Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

a ima tih kineskih sa 500-800kn.. ma i to je puno.. cekat rasprodaju na muriji  :mrgreen: za cenera uzet nekaj
 
kaj velite na ovoga?



Specifikacije:
- kotači: 26" x 2,50 Continental Diesel
- felge: Vuelta USA Aero
- rama: 19" aluminijska
- Korman i lula: Bontrager
- brzina: 3x8
- amortizer: prednji, RST
- amortizer: stražnji, Rock Shox, zračni, potpuno novi!!!
- ručice mjenjača: Shimano Deore
- stražnji mjenjač: Shimano Deore XT
- kočnice: Shimano Disc Promax
- sjedalo Gel Look in (punjeno gelom, jako udobno)
- silikonske ručice na kormanu, bar-ends


 
crobiker1 said:
kaj velite na ovoga?



Specifikacije:
- kotači: 26" x 2,50 Continental Diesel
- felge: Vuelta USA Aero
- rama: 19" aluminijska
- Korman i lula: Bontrager
- brzina: 3x8
- amortizer: prednji, RST
- amortizer: stražnji, Rock Shox, zračni, potpuno novi!!!
- ručice mjenjača: Shimano Deore
- stražnji mjenjač: Shimano Deore XT
- kočnice: Shimano Disc Promax
- sjedalo Gel Look in (punjeno gelom, jako udobno)
- silikonske ručice na kormanu, bar-ends


to je bilo neko govno pa su samo dodavani djelovi, sa ovim gumama ćeš umrijeti gdje god krenuo
ne kužim kako neko može raditi upgrade i pustiti iza 8 brzina umjesto da prvom prilikom stavi kasetu sa 9 ili neku noviju sa 10
vilica je tapija, stražnji amortizer je ok ali uzalud kad mi se čini da je dirketno spojen bez nekog pametnog polužja

ali ako ga dobiješ za malu lovu je ok :mrgreen:
 
mv_agusta said:
to je bilo neko govno pa su samo dodavani djelovi, sa ovim gumama ćeš umrijeti gdje god krenuo
ne kužim kako neko može raditi upgrade i pustiti iza 8 brzina umjesto da prvom prilikom stavi kasetu sa 9 ili neku noviju sa 10
vilica je tapija, stražnji amortizer je ok ali uzalud kad mi se čini da je dirketno spojen bez nekog pametnog polužja

ali ako ga dobiješ za malu lovu je ok :mrgreen:
1000 kn je cijena
 
mv_agusta said:
to je bilo neko govno pa su samo dodavani djelovi, sa ovim gumama ćeš umrijeti gdje god krenuo
ne kužim kako neko može raditi upgrade i pustiti iza 8 brzina umjesto da prvom prilikom stavi kasetu sa 9 ili neku noviju sa 10
vilica je tapija, stražnji amortizer je ok ali uzalud kad mi se čini da je dirketno spojen bez nekog pametnog polužja

ali ako ga dobiješ za malu lovu je ok :mrgreen:


cim sam vidio sliku i nacin kako je spojen straznji amortizer (inace potpuno nepotreban obicnim smrtnicima) ovo boldano mi je skocilo u prvi plan  :LOL:
 
He, he...malo me sram, al' da pomognem kolegi. Naime, prodaje se BMW bicikl. Ako dobijem sliku stavim je, ali za sad samo znam da je cijena novog bila 35k kn i da za njega sad traži 15k kn.  :mrgreen:
Ukoliko se netko pali na "propelerćić" i treba mu statusni simbol nek se javi na PP  ;)
 
javi mati.. mozda mu uz njegov ktm bicikl moze i jos koja 'opaka' pila u garazu  :mrgreen:
 
ajde tko prodaje kakaf mtb cijena od 1000 - 1500  :mrgreen:


a da je donekle dobar  :mrgreen:


EDIT: kome se da naci mi kakaf  :LOL:
 
vladof said:
999,99 i to novi, u svakom drugom dučanu

Joj!  :shock:

Ovo je za 500m dnevno, do lokalnog dućana/birca i nazad i to nježno. Vidjeh kako se na sličnom "jeftilenu" klincu piga prednji obruč na silasku s rinzola.
 
ide ko na ovu 'kriticnu masu' u nedelju u 17h na mimaru? kao biciklijada po centru za dizanje svijesti i zajebanciju
 
Evo i ja trebam pomoc  :mrgreen:


Kupujem bicikli u nekom cjenovnom razredu od 2500kn do 3500kn i sad nakon 10 dana trazenja po Zagrebu i zvanja okolo po Hrvatskoj sam si nekak suzio izbor na Cannondale Trail 6 i Trek 4300.  Ja imam nekih 205cm i 110kg i bicikli bi koristio za rekreativnu voznju stim da bi povremeno otisao na sljeme spustit se po planinarskom puticu i te sheme (ali nikako ekstremno divljanje).  Posto sam poveci  :mrgreen:  kupio bih njihove najvece rame, kod trek-a je to 24" a kod Cannondale-a je to 23", znai nije bas sad prevelika razlika, nadam se da nece meni laiku biti ni ocita. 


Evo nasao sam nekakvu stranicu sa specifikacijama ali kad se ne razumijem u te mjenjace i shiftere i to sve svasta nesto  :LOL:  pa bih zamolio sta vi mislite sta je bolje i kolko je to bolje!


I da napomenem da je Trek 3.400kn a Cannondale je 2.800kn na popustu (bio je 3.500)




Evo link sa usporednim specifikacijama: http://mountain-bikes.findthebest.com/compare/16-292/Trek-4300-Mountain-Bike-vs-Cannondale-Trail-6-Mountain-Bike
 
Kod Treka sve Shimano a kaseta SRAM-ova ko je to sastavljo bio mamuran il sta  :LOL:
 
A na kojem su bike-u bolje komponente (ti shimano mjenjaci.... i npr vilice)?
 
I ja bi oba...preskočio.


Ova RST Gila je užas (pogotovo za nekog težeg). Prijatelj mi je ima na Canondaleu i ona je projektirana valjda za nekog od 40 Kg ( njemu udari u kraj često, meni na njegovom biciklu udari u kraj dok pedalam  :mrgreen: :mrgreen:  ).


Skupi još 1000 Kn i/ili sačekaj nešto na akciji.


U sličnom sam položaju bio kao i ti, na kraju kupio Konu Blast na akciji(4100 sam je platio) i izvrsna mi je bila. Prodao sam je jer sad hoću DH bicikl (dobro razmisli za što kupuješ bicikl, nemoj se zaletit kao ja  :LOL: :LOL: :LOL: ).


Ako imaš volje proleti i oglase s polovnim biciklama, svoju sam u savršenom stanju s 16 mjeseci garancije i bez oštećenja prodao za 3000 Kn (22'' rama).
 
Nero said:
I ja bi oba...preskočio.


Ova RST Gila je užas (pogotovo za nekog težeg). Prijatelj mi je ima na Canondaleu i ona je projektirana valjda za nekog od 40 Kg ( njemu udari u kraj često, meni na njegovom biciklu udari u kraj dok pedalam  :mrgreen: :mrgreen:  ).


Skupi još 1000 Kn i/ili sačekaj nešto na akciji.


U sličnom sam položaju bio kao i ti, na kraju kupio Konu Blast na akciji(4100 sam je platio) i izvrsna mi je bila. Prodao sam je jer sad hoću DH bicikl (dobro razmisli za što kupuješ bicikl, nemoj se zaletit kao ja  :LOL: :LOL: :LOL: ).


Ako imaš volje proleti i oglase s polovnim biciklama, svoju sam u savršenom stanju s 16 mjeseci garancije i bez oštećenja prodao za 3000 Kn (22'' rama).




A gledam stalno ali kad bi htio ramu 24" ili najmanje 23" a toga nema nista!


Neam pojma sta da radim sad  :misli:


Jbg taj Cannondale je relativno povoljan, to me najvise i vuce!