ELEFANTENTREFFEN -izazov za prave avanturiste ili...

Status
Not open for further replies.
...evo borata...
 
Evo i od mene par slika, priprema Horneta za put, Sinjani stižu u srijedu navečer do mene u Samobor i ujutro start u 7 i 30.
 
sa Zlatkom i Ivon se nalazimo u SV. Nedelji u jednom bircu na piću, prijatelj Vukovarac dolazi nas ispratiiti, želi nam sretan put i dobru zabavu. (y)
 
Malo prije Ptuja, prelaskom preko rupe na cesti Bradin Gsxr se gasi i ne daje znakove života, nakon trosatnog sistematskog pregleda, pronalazimo kvar i startamo dalje. ( na jednom releju pukle su žice)
 
Tankamo u Mariboru i šibamo dalje. Negdje u pola Austrije ponovo tankamo i odlučujemo popiti kavu. Restoran ja jako skup, vruća čokolada 26 kuna. :misli:
 
Labaš nas je čekao u HAAG AM HAUSRUCKU, naši konji dobijaju suhu štalu, uz dobro društvo hranu, pjesmu i pivu od koje je u jutro neke bolila glava :misli: u juutarnjim satima odlazimo na počinak. Ujutro buđenje doručak i start.
 
20 km prije susreta ista stanica kao i prošle godine, kupujemo sitnice koje nam nedostaju. Stižemo na susret, parkiramo oko 1km dalje nego prošle godine jer bliže ulaza nema mjesta.
 
Kupujemo karte, surećemo prijatelja Silva iz Slovenije, pomaže nam nositi stvari do kampa, podižemo šatore par metra dalje od mjesta gdje smo prošle godine bili, susrećemo stare prijatelje i upoznajemo nove. (y)
 
Bilo je tu raznih prijevoznih sredstava, tvorničke a i domaće izrade..
 
Naložili smo vatru, kuhali vino kojeg je Vinko ponio iz Sinja(17 lit) jeli domaće suđuke.
 
Bilo je tu i mladenaca na medenom mjesecu i raznih zanimljivih likova.
 
Vozila sa rezervnom mašinom, i unikatnim tangicama. 8) Prijatelji iz Bosne koji žive U Njemačkoj, s laptopom smo otvarali pive.
 
Nedjelja ujutro spremanje, pa put pod noge, Sinjani su prespavali i ujutro startali iz Samobora .Eto to bi bilo to ima tu još hrpa slika, neke je već Darko stavio, bude još i  Zlatko stavio materijala. Nadam se da ćemo i iduće godine biti na ELEFANTENTREFFENU. (y)
 
svaka čast zokiju i ekipi iz sinja i mislim da im je vino dobro pomoglo


sobzirom da znam di su ga brali i kakvo je (y) (y) (y)




SVE POHVALE
 
Status
Not open for further replies.