e ovo je klopa...

Sfinga, je li to u Zd? Mislin da je krajen trećeg kronometar u Zadru (i oldtimer susret, ka i lani). Imaš li koju preporuku za dobre ćevape u gradu (okolici) da ne moramo opet u Benkovac?
Je u Zadru, za sad ne preporučam ove u Sfinge... ali za Chevape odi u Sabunjara ili Stari most... ,ako sta zatreba, javite se...
 
  • Like
Reactions: zoranm and JosipS
Nema veze, Chevapi, morao sam ih probati i u Sfingi, novo-otvorenom restoranu...nisu loši, samo su suhi i bez nekog okusa...to je do kuhara...
ovo nisu ćevapi, ovo je miješano meso u obliku valjka sa pomfrijem. Ćevapi su sa lepinjom
 
Je u Zadru, za sad ne preporučam ove u Sfinge... ali za Chevape odi u Sabunjara ili Stari most... ,ako sta zatreba, javite se...
Dobra spiza je i u Urnebes bio vise puta i opet cu. Cak mislim da se i zvalo Stari mostovi prije Urnebesa ako se ne varam.
 
  • Like
Reactions: JosipS
Ufff kako mi sjela ova marenda u ZG.
Balance brunch and bakery, to je naziv restorančića.
Fino ugodno i lijepo.
Za svaku preporuku
3A0FFCCD-D43D-45FD-BA66-10AC07B1B759.jpeg
 
Dobra spiza je i u Urnebes bio vise puta i opet cu. Cak mislim da se i zvalo Stari mostovi prije Urnebesa ako se ne varam.
Bio nedavno,Cevapi su im suhi kao barut...,spizza im je kao sve zamrznuto, masno ona brzinska...,posli sam cili dan bio kao balon napuhan...,tad i mislim da vise necu ici u taj bivsi St.most...sad se zove bas i je Urnebes...
 
Bio nedavno,Cevapi su im suhi kao barut...,spizza im je kao sve zamrznuto, masno ona brzinska...,posli sam cili dan bio kao balon napuhan...,tad i mislim da vise necu ici u taj bivsi St.most...sad se zove bas i je Urnebes...
Neću ni ja više...
 
  • Like
Reactions: Paf