Enduro oprema

boyze said:
netko je prodavao forma čizme pa je bilo priče da ne puštaju vodu, ima netko iste tu na forumu M. je nesto komentirao al se ne sječam gdje su

SVE čizme puštaju vodu, malo manje dok su nove, jače kada se potroše i probuše. po zimi je dobro imati šuplje čizme, jer voda brzo izađe iz čizama, a ako imaš nove čizme ...........

pc170469.jpg


:mrgreen:
 
Slušajte skalu, jedan je od najiskusnijih u ovom glupom sportu, navodno se dobro vozi, nikad ga ne guraju (što je zapanjujuć podatak obzirom na sport -iakooooo navodno postoje neke snimke.... :mrgreen: ) i sve što vam govori ima težinu.... (y)
 
boyze said:
netko je prodavao forma čizme pa je bilo priče da ne puštaju vodu, ima netko iste tu na forumu M. je nesto komentirao al se ne sječam gdje su

moover prodaje te čizme kakve ja imam, kao što skala kaže, sve puštaju, moje još nisu ali vjerujem da hoće. moj problem je drugačije prirode, kako sam rekao, znojim se ko prase pred kolinje pa ne znam da li mi je noga mokra od znoja ili je čizma pustila.....
 
makazica said:
moover prodaje te čizme kakve ja imam, kao što skala kaže, sve puštaju, moje još nisu ali vjerujem da hoće. moj problem je drugačije prirode, kako sam rekao, znojim se ko prase pred kolinje pa ne znam da li mi je noga mokra od znoja ili je čizma pustila.....

pretoplo se oblačite, oznojite se, mozak zakuha pod lošom kacigom, znoj se cijedi na naočale pa se magle.....ako mislite doći suhi s vožnje, ljeti ili zimi, ovo nije sport za vas......

 
Ma ja se znojim kad gledam dnevnik pa neočekujem da ću biti suh samo nevolim da mi je zima...
 
2Makazica: ti si nekak preskočil početničku fazu (guranje)
IMHO ruksak na ledjima je čista glupost (iako ga i ja često furam)
Pitaj Nives za detalje  :mrgreen:

2Skala: +2
 
svele said:
javljam se  (y)

zanima me sve...

* motori
* oprema
* tehnike vožnje
* hrana

* motori - prvu godinu si prospect i samo pereš naše ---nakon toga postaješ hangaround
* oprema - ukoliko imaš lovicu na gotovs voljni smo ti ustupiti našu iznošenu,ali funkcionalnu opremu - bilo kakvo odbijanje ili nabava sa strane produžava ovo iz prvog dijela na daljnjih godinu dana
* tehnike vožnje - to dolazi nakon dvije godine,do tada samo tehnike padanja,prvu godinu samo gledaš i treniraš bez motora ... dalje ovisno o talentu
* hrana - prvu godinu se brineš o hrani za sve , uz pokazani talent ili netalent iza toga sve ovisi samo o tebi

Prijava obavezna u Radnu srijedu u maloj Mlaci u večernjim satima ... ne zaboravi darove dobrodošlice.  (y)
 
clox said:
2Makazica: ti si nekak preskočil početničku fazu (guranje)
IMHO ruksak na ledjima je čista glupost (iako ga i ja često furam)
Pitaj Nives za detalje  :mrgreen:

2Skala: +2

Smijem pitat?
Ti tjeraš onog cvaju na vožnjama?
 
skala said:
Čala je potrgan i tek je došao s operacije  :misli:

Čala se upravo vratio iz MM sa radne srijede ... tebi je upisan - .  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
skala said:
pretoplo se oblačite, oznojite se, mozak zakuha pod lošom kacigom, znoj se cijedi na naočale pa se magle.....ako mislite doći suhi s vožnje, ljeti ili zimi, ovo nije sport za vas......

Ovo vrijedi za većinu ali za mene ne, ja otrčim do kupaone i moram mjenjat majicu. Iz istog razloga mi treneri nikad nisu srali da se ne trudim na treninzima, moja majica je bila komplet mokra nakon 2 min.....  (y)
 
makazica said:
Ovo vrijedi za većinu ali za mene ne, ja otrčim do kupaone i moram mjenjat majicu. Iz istog razloga mi treneri nikad nisu srali da se ne trudim na treninzima, moja majica je bila komplet mokra nakon 2 min.....  (y)

To ti je od straha ... poradi na jajcima!  :mrgreen: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
dr.chala said:
* motori - prvu godinu si prospect i samo pereš naše ---nakon toga postaješ hangaround
* oprema - ukoliko imaš lovicu na gotovs voljni smo ti ustupiti našu iznošenu,ali funkcionalnu opremu - bilo kakvo odbijanje ili nabava sa strane produžava ovo iz prvog dijela na daljnjih godinu dana
* tehnike vožnje - to dolazi nakon dvije godine,do tada samo tehnike padanja,prvu godinu samo gledaš i treniraš bez motora ... dalje ovisno o talentu
* hrana - prvu godinu se brineš o hrani za sve , uz pokazani talent ili netalent iza toga sve ovisi samo o tebi

Prijava obavezna u Radnu srijedu u maloj Mlaci u večernjim satima ... ne zaboravi darove dobrodošlice.  (y)

Interesantno...
A po čemu se razlikujete od klasičnih moto klubova?
 
Boćo, umjesto da tu pitaš mogao si jučer samnom produžit do garaže da ti pokažem opremu i objasnim šta treba. Znam sve a i našlo bi se nešto za tebe povoljno... :mrgreen:
 
dr.chala said:
* motori - prvu godinu si prospect i samo pereš naše ---nakon toga postaješ hangaround
* oprema - ukoliko imaš lovicu na gotovs voljni smo ti ustupiti našu iznošenu,ali funkcionalnu opremu - bilo kakvo odbijanje ili nabava sa strane produžava ovo iz prvog dijela na daljnjih godinu dana
* tehnike vožnje - to dolazi nakon dvije godine,do tada samo tehnike padanja,prvu godinu samo gledaš i treniraš bez motora ... dalje ovisno o talentu
* hrana - prvu godinu se brineš o hrani za sve , uz pokazani talent ili netalent iza toga sve ovisi samo o tebi

Prijava obavezna u Radnu srijedu u maloj Mlaci u večernjim satima ... ne zaboravi darove dobrodošlice.  (y)

čul sam da ti treba razgibavanje, to točno?  :misli:

ak bi htel imat to rame opet na trupu kak spada i da možeš s rukicama lamatati ko s jezikom, predlažem ti da malo preskočimo uvodna predavanja, darove dobrodošlice i uhodanu funkcionalnu opremu- imal sam priliku vidjeti (čitaj: njušiti) jedan takav body armor od renomiranog člana ovog foruma, i ostale pripizdarije pa možemo lepo i fino; ja bum tebe zvao doktore a ti mene nebuš joooojboliiiii  (y)

:mrgreen:

al bez zajebancije jel ta mala mlaka blizu velike mlake?  :jesus:

 
bocojaki said:
Interesantno...
A po čemu se razlikujete od klasičnih moto klubova?

Ne idemo na Susrete,jedemo i pijemo kvalitetno,jači smo od svih,smrdimo samo na vožnji,još nikada nitko od nas nije povračao,ne oblačimo se u crnu kožu i svi smo ošišani na kratko!  (y)
 
mate said:
Boćo, umjesto da tu pitaš mogao si jučer samnom produžit do garaže da ti pokažem opremu i objasnim šta treba. Znam sve a i našlo bi se nešto za tebe povoljno... :mrgreen:

Spreman...
kad god...
 
svele said:
čul sam da ti treba razgibavanje, to točno?  :misli:

ak bi htel imat to rame opet na trupu kak spada i da možeš s rukicama lamatati ko s jezikom, predlažem ti da malo preskočimo uvodna predavanja, darove dobrodošlice i uhodanu funkcionalnu opremu- imal sam priliku vidjeti (čitaj: njušiti) jedan takav body armor od renomiranog člana ovog foruma, i ostale pripizdarije pa možemo lepo i fino; ja bum tebe zvao doktore a ti mene nebuš joooojboliiiii  (y)

:mrgreen:

al bez zajebancije jel ta mala mlaka blizu velike mlake?  :jesus:

Ja se uopće ne šalim!  8) nije,puno je bliže civilizaciji(čitaj Gradu) od ove potonje.  (y)
 
dr.chala said:
To ti je od straha ... poradi na jajcima!  :mrgreen: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

Pfff....oćeš do 21 na jedan koš? dat ću ti prednost od 5 poena i ostaviti te na seljačini. Papak jedan..... :jesus: