Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

ljacmi said:
Ne , al je možda važan prije nego do toga dođe.Po mom skromnom mišljelju imala je još dobrih metar od drva  (y)

Je, muški su definitivno nadrasa....a ti si im kralj  :jesus:
 
Dawg said:
Je, muški su definitivno nadrasa....a ti si im kralj  :jesus:

Ma nisu i svaki je tenkre ko tak misli, al fakat je fakat.Znam i puno bikerica koje voze sasvim ok, al znam i puno bikera koji voze jako loše, al opet nekak mislim da  se  to kaj se desilo vozio to  vozač ili vozačica moglo izbječ  (y) Uopče ne gledam ko je kaj , al po ovom dizanju na zadnje( u tvom slučaju guzice  :D ) predpostavljam mam da si ženskog roda  :D
 
danas ujutro



na 67km pokupim neki trn i svaki metar guma sve mekša a ja samo ponavljam izdrži do doma, i eto taman je ispustila dušu 100m prije ulaza u zgradu
 
maRRio 8 said:
Imaš istu čuku ko ja. Htio sam najjednostavniju, 4 funkcije. :)


što jednostavnija to bolja 8)
i žica rulz, svaki drugi wireless se gubi :mrgreen:
 
mv_agusta said:
što jednostavnija to bolja 8)
i žica rulz, svaki drugi wireless se gubi :mrgreen:
Nebi se složio se tobom ja imam sigmu 1606l model wireless. Nikad mi se nije gubio dok nije otišla baterija  :mrgreen: (y)
 
boo ja sam do sada sreo 3 wireless-a, 2 vdo i sigma, jedan vdo i sigma su se gubili


enivej

malo novih mrcina za 2012

Specialized Demo II
p5pb6852523.jpg



Trek Session Carbon 9.9  najlakši DH kako tvrde
p5pb6852388.jpg



i meni još par zanimljivih trekova


Trek Remedy, vilice dobivaju DRCV, nešto "opuštenija" geometrija, veći kut vilice(68°)
1310639733170-fcyug0414042-800-75.jpg



Trek Fuel EX, isto ako i remedy veći kut vilice i DRCV u vilici, nešto drugačije cijevi na okviru meni se više sviđaju ovako
1310639841609-s358i1ble2fz-800-75.jpg



Trek Slash zamjenjuje scratch air
1310640023561-1cllxh2jljwi4-800-75.jpg



Sram XX
48442.jpg



Shimano XT
p4pb6436150.jpg
 
imam trek 4300disc 2011

isplati li mi se ostaviti tu ramu i ubosti neke dobre vilice i zamijeniti prednje i zadnje mjenjače ili rađe da kupim novce za novi bike... inače meni je i ovaj stock trek čisto dovoljan  :mrgreen: ali eto volija bi ga malo poboljšat

pređem svaki dan 40 km. 20 ujutro , 20 predvečer
 
Haponja said:
za laganu, smirenu vožnju ok
to mi je ok onda  (y)  nebi taj puno isel po šodranom odnosno bas ono hill i ta sranja ,nije to za mene tolko  :mrgreen:




EDIT: bravo ja,tek sad videl da je oglas neaktivan...trazim dalje!
 
crobiker1 said:

Za tu lovu solidan, ali rama je za one iznad 190cm. Ja računam da je 16" za one oko 160cm, 18" za cca 180cm itd... iako dosta ovisi o proizvođaču pa je najbolje probati koliko mjesta imaš između "dragulja" i toptubea (po meni min. 4 prsta razmaka za sigurnost) plus što treba gledati i na dužinu rame da poslije ne bi boljela ramena, ruke, kičma...
 
Kupljen bic ,ja prezadovoljan! (y) (y)  rama mi odgovara!  :D


sutra kupujem : Zadnje svijetlo,mozda prvo,drzac za bocu ,stitnik za zupčanik ,vdo  (y)


Slika0109.jpg



Slika0107.jpg





Slika0106.jpg
 
Evo da se i ja malo pohvalim :D
jucer sjedim na kavi sa frendom koji je uzeo bicikl prije par dana...pricam ja tako s njim kad mi je dao ideju da si ga i ja kupim... obisli smo par ducana medju ostalima i onaj gdje se prodaje KTM al je otpao jer mi se ni jedan nije svidio :S
otisli smo tako u ROG JOMU i cim sam ga vidio kako me gleda to je bilo to...ljubav na prvi pogled. odluka je pala istog casa na FUJI Nevada 1.0 sa hidraulickim diskovima i wireless cukicom...  :mrgreen:
jedino sto ce za koji dan ici novo su mjenjaci i mozda malo veci prednji disk ...sad su gore alivio, a zelja mi je neki deor montirat...