Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

alpine said:
nije tesko pored tebe, da prostis, ...  :mrgreen:

Ne znam...meni se cini da je... :mrgreen:
 
https://www.sram.com/avid/products/single-digit-5

Ili tak sta...
 
Vrijedi li ovo ili je bacanje para?

Lidlara naravno  :mrgreen:
 

Attachments

  • sic.JPG
    sic.JPG
    42 KB · Views: 54
yo ekipa, nije me bilo ovdje stoljecima..

postoji mogucnost da su mi nepovratno riknule moje hayes XD kocnice, curi mi ulje van po diskovima, i ak se to nemre predihtavanjem i promijenom crijeva rijesit moram uzet nove.. kak kocnice nikad nisu bile u fokusu opreme koju sam pratio nemam pojma kae sad dobro i aktualno.. molim i bez savjeta tipa magura di je samo disk disk za 3000+ kuna  :mrgreen: :mrgreen:
 
giantMC said:
yo ekipa, nije me bilo ovdje stoljecima..

postoji mogucnost da su mi nepovratno riknule moje hayes XD kocnice, curi mi ulje van po diskovima, i ak se to nemre predihtavanjem i promijenom crijeva rijesit moram uzet nove.. kak kocnice nikad nisu bile u fokusu opreme koju sam pratio nemam pojma kae sad dobro i aktualno.. molim i bez savjeta tipa magura di je samo disk disk za 3000+ kuna  :mrgreen: :mrgreen:

shimano slx ili xt - sa icetek diskovima - i miran si
 
mate said:
Onda uzmeš Maguru bez diska. Jeftinije a još i letiš. :mrgreen:

Jebena je Magura, cilindar kuplunga i/ili bremze im je duplo skuplji od Bremba. :mrgreen:


nije ni to losa ideja.. bit cu najbrzi, bar na trenutak  :LOL: :LOL:
 
Jel netko možda išao turu ZG-Varaždin/Čakovec?

Zanima me kakva je situacija na staroj cesti, predpostavljam da je prometna pa bi pokušao izbjec tu rutu, opet ne želim previše hupsera da ne poginem od umora  :mrgreen:

U planu mi je ići starom cestom do prije Novog Marofa, pa onda selima preko Ivanšćice spustiti se u Varaždin ili da idem preko Zaperšića pa kroz zagorska sela - Sv Križ Začretje - VŽ?
Ima li tko kakav prijedlog? (y)
 
ne triba, imas diskove u obe verzije, cneterlock i 6-bolt.. ali vazno je da uzmes icetek, ne standardne
 
alpine said:
ne triba, imas diskove u obe verzije, cneterlock i 6-bolt.. ali vazno je da uzmes icetek, ne standardne
[emoji1303]
Ja sam sebi stavil icetech xt rotore i metalne pakne xtr, a kocnice su deore xt...
Razlika je nebo i zemlja u odnosu na “obicne” resin pakne i obicne slx rotore [emoji38]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
zrakoplovac said:
[emoji1303]
Ja sam sebi stavil icetech xt rotore i metalne pakne xtr, a kocnice su deore xt...
Razlika je nebo i zemlja u odnosu na “obicne” resin pakne i obicne slx rotore [emoji38]


Sent from my iPhone using Tapatalk


jel to neki sarkazam  :mrgreen: il za ozbac
 
Frane_900ss said:
Jel netko možda išao turu ZG-Varaždin/Čakovec?

Zanima me kakva je situacija na staroj cesti, predpostavljam da je prometna pa bi pokušao izbjec tu rutu, opet ne želim previše hupsera da ne poginem od umora  :mrgreen:

U planu mi je ići starom cestom do prije Novog Marofa, pa onda selima preko Ivanšćice spustiti se u Varaždin ili da idem preko Zaperšića pa kroz zagorska sela - Sv Križ Začretje - VŽ?
Ima li tko kakav prijedlog? (y)

Da, odi s motorom.  :mrgreen:
 
Frane_900ss said:
Jel netko možda išao turu ZG-Varaždin/Čakovec?

Zanima me kakva je situacija na staroj cesti, predpostavljam da je prometna pa bi pokušao izbjec tu rutu, opet ne želim previše hupsera da ne poginem od umora  :mrgreen:

U planu mi je ići starom cestom do prije Novog Marofa, pa onda selima preko Ivanšćice spustiti se u Varaždin ili da idem preko Zaperšića pa kroz zagorska sela - Sv Križ Začretje - VŽ?
Ima li tko kakav prijedlog? (y)

Nisam nikada u tom smjeru zapalio, nadam se da budem ovo ljeto. Vg-Vz. Popiti gemisteka. Spavati i drugi dan nazad doma