*ebem ti da ti *ebem Istarski "Y" kad nema nijednu benzinsku

bmw m 5 said:
samo da razjasnim: imao sam informacije da je stras ljubitelj istre....i da je svake godine u sezoni barem dva tjedna ovdje...shodno tome...mislio sam da je logicki da mu objasnim kako je najlakse iz Rovinja doci u Rov. selo(lucky bar)....da se ide cestom za Porec....a to sto je stras otisao za Pulu...pa onda cestom preko Bala za Porec(dakle najduzi moguci put) tu ja ne mogu nista....inace...Rovinj-Rov selo je 5 min..i 5 km voznje....jbg..... :mrgreen:


I to nije pripizdina.....jer tamo zivimo oracle i ja...(dakle mi bi po tome ispali pizde)... :LOL: :LOL: :LOL:


Cvrsto sam odlucio da cu za slijedeci strasilov rodjendan pokloniti mu veliku kartu istre  8)


Pozdrav dezorijentiranim slavoncima....i hvala na pivici.... (y)
Jel to ona biRRtija na cesti lijevo poslije Hyundai servisa, pa kilometar ravno? :mrgreen:
 
e, btw ... u Istri sam se morao prilagoditi ostaloj ekipi kako nebih bio izopćen iz društva...


P7154896.jpg
 
strasilo said:
a skužio sam kasnije da je to samo razvikani dio polukopna.... i da nema mora, Hum bi bio vrhunac ponude ....  :jesus:

nisi posjetio ciganske barake iza Arene....
 
Iskreno me zanima koji je to "naš" visokopozicionirani političar porijeklom iz Križa, pa je ovim totalno glupim i bespotrebnim silazom/ulazom na autoput kupovao glasove ili možda prao novce ... jer silaz sam po sebi nema apsolutno nikakve svrhe ili namjene osim eventualno za same stanovnike mjesta Križ ... a uz sve to, na manje od 15ak kilometara postoje druga dva silaza/ulaza koja su tu otkad je i autoputa... 








sa ovim se u potpunosti slazem,i ja sam prošle godine tu zalutao. :021:
 
Ajd napokon uhvatio vremena da pogledam i pročitam Straškove nestašluke - odlično proveden godišnji sa obzirom tko je vozio (y)  i taj Y ima jednu pričicu ako nisi znao Straš,za vrijeme bivše Juge oznaka-naljepnica za jednu soc.komunističku zemlju je tad već bila proneoeuropska pa je možda i smišljen taj Y baš u to vrijeme - oznaka bivše države YU  :mrgreen:  ajd nek si se malo nauživao sa dvije cure  (y) 
 
strasilo said:
e, btw ... u Istri sam se morao prilagoditi ostaloj ekipi kako nebih bio izopćen iz društva...


P7154896.jpg

ima nešto nerazumno u tome da te svi toleriramo  :misli: :misli:

Nije nam jaaaaaasno...... zašto ........

:evil: :evil:
 
Hajdukforever said:
Iskreno me zanima koji je to "naš" visokopozicionirani političar porijeklom iz Križa, pa je ovim totalno glupim i bespotrebnim silazom/ulazom na autoput kupovao glasove ili možda prao novce ... jer silaz sam po sebi nema apsolutno nikakve svrhe ili namjene osim eventualno za same stanovnike mjesta Križ ... a uz sve to, na manje od 15ak kilometara postoje druga dva silaza/ulaza koja su tu otkad je i autoputa... 

sa ovim se u potpunosti slazem,i ja sam prošle godine tu zalutao. :021:

Aktualni ministar pravosuđa.
No taj izlaz se počeo gradit prije njega, a za potrebe buduće gospodarske zone.
 
little bastard said:
Aktualni ministar pravosuđa.
No taj izlaz se počeo gradit prije njega, a za potrebe buduće gospodarske zone.


gdje bi se ta zona nalazila ?  :misli: :misli:



 
strasilo said:
Čalin put u WC i nazad je za putopise, ali ja ipak moram ući u Europu da bi se to tako okarakteriziralo ...  :LOL: :LOL:

WC je bio u birtiji!  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: A to što pišam po tvom kraju ...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
dr.chala said:
WC je bio u birtiji!  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: A to što pišam po tvom kraju ...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


ma mora se čovjek olakšati malo ...  (y) (y)


ja sam se na Knežiji i usro ispod pruge....  :mrgreen: :mrgreen:
 
strasilo said:
ma mora se čovjek olakšati malo ...  (y) (y)


ja sam se na Knežiji i usro ispod pruge....  :mrgreen: :mrgreen:

Dobro kaže Moover,ako nije bilo na netu,nije se niti dogodilo!  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
ma to još kad sam bio mali .... potpuno dobroćudno sam se usro ... bez imalo namjere da netko stane u to ...  :LOL: :LOL: