ELEFANTENTREFFEN -izazov za prave avanturiste ili...

Status
Not open for further replies.
koma-1 said:
Znaci sad si spreman?
Ja planiram isto malo trenirati po snjegu al kod nas ga jos nema,al kao alternativa uvjek je tu Ivancica koja se vec bjeli. Pozdrav u Rjeku :piva:

Da spreman... ma jedva cekam vikend da se opet odem voziti po neugazenom snijegu, napadao je sinoc novi!      :mrgreen:
 
ima li ko da se ozbiljno priprema za ovu godinu da dogovorimo neko zajedničko kampiranje?
 
Izi said:
ima li ko da se ozbiljno priprema za ovu godinu da dogovorimo neko zajedničko kampiranje?
Pa mene ako zdravlje posluzi moze sprjeciti samo snjezna mecava i prometni kolaps 8)
Bilo bi svakako lakse da smo gore u grupi al ne sprjecava me da idem i sam.
p.s.ako je jos ko zainteresiran za Elefanten detaljni dogovori budu poslje Nove godine.
 
Zadnje pripreme i popunjavanje potrebne opreme dolaze kraju jer se blizi zimska festa :hehehe:
Ak se jos ko sprema nek se javi (y)
 
kron said:
Evo danas sam probao TKC 80 po neugazenom snijegu. Ide bez problema iako mi je zadnja guma potrosena vise od pola.  (y)

Nemoj se puno veselit jer ti nije problem vozit po neugaženom snijegu nego po ugaženom snijegu i ledu na asfaltu pristupnih cesata, a tu ti neće pomoć ni nove ni potrošene gume.  (y)

Evo npr. ovo dolje  8)


 
Ljudi sanjaju a Bog odreduje. Valjda nebu tog vikenda takva mecava :mrgreen:.
 
koliko otprilike ima kilometara do tamo...od Zagreba recimo?????
 
zeto said:
koliko otprilike ima kilometara do tamo...od Zagreba recimo?????
cca 600 km...
 
kron said:
Evo danas sam probao TKC 80 po neugazenom snijegu. Ide bez problema iako mi je zadnja guma potrosena vise od pola.  (y)

Evo i taj filmic:  http://www.youtube.com/watch?v=8HzdKEKza24


:liza:
 
Zlatko said:
cca 600 km...

Veli Via Michelin na ovoj stranici da ima malo preko 500km i cca 6h vožnje:

http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/dyn/controller/ItiWGPerformPage?ie=utf-8&reinit=1&strStartCityCountry=1752&strStartAddress=&strStartMerged=zagreb&strDestCityCountry=240&strDestAddress=&strDestMerged=Thurmansbang&image2.x=31&image2.y=9#



Time and distance

Time: 05h12  including 03h24 on motorways
Distance: 491km  including 377km on motorways
and 12km on scenic roads 
Costs 69.86 EUR
Toll costs: 12.75 EUR
Petrol costs: 49.51 EUR
Road tax cost: 7.60 EUR



 
Adventurer said:
Veli Via Michelin na ovoj stranici da ima malo preko 500km i cca 6h vožnje:

http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/dyn/controller/ItiWGPerformPage?ie=utf-8&reinit=1&strStartCityCountry=1752&strStartAddress=&strStartMerged=zagreb&strDestCityCountry=240&strDestAddress=&strDestMerged=Thurmansbang&image2.x=31&image2.y=9#



Time and distance

Time: 05h12  including 03h24 on motorways
Distance: 491km  including 377km on motorways
and 12km on scenic roads 
Costs 69.86 EUR
Toll costs: 12.75 EUR
Petrol costs: 49.51 EUR
Road tax cost: 7.60 EUR
Uvijek ima više nego nego po karti... BTW, ja sam kretao od jednog sela koje je još 15 km udaljeno od V. Gorice, u Gorici išao do Motormanije ( kupio pogonski lanac ), od tamo u Blato ( mijenjao lanac ), pa tek onda na autoput... Mislim da je po satu bilo negdje oko 570 km u povratku kada se manje lunjalo okolo  :misli:. U Mariboru sam išao kroz grad, i tamo i u povratku.. Putem prema gore u Austriji silazio u neka sela tražeći benzinsku, te silazio sa autoputa u Haag am Hausruck gdje se spavalo.. Skupi se... Tko ide iz Zagreba direktno ne bi trebao imati preko 550 km!
 
a da kojim slučajem ja idem,imam još do ZG oko 300km.....pa bi se tu skupilo preko 800km
 
zeto said:
a da kojim slučajem ja idem,imam još do ZG oko 300km.....pa bi se tu skupilo preko 800km
Definitivno bi trebao prvi dan prespavati u ZG, i drugi dan krenuti dalje...
 
Dobro je to da imamo cjelim putem autocestu koja se dobro cisti pa sam put nebi trebal biti veliki problem.
 
Mi se navozali u nedjelju do mora i nazad. Sad sam miran 2 tjedna :mrgreen:

Inače sretan put ekipi koja ide gore i svaka čast. Pratimo sve oko susreta i čekamo izvješće. (y)
 
Status
Not open for further replies.