Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

0000718616_l_0_iknmu8.jpg


Evo jedna od nekidan, svakodnevni djir po Marjanu.
 
svaki dan kad pomislim da se idem vozit odjednom se smrkne i pocne oluja.. vec mi to ide na zivce. pa nemrem cijelo vrijeme sjedit doma i ucit.. popizdit cu
 
E biciklari!
Ja isto tako ljuta bila na vrijeme, ali sljedeci tjedan ocekuju sunce ...valjda. Tako da idem na duzu turu:
Graz-Salzburg.
480 km.
Preko Alpa na Obendauer.
Mislim da ce to biti IZAZOV i pol!
nadam se da necu odustati tamo negdje na 1500 m visine :yikes:
 
Jelena said:
E biciklari!
Ja isto tako ljuta bila na vrijeme, ali sljedeci tjedan ocekuju sunce ...valjda. Tako da idem na duzu turu:
Graz-Salzburg.
480 km.
Preko Alpa na Obendauer.
Mislim da ce to biti IZAZOV i pol!
nadam se da necu odustati tamo negdje na 1500 m visine :yikes:

a je ti neko bračno putovanje :palacdolje:
 
giant!  :D

seka bi kupila neki ozbiljniji biciklič... planira do mora s njim, kad dođe na more, onda će nastavit sa frendicom po otocima...
pa me zanima jel imas kaj za preporučit?  :mrhappy:

znači neki trekking, lijepo za po šumici i brdašcu, fino sa nosacima za bisage i tak...svega pomalo ...  :wink:
 
Zrile said:
giant!   :D

seka bi kupila neki ozbiljniji biciklič... planira do mora s njim, kad dođe na more, onda će nastavit sa frendicom po otocima...
pa me zanima jel imas kaj za preporučit?  :mrhappy:

znači neki trekking, lijepo za po šumici i brdašcu, fino sa nosacima za bisage i tak...svega pomalo ...  :wink:
nosaci za bisage i bisage se zasebno kupuju :jesus:
a za do mora je svaki bic dobar :wink: bitnije su bicke(ikakve, nece osjetit razliku) dres i pokrivalo za glavu, i puno pića
 
evo kad smo vec kod podravaca :mrgreen:

sa nedjelju na ponedjeljak idemo bratic i ja iz Siska prema Virju(selo između KC i đurđevca)
krenuli bi u 3h u noci, i kad dodemo dodemo, bez žurbe!
do tamo ima oko 130km...
u petak si idem kupit hlace biciklisticke, rukacive, i drzac+bocica  :misli: :misli:, mislim da mi vise nista netreba
svaki savjet dobrodoso (y)
 
Frane_900ss said:
evo kad smo vec kod podravaca :mrgreen:

sa nedjelju na ponedjeljak idemo bratic i ja iz Siska prema Virju(selo između KC i đurđevca)
krenuli bi u 3h u noci, i kad dodemo dodemo, bez žurbe!
do tamo ima oko 130km...
u petak si idem kupit hlace biciklisticke, rukacive, i drzac+bocica  :misli: :misli:, mislim da mi vise nista netreba
svaki savjet dobrodoso (y)
nije li sigurnije da po danu idete?
da vas neko ne napuca (moze vas i po danu,al je ovak veca sansa)  :mrgreen: