se vec sjetio tam u marticevoj ima jos jedan bike ducan di sma naso da imaju zupcanike pa da si napred najveceg na starom promjenim sa 42 na 46  il 48


@wingman

kaj misli struka nemam pojma.. ja ne mislim nis jer se nisam susreo s tim biciklima nit ikad informirao.. al ako su posteni bicikli kao i ostali koriste vjerovatno iste komponente.. a sad dal je dobra rama, ciklistika, materijal, varovi.. nemam pojma
 
sad ih napokon uspio dobit, pa idem vidit. http://www.feltracing.com/09-catalog-unitedkingdom/urban-alternative.aspx jbg meni izgledaju ok.  :misli:
 
a koji tip bicikla tebe tocno zanima i do koje cifre.. jer inace ono sto sam vidio na stranicama extreme-a osim onih najskupjlih bajkova rijetko koji je isplativa kupnja osim ak nema nekih 50-60% popusta jer je model 2008 il cak 2007.. al kod njih su samo mtb na stranici a ti si nam ovdje dao link za ove 'urban'
 
da znam koji me zanima, ne bih buljio okolo...  :mrgreen:

imaju popuste od 20-40% za felt i gt. na head nemaju popuste.

cifre su od manje od 2 soma, do 8000kn, minus popust. jbg, još bum se nagledavo okolo dok ne vidim nekaj više. malo me vrijeme pregazilo. ni becikli nisu kaj su bili.  :mrgreen: 8)
 
pod 'do koje cifre te zanimaju' sam mislio upravo to  :mrgreen: dakle kolko si spreman najvise dat hrvatskih zivotinjica za biciklin.. a ne do kolko kostaju u ducanu  :jesus: i jel mislis vozit sam po gradu ili i van asfalta (ne racunam nasip) dakle makadam, suma itd.. kolko cesto se mislis vozit, rekreacija ili cisto prevoz i tak..
 
kaj si lud? kakav makadam i šuma...  :shock: ja bi išo od kustošije do jaruna, po cesti.  znači, mjesečno 5km. (y) malo pogledat rolerice, i tak...  :cice: :slinavac:  8)  bic nije za mene, a treba bit sa bar 26" kotačima, jer imam 2 kom treka sa 24". al niko ih neće vozit, jer nisu fensi, a meni su malo mali.

-kolko bi para dao? pa ne znam kolko bi para dao.  :misli: valjda se za 2 soma može dobit nekakav normalan bicikl za jarunašenje... malo bum još prozujal po dućanima i po oglasnicima.

klincu sam kupil felt bmx koji mi se čini solidan, pa sam zato prvo otišo tam pogledat kaj ima.
 
pa ja nebi kupoval 'obican' bicikl u extreme-u jer bus previse platil.. a dakle ti bi jarunasil.. pa onda imas svasta do 2000, sad su bila i snizenja, imo si gianta i scotta za 1600kn.. mogo si to piknut, pogledaj dal jos u hervisu daju scott za 1700 to je aspect 50 ja mislim, mozda 70..

naravno svi su 26".. trekking su 28" ... pa 24" i manji su za djecu  :mrgreen:
 
a moram se pohvalit da imam novu igracku.. prvenstveno biciklisticku a onda i za planine i tak.. edge 705 HR+CAD.. sad ce me jolly pojest da mi to ne treba  :mrgreen:
 
giantMC said:
a moram se pohvalit da imam novu igracku.. prvenstveno biciklisticku a onda i za planine i tak.. edge 705 HR+CAD.. sad ce me jolly pojest da mi to ne treba  :mrgreen:
treba ti karta i kompas, a ne ta pizdarija :jesus:
 
treba ti i kadenca i HR.. a ima i visinomjer.. tak da nije samo za biciklizam.. kad idem planinarit mi opet dobro dodje..

si ti vidio one stalke za karte.. pa nebi volan od tog vidio a kamoli stazu po kojoj vozim  :mrgreen:

jesi u zg za vikend il ides via istria?
 
vratilo se sunce pa sam mislio opet na bicikl samo ovaj put sa ciljem za razliku od zadnji put..

mislim do andautonie.. nisam jos isel to vidit a blizu je..