Električni bicikli

Šta sam gledao u linksu imaju dobre električne bicikle i kvaliteta je fakat ok, al i romobili nisu loši ovisno o tome za šta želiš koristit. Malo glupo izgledaju al to je sad moderno a rade jednako dobro kao bicikl za vozit po gradu. Izbor je super, čak bolji od elektricnih bicikala po običnim trgovinama.
 
Nakon što je domaća kompanija preuzela famozni Bugatti, sada je otvoreno novo poglavlje, vezano uz dva kotača. U nastanku je hipersportski električni motocikl RB-1E koji će se sklapati u Kerestincu. I bolje nego da se ne bavi biciklima, to ostaviti Kinezima i Indijcima...

Rimac.jpg
 
  • Haha
Reactions: hondimir
Kad je Sisač Poticaja u pitanju, svaki dan u godini je aprilililili...
😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: prpa
A jel otvorio Eco vrt uz tvornicu za potrebe tvorničke kuhinje ili je i to 1.4. 🤔
 
Električni bicikli su top, evo jedan video od prošle godine voženje po Pagu - 2 dana.

 
Ja ionak nisam nikad shvatil poantu električnog bicikla osim možda za dedeke i bakice koji su još vitalni al ih zeza tlak, srce, nekaj, ali mladi ljudi u naponu snage da nemreju vrtit pedale na biciklu mi nije jasno. Slijedeća nadogradnja bude nosiljka s 4 Nepalca pa da te nose po Pagu ili rikša? Za lovu govna od električnog bicikla se ionak dobije jako dobar klasičan bike. To s električnim biciklima mi je ono kao da bi se jebo al da ti ne uđe 😁🫢.
 
kad budeš zapeja u lamjane nekoliko dana s brodon, pa triba i nekoliko puta na dan u kali po pivo da se ne skapa od žeđi, sve divote el bicikle se manifestiraju u svom raskošu. inače, za kua
:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: koss
tam di se mi vozimo bez struje nema šanse da bi prošli s našom kondicijom....tak da nemaš pojma o čemu pričaš.
Ja ionak nisam nikad shvatil poantu električnog bicikla osim možda za dedeke i bakice koji su još vitalni al ih zeza tlak, srce, nekaj, ali mladi ljudi u naponu snage da nemreju vrtit pedale na biciklu mi nije jasno. Slijedeća nadogradnja bude nosiljka s 4 Nepalca pa da te nose po Pagu ili rikša? Za lovu govna od električnog bicikla se ionak dobije jako dobar klasičan bike. To s električnim biciklima mi je ono kao da bi se jebo al da ti ne uđe 😁🫢.
 
Nije bas vezano za bicikle već romobile. Da li se tko bavim ćuniranjem romobila u nas te kome se obratiti za pitanja u vezi toga
 
Last edited:
Ja ionak nisam nikad shvatil poantu električnog bicikla osim možda za dedeke i bakice koji su još vitalni al ih zeza tlak, srce, nekaj, ali mladi ljudi u naponu snage da nemreju vrtit pedale na biciklu mi nije jasno. Slijedeća nadogradnja bude nosiljka s 4 Nepalca pa da te nose po Pagu ili rikša? Za lovu govna od električnog bicikla se ionak dobije jako dobar klasičan bike. To s električnim biciklima mi je ono kao da bi se jebo al da ti ne uđe 😁🫢.

Pred par godina dosao Slovenac cca 50 godina iz Ljubljane na el biciklu cca 130 km isli su do Pule ali su spavali 1 noc ispod ćicarije. On lagano u kaficu pije cugu i ceka 2-3h ove na obicnim biciklama da se prijave u smjestaj...
 
Nije bas vezano za bicikle već romobile. Da li se tko bavim ćuniranjem romobila u nas te kome se obratiti za pitanja u vezi toga
Ja sam svoj preko scooterhacking app, ali znam da radi samo za ninebot/xiaomi romobile 😁