ELEFANTENTREFFEN -izazov za prave avanturiste ili...

Status
Not open for further replies.
nisam htio ništ u naprijed govoriti, al kako sada stvari stoje
ja bum u petak ranije zbrisal s posla pa lagano prema gore
a u subotu se nadam vidimo... :D (y)
 
To je samo bila obavijest za ove sta su odustali ili krecu sutra..
:jesus:

A ko je rekao da sam ja sama i treba mi drustvo  :misli: muski cudaci... :LOL:


 
maala said:
Dragi otisao danas u 7.00  :wink:

...jel' ti se javio??.... i da li se našao sa Darkom??....i kako mu stoji onaj ogroooomni kombinezon....???
 
Stigli su u kamp danas oko podne  (y)
Je nasao je Darka i isli su njih dvojica sami, slovenci  se navodno nisu pojavili..
I kombinezon mu je taman, izgleda  :LOL: :mrgreen:
 
Javili se, a ja pitam da li ima snijega gore? Kaže Labaš da kakav snijeg, da je gore 15 stupnjeva i da su u kratkim rukavima... Pih, kakav je to Elefanten... :mrgreen: No, nije to prvi puta da je tako toplo, bilo je i toplije! Tada se organizator ispričavao zbog vremenskih uvjeta :LOL:. I da, ovaj puta su im motori uz šatore... A što se tiče Slovenaca, doći će sigurno jer su dolazili i prije ( Kurenti, Sairach, Raubritter... ).
Pozdrav!!!
 
E pa sad ima snjega i temp je pala ispod 0, cesta se zaledila i ostali su zarobljeni gore..
Vozili su 2 km 2 sata i odustali.
Sad cekamo sutra da vide hoce moc krenut u jutro :(
 
Evo kako su se proveli jadni Raubriter-eri

2008ETb.jpg


c/p sa njihove stranice

Evo naso Labasa, kojemu kao nije zima vec je u kratkim rukavima  :mrgreen:
si_5513.jpg
 
Evo ja sam sad stigao doma. Krenuo sam u 7h iz hotela kraj Trefena. Ostatak ekipe je krenuo oko 9h.
Slike idu uskoro (y)
 
Labas bio u kratkim rukavima u petak! U subotu zahladilo, a u nedjelju ustali i snjezni kaos, jedva izvukli motore iz kampa i vozili-gurali 2 km više od 2 sata te dosli do hotela,srećom slobodne sobe! Dodro profeštali, Ante, ja, Žec, Ana iz Pivke, Stanae-LJ i Silvo-Kurenti. Jučer se po super vremenu vratili!
 
maala said:
Stigli su u kamp danas oko podne  (y)
Je nasao je Darka i isli su njih dvojica sami, slovenci  se navodno nisu pojavili..
I kombinezon mu je taman, izgleda  :LOL: :mrgreen:
E maala :shock: :shock:
Kaj pripovedaš da nije bilo Slovenca, nikad još na tom susretu nismo falili, je da su imali problema (na putu slike govore sve) kao ja davne 1985, ali tad ti još nisi razmišljala o motoru a kamo li o ELEFANTEN susretu. :jesus:
LP TRIKER
 
TRIKER said:
E maala :shock: :shock:
Kaj pripovedaš da nije bilo Slovenca, nikad još na tom susretu nismo falili, je da su imali problema (na putu slike govore sve) kao ja davne 1985, ali tad ti još nisi razmišljala o motoru a kamo li o ELEFANTEN susretu. :jesus:
LP TRIKER

Pa pretpostavljam da zbog svojih godina lose citas!  :B:
Napisala sam da se niste pojavili u cetvrtak u Radovljici, barem sam ja shvatila da se trebate nac tamo sa Darkom!
Sta smo osjetljivi  :LOL:
 
TRIKER said:
E ova rečenica (idiotentreffen) ti stvarno nije na mestu :x. znači za one koji smo bili  (y)i oni koji još idu  (y)na taj susret su idioti, e baš ti hvala na podrški.
TRIKER

Bez brige, ima onih koji cjene muku oko Elefanta.

Vidio sam ti motor na XXX-ima u Celju ali tebe nisam...
 
po meni je to cisti mazohizam... ja se ispricavam cijenjenim forumasima i pobornicima tog susreta al ja to ne razumijem (i zelim da tako i ostane)  :mrgreen:
 
Molim one koji nemaju kaj pametno napisati i ne zanima ih tematika topica, da se u isti ne miješaju.
 
Status
Not open for further replies.