Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

biceps je pravi, vis da mu ni drvo nis nemre  :LOL:

kaj jos te puca da ides na velebit, al uzbrdo.. pusti se toga, ima i druge godine sigurno hahah.. malo snage dotad ulovit..

hehe moj dirt jam je srecom 2006.. sad da nekaj kupujem rock ili fox (al za njega nemam para)
 
i? se netko vozio danas??? izgleda da opet od subote kreću rekreativne vožnjie na sljeme pa ako je netko zaintereiran nek se javi!!!
 
ak ti se da, aj na gugl maps nacrtaj tu rutu di vozite pa postaj  (y)
 
e fakat mi se neda crtat, ali dio ide cestom , a dio lojstekom, naravno ako se pridružite idete samnom po lojsteku :mrgreen:
 
ljencino  :mrgreen:

ja definitivno necu ic na nikakvo ekstremno bicikliranje.. jucer je bio dvosatni agresivni nogomet i bole ledja, trbuh, noge tak da hodam ko pokenjan  :LOL: a naravno nisam ni bombon maznul (andol300) a trebal bi i pocet planinarit ovaj tjedan.. nemrem sve u 7 dana a u nedelju je opet nogomet
 
giantMC said:
ak ti se da, aj na gugl maps nacrtaj tu rutu di vozite pa postaj  (y)
ja bi reko da idu od tunela do podno žičare, tamo malo naprijed počinje putić koji se spaja na leustekovu stazu. po njoj se vozi do zavoja kod šumarevog groba, pa po asfaltu do raskršća za zagorje
 
evo, nisam crtal, al sam se sjetio di ima

http://www.takeadventure.com/index.php?option=com_content&view=article&id=69%3Amap-leustek&catid=7%3Agoogle-maps&Itemid=23
 
Da ne bi opet bilo da niste znali, javljam na vrijeme:

http://www.biciklin.hr/festival_biciklizma.asp


5. FESTIVAL BICIKLISTIČKE REKREACIJE HRVATSKE
"Biciklom po Podravini" i "Dan bicikla i biciklizma" grada Koprivnice
Koprivnica, 04. - 06. lipnja 2010.g.

Ono što nas najviše zanima odvijati će se u nedjelju, 6.6. od 10 do 18 sati, a to je rekreativna vožnja gdje možete sami odabrati dionicu, 35 ili 75 km ravnom Podravinom. Na stranici su date sve potrebne informacije, a poželjno je da se prijavite kako bi organizator barem okvirno znao broj učesnika zbog osiguranja simboličnih poklona-suvenira-memorabilija i klope, a pogotovo pijače, jer kraća ruta prvo posjećuje pivovaru :piva:

Dobrodošli vaši dvokotači i njima pripadajuči konji (il' kobile)! :mrgreen:
 
Dylan said:
.....kraća ruta prvo posjećuje pivovaru :piva:

Damn, i to baš sad kad sam u teškoj apstinenciji od svih životnih zadovoljstava  :mrgreen:

Mislim da ću se zadovoljiti da klinca malo uvedem u svijet singletracka i uphila, nisam već dugo pohodila Kamene svate. Kako stoje stvari s domom na Glavici, radi li?
 
jel ide ko i dal je uopce zainteresiran? nedelja 6.6. za biciklijadu? meni se neda solo ic

edit.. naravno kad nekaj starog pitam odgovor je veliko ne.. dakle nis od auta i nosaca.. a nis, bum opet na nogomet i rostilj pred zgradu u nedelju.. i to je nesto.. pogotovo jer u ponedeljak opet nebum mogo hodat  :LOL:
 
 
    opet idem trositi novce,  ali za dobar bici mi skoro da nije niti zao :)
      nego sam se namjerio na Specializeda Hardrock XC pro Disc 
     
      http://www.specialized.com/gb/en/bc/SBCBkModel.jsp?sid=10Hardrock&eid=4340&menuItemId=9335

      I iako je rama malo cudna ( dosta tanke cijevi )  naspram Treka, gianta felta itd
      Nekak mi se cine da je bicikl dobro slozen ,  jedina zamjerka su mi vile
      Rock shox dart 3 , koje uzivo jako tanasno izgledaju ( 28mm promjer teleskopa )
      ali opet kontam da ce za svakodnevnu voznju ( 90% ) po ravnom
      jel ravna je slavonija  vise nego dobro posluziti.
   
    Opcenito molim, koja su vasa iskustva i misljenje o specialized biciklima
    koliko daju manje ili vise od konkurencije  u svom cjenovnom rangu ,
    te da li je itko imao te vrazje tanasne rockshox dart 3 vile, i jesu li cemu .....   
 
ako su cijevi manjeg promjera ne znaci da su slabije, jer neznas koja im je debljina stijenke :wink:
općenito su specialized rame jako dobre, a ostale komponente i tako ne ovise o njima. u biti ovo ti je slicno ko da si pitao jel bolji yzf ili cbr ili gsxr
 
  a ma znam da je pitanje malo glupo , jer u svemu ide koliko para toliko muzike
    i nijedna si danas marka nesmije dozvoliti da u nekom cjenovnom rangu
    prodaje govno, , nest sto je jako losije od drugih
    Sve su to male nijanse u kojim se bicikli dijele jedni od drugih
   
    a ja sam slavonac pa sam navikao sto je debelo to je izdrzljivo i jako  :mrgreen:
    a kad stavis ove vile pored drugih jednostavno izgledaju tanasno ..... budu dobre jebi ih
    jedino sto sam sad skuzio da skuplji model  rockhopper ima kocnice koje jebeno dobro izgledaju 
      tekro rucice sa radijalnim cilindrima ...  :auuu:
    neznam koliko su bolje od obicnih ali jebeno dobro izgledaju
 
Di i koji da ženi uzmem bicikl?
Niš fensi, za vožnju po jarunu.
Terena vidla ne bu.

Da idem po prvi za 1000 kn, ili?
 
blesane.
to smo već prošli kad smo tražili za klinca od mate.
Osim toga...
jesam napisao 1000 kn, a ne 1500  :jesus:



:mrgreen: