Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

cannondale bi ja opcenito preskocio.. jer u tom cjenovnom rangu nemres dobit nis osim imena od njih
 
da ne tražim kroz svih 58 stranica,kakva su mišljenja o nakamurinim trekinzima?jel to vrijedi tih cca 2500kn i dal zadovoljava nekog ko se većinom vozi cestom i gradom?
 
Mocippaldi said:
Kod Treka sve Shimano a kaseta SRAM-ova ko je to sastavljo bio mamuran il sta  :LOL:


ja imam shimano pogon a lanac i kasetu od srama ima godinu i tri mjeseca od kada sam to stavio i savršeno radi, cirka 5000km možda i više
u zadnjih mjesec i po sam napravio 1066km a prije nisam imao kompjuterić pa nemam pojma koliko sam se vozio ali nekakav prosjek je 25-30km po danu


frend mi ima trek4300 već dosta dugo i služi ga vrlo pristojno ali nema 2m i 100+kg hehe
 
mv_agusta said:
ja imam shimano pogon a lanac i kasetu od srama ima godinu i tri mjeseca od kada sam to stavio i savršeno radi, cirka 5000km možda i više

I ja imam Shimano pogon i lanac a Campagnolo kasetu al sam to sam stavio (ispali tockovi povoljno sa Campa kasetom) al nisam nigdje vidio da novi bike trgovina prodaje sa razlicitim komponentama  ;)
 
Evo ipak uzeo tog Treka.  Nego ima li ko od vas kakav ciklo kompjuter neki stariji da ga je voljan prodat jeftino (do 100kn  :jesus: ) ?
 
nba163 said:
Evo ipak uzeo tog Treka.  Nego ima li ko od vas kakav ciklo kompjuter neki stariji da ga je voljan prodat jeftino (do 100kn  :jesus: ) ?
pa novi sa 5 fukcija dobiješ već za 70-ak kuna, al mogu ti ja i svoj prodati za 100 ak hoćeš 8)
 
jel postoji kakva termo boca... biciklisticka? ovo mi je za pol sata kipuce. da, znate za kakvu kapu(ducan) sa uv zastitom?

 
 
počastio sam suprugu,usput i sjedalica za klinku....
346b7eq.jpg
9ar9qd.jpg
2ymao1u.jpg

 
Ljudi sta mislite o ovom modelu i vrijedi li te pare http://www.decathlon.it/riverside-3-uomo-id_8156684.html
resao bi sa MTB, vozim svaki dan, manje suma i makadam sve vise asfalt i duze ture ali dosta brda i nekog utabanijeg terena. Jel moze nesto u tom rangu cijene i kvaliteta da se nadje u Hrvatskoj i sta???
 
Ste gledali Tour  :D  http://www.youtube.com/watch?v=A-2KIUYk5l0&feature=topvideos_sports  Kam na bodljikavu žicu???
 
mv_agusta said:
vidio sam na snimci onoj koja ide naveče kao neki sažetci


nisam mogao vjerovati da ga je auto pokupio, ne sječam se dal se to ikada dogodilo
Dešava se to i sa autima, a i motorima, al najgore je to kaj je završio u bodljikavoj žici  :shock:
 
ljacmi said:
Dešava se to i sa autima, a i motorima, al najgore je to kaj je završio u bodljikavoj žici  :shock:

33 sava ima i danas opet vozi  (y)
 
Od starog bratić , čovjek je iz Jaske je 80-ih najebal u utrci i izgubio ruku.Tada ih je poginulo par.Čovjek je , al sa osobnim autom naletio sa suprotne strane  :palacdolje:
 
Nažalost, ni u tako organiziranoj utrci kao što je Tour nisi siguran na biciklu kad je kreten za volanom. Zato rijetko biciklom izađem na cestu, draži mi je nogostup i ispričavanje pješacima nego okršaj s debilom u kanti koji misli da je bog i batina na cesti jer ima koju tonu oko sebe.
 
Dawg said:
Nažalost, ni u tako organiziranoj utrci kao što je Tour nisi siguran na biciklu kad je kreten za volanom. Zato rijetko biciklom izađem na cestu, draži mi je nogostup i ispričavanje pješacima nego okršaj s debilom u kanti koji misli da je bog i batina na cesti jer ima koju tonu oko sebe.

Bila je kretenka ,znanstveno dokazano  :LOL:
 
Pa šta je tim organizatorima? dali su ženskoj da vozi auto?  :shock: :jesus:
 
Mocippaldi said:
Bila je kretenka ,znanstveno dokazano  :LOL:

Kao da je spol važan kad te netko stepe  :jesus: