ELEFANTENTREFFEN -izazov za prave avanturiste ili...

Status
Not open for further replies.
darkofj said:
Valjda i bez surle???????????? Montiraj sve to i 2010. pođi sa nama!
a ko zna,ideja nije loša ali sam skeptik kad je snijeg u pitanju jer sam vozio(ako se može nazvati vožnjom)po snijegu,u svakom slučaju hvala na pozivu.
 
.u tangama je Talijan, šibalo ih je na enduračima i nekoliko potpuno golih, međutim su bili toliko brzi da ih nisam stigao snimiti......a netko kaže da je zima....
 
a sada kroz Austriju doma.... bilo je hladno i padao je snijeg....srećom nije ga bilo na cesti...međutim Stane i Ana su pali u snijegu, srećom bez ozljeda....oni su išli drugim putem, prema Ljubljani.....
 
Svaka čast cijeloj ekipi i da je sve sretno prošlo (Darko jel se još osjeti dim u odjelu)  (y)
 
Vidim MZ-a nije falilo  (y)

Onaj talijan u tangama lud kao šiba, pitam se koliko dana nakon toga provede u krevetu na lječenju  :mrgreen:
 
...gore-tex je od zlatka i mene, kompletan,  istu večer, po povratku išao u pranje...i to malo što je bio u stanu sve je zasmrdio....mislim da će najveći problem biti sa prslucima...moj je lufta u garaži....
 
svakak said:
Vidim MZ-a nije falilo  (y)

Onaj talijan u tangama lud kao šiba, pitam se koliko dana nakon toga provede u krevetu na lječenju  :mrgreen:

....taj u tangama je još i pristojan.... bila su i dva Borata...u onakvim, zelenim gaćama nategnutim na ramena....zlatko ima slike....
 
trxa said:
....taj u tangama je još i pristojan.... bila su i dva Borata...u onakvim, zelenim gaćama nategnutim na ramena....zlatko ima slike....

Daj nek stavi to ako može
 
kao i svake godine ludilo  (y) ali mislim da vam je bilo bar malo lakse nego prosle godine kad je bilo vise snijega. U svakom slucaju respeckt  (y)
 
svakak said:
Vidim MZ-a nije falilo  (y)

Onaj talijan u tangama lud kao šiba, pitam se koliko dana nakon toga provede u krevetu na lječenju  :mrgreen:
Taj je balzamiran alkoholom, nist mu nece bit! :LOL:
 
Svaka cast svima koji ste bili!!!! A posebno paru na GSX-u 750 EF.  (y) (y) (y)

Nadam se da cemo i mi neke godine ukusiti e.treffen.  :wink:

Pozdrav!


 
darkofj said:
Rus je sa ovim stigao preko Jordana.....
Honda Silver Wing?
 
Handžar said:
Svaka čast cijeloj ekipi i da je sve sretno prošlo (Darko jel se još osjeti dim u odjelu)  (y)
Sve grozno smrdi,perem svu odjeću,ali ne mogu sve odjednom, toliko je toga.
 
majle said:
(y)

jedno pitanjce: koje su one makine na tri kotaca  na slici 5403 ?!?!  :misli:
To ti je Velorex.. Upiši u Google, ima dosta podataka, da ne pišem ovdje....
 
Status
Not open for further replies.