Električni bicikli

Zog

Well-known member
Ima li ko iskustva sa električnim bicikletama, vridi li to išta? :misli:
U Splitu ih prodaje jedan privatnik u "Fregati" ali mi se čine preskupe, 4tkn pa naviše.
Nude se modeli: 350w, 750w i 1kw, prodavač kaže da su od 750w najoptimalnije, težina je 45kg, garancija 1g.
Po prodajnim centrima se nude neke kineske, ne znan cijenu a ni kakva je kavaliteta. :misli:
Ako je tema već bila neka je moderatori izbrišu. :neznam:
 
Grebeš to, za te pare kupiš motor (odn. cilu zadnju felgu), bateriju i elektroniku, te ugradiš na svoju biciklu.
Ide do 60-70 km/h uzbrdo/nizbrdo/na kolo, a moš i palit gumu, a sve skupa za par kila povećava težinu bicikle.

Mogu ti je jedan dan pokazat da napraviš đir.
Vridi svake kune, ali je zajeb ako te pandur sinja da ideš priko ograničenja, jer bi je u tom slučaju tribalo registrirat.

 
Zog said:
Ima li ko iskustva sa električnim bicikletama, vridi li to išta? :misli:
U Splitu ih prodaje jedan privatnik u "Fregati" ali mi se čine preskupe, 4tkn pa naviše.
Nude se modeli: 350w, 750w i 1kw, prodavač kaže da su od 750w najoptimalnije, težina je 45kg, garancija 1g.
Po prodajnim centrima se nude neke kineske, ne znan cijenu a ni kakva je kavaliteta. :misli:
Ako je tema već bila neka je moderatori izbrišu. :neznam:
ima neka "naša" firma koja prodaje kit za ugradnju na bicikl: baterija, zadnji kotač s motorom, elektronika. nemogu se sad sjetiti kako se zove, uglavnom 4000 kn je kit, a bicikl s kitom je oko 7-8000
 
jolly the roger said:
ima neka "naša" firma koja prodaje kit za ugradnju na bicikl: baterija, zadnji kotač s motorom, elektronika. nemogu se sad sjetiti kako se zove, uglavnom 4000 kn je kit, a bicikl s kitom je oko 7-8000

To ka i u Splitu. :misli:
 
i ja bi ga volio imat, to je vec stara prica.. al bas da bi za njega dal 30 soma ojrica.. nebi
 
Ja sam si slozio ebicikl sa djelovima od artasa. Trebalo mi je da se vozim do posla i nazad,a da ne dodjem znojan. Super stvarcica. Sad ponekad sjednem klinca pa napravim đir oko Jaruna pola pedaliram,pola struja gura  :mrgreen:
 
Pozdrav,ja imam frenda koji ih slaže znači ti ako imaš bicikl on ti možda može složit elektro bicikl znači potrebno je da imaš ramu ostalo sve ti on može sredit i sve je stvar dogovora ali mislim da nečeš proć za manje od 3500-4000kn.
 
Nažalost uvozni kineski koji su kao jeftini se plaća skupa carina. Prijatelj je pokušao uvesti dva komada za prezentaciju, pa bi ih prodavao, jedan koštao 800, drugi 1200 kn sa dostavom, ispalo ga je 3500 kn na kraju.. U svakom slučaju neisplativo za nekakav biznis. Vozao sam se sa njima, zgodna stvarčica...
 
Ipak je sve to skupo. :misli:
 
Na stranu ekologija, za te novce kupiš skuter i voziš se ko grof.. :D  :021:
 
veki333 said:
Na stranu ekologija, za te novce kupiš skuter i voziš se ko grof.. :D  :021:
potpis, ak netko oće baš biciklo nek pedalira ko 'čoek i mir, ak se oće vozit bez žganjaca ima tih jeftinih skutera ko pljeve  (y)