Enduro oprema

dr.chala said:
Uvijek bi radije polomio bilo koju kost umjesto zgloba!  8) Evo sad imam očit primjer.Da je pukla ključna kost za mjesec dana bi bio ko nov,međutim ona se odvojila od lopatice(ošli ligamenti u 3PM) i sad imam njesra.  :mrgreen:

Ovdje ćeš biti ko nov za cca 3-4 mjeseca, bedrena kost ti je pukla prije 4 godine i još si šestar. Pa ti sad reci šta bi radije... :mrgreen:
 
jolly the roger said:
kažu doktori da je bolje da pukne potkoljenica nego ligamenti u koljenu. al da je isti kurac jel puca bedrena ili koljeno.

Kaži tim doktorima da te priče prodaju nekom drugom. U našim godinama lom femura je bar duplo veće sranje od bilo kojeg dijela loma koljena, uključujući ligamente, patelu, platoe...
 
mate said:
Ne pravi se pametan, znaš da sam mislio na rotaciju. Ali kad smo već kod toga, kako bi se zvao spiralni lom potkoljenice koji bi obuhvatio i plato tibije? :jesus:

spiropotkolomplatotib :misli: :jesus:
 
mate said:
Kaži tim doktorima da te priče prodaju nekom drugom. U našim godinama lom femura je bar duplo veće sranje od bilo kojeg dijela loma koljena, uključujući ligamente, patelu, platoe...
jer ste vi stari prdonje pa vam se neda trudit oko rehabilitacije.  :jesus:
 
jolly the roger said:
ovako buš dobar za 2 mjeseca :jesus:

e to ćemo još vidjeti.. al čala za tebe inside info:

spoj ključne kosti i prsne kosti je zglob koji drži ruku, kad on ne šljaka onda ruka nemere imat svoju optimalnu funkciju; ti buš mogo svašta radit, al to nikad nebi bilo ono "ko prije". Onda nadalje, to ti određuje i kolko buš mogo okrenut bulju i na koju stranu... pa si zmisli kolko to može povući za sobom razno raznih pizdarijica u svakodnevnom životu
 
mate said:
Ne pravi se pametan, znaš da sam mislio na rotaciju. Ali kad smo već kod toga, kako bi se zvao spiralni lom potkoljenice koji bi obuhvatio i plato tibije? :jesus:

a zakaj bi uopće morala biti taknuta tibia?
 
mate said:
Ovdje ćeš biti ko nov za cca 3-4 mjeseca, bedrena kost ti je pukla prije 4 godine i još si šestar. Pa ti sad reci šta bi radije... :mrgreen:

Mješaš kruške i jabuke,a da mi još jednom pukne femur popil bi otrov!  8)
 
svele said:
e to ćemo još vidjeti.. al čala za tebe inside info:

spoj ključne kosti i prsne kosti je zglob koji drži ruku, kad on ne šljaka onda ruka nemere imat svoju optimalnu funkciju; ti buš mogo svašta radit, al to nikad nebi bilo ono "ko prije". Onda nadalje, to ti određuje i kolko buš mogo okrenut bulju i na koju stranu... pa si zmisli kolko to može povući za sobom razno raznih pizdarijica u svakodnevnom životu
točno to. mišiči drže rame na okupu, al ak pukne ključna kost onda s tom rukom nemoš ništ.
 
mate said:
Ne pravi se pametan, znaš da sam mislio na rotaciju. Ali kad smo već kod toga, kako bi se zvao spiralni lom potkoljenice koji bi obuhvatio i plato tibije? :jesus:

Ti si se pravio pametan, ja doktor nisam i ne znam kako se zove spiralni lom potkoljenice koji bi obuhvatio plato tibije........al barem onda ne pričam pizdarije..... (y)
 
svele said:
e to ćemo još vidjeti.. al čala za tebe inside info:

spoj ključne kosti i prsne kosti je zglob koji drži ruku, kad on ne šljaka onda ruka nemere imat svoju optimalnu funkciju; ti buš mogo svašta radit, al to nikad nebi bilo ono "ko prije". Onda nadalje, to ti određuje i kolko buš mogo okrenut bulju i na koju stranu... pa si zmisli kolko to može povući za sobom razno raznih pizdarijica u svakodnevnom životu

Misliš na akromioklavikularis???  :misli: 19.1. mi prof. vadi jednu Kirchnerovu iglicu van(malo fali da sama ne izađe  :mrgreen: ,ali ipak joj treba pomoći),pa računam biti na motoru tjedan dana iza toga, a paralelno i u GYM.  :0648:  :LOL: Ostatak drota i štangica ide van prije ljeta.  :wink:  Bil bum spreman za Romaniaxe!  :D
A kaj se bulje tiče,sova je mala beba za ono kaj ja sad izvodim!  (y)
 
dr.chala said:
Misliš na akromioklavikularis???  :misli: 19.1. mi prof. vadi jednu Kirchnerovu iglicu van(malo fali da sama ne izađe  :mrgreen: ,ali ipak joj treba pomoći),pa računam biti na motoru tjedan dana iza toga, a paralenlno i u GYM.  :0648:  :LOL: Ostatak drota i štangica ide van prije ljeta.  :wink:  Bil bum spreman za Romaniaxe!  :D
A kaj se bulje tiče,sova je mala beba za ono kaj ja sad izvodim!  (y)

nee nee, vidim da si čitao povijest bolesti al mislim na sternoclavicularis.. sternum- prsna kost, clavicula- ključna... ti si roknuo onaj na kraju ključne kosti i akromiona (kost nadlaktična)
Koji prof ti to dela? Morti Čičak?
A taj tvoj zglob nije tak pod utjecajem rotacije kralježnice (i glave) ko onaj o kojem ti ja zborim


edit: a vidim imaš i laganu udovičju grbu  :jesus:, dosta možeš sa glavom al nekad znaju bolit leđeka dole jelda?
 
svele said:
nee nee, vidim da si čitao povijest bolesti al mislim na sternoclavicularis.. sternum- prsna kost, clavicula- ključna... ti si roknuo onaj na kraju ključne kosti i akromiona (kost nadlaktična)
Koji prof ti to dela? Morti Čičak?
A taj tvoj zglob nije tak pod utjecajem rotacije kralježnice (i glave) ko onaj o kojem ti ja zborim

Kaj bi čitao PB,pa jel nisam ja dr. ???  :jesus: Imam tossi 2-3,uostalom na rtg vidiš sve ...čak i ovu fensi mašnicu kaj sam bildo!  :LOL: Mesarili su me na Rebru ... dr.mr.fr.pr.prof.doc.hr.  :angel:  Davila .  :0648:
 
svele said:
nee nee, vidim da si čitao povijest bolesti al mislim na sternoclavicularis.. sternum- prsna kost, clavicula- ključna... ti si roknuo onaj na kraju ključne kosti i akromiona (kost nadlaktična)
Koji prof ti to dela? Morti Čičak?
A taj tvoj zglob nije tak pod utjecajem rotacije kralježnice (i glave) ko onaj o kojem ti ja zborim


edit: a vidim imaš i laganu udovičju grbu   :jesus:, dosta možeš sa glavom al nekad znaju bolit leđeka dole jelda?

I ne tako laganu......... :hehehe:
 
dr.chala said:
Misliš na akromioklavikularis???  :misli: 19.1. mi prof. vadi jednu Kirchnerovu iglicu van

Ako trebaš instrukcije za samovađenje, javi. :mrgreen:
 
mate said:
Samo citiram... :jesus:

Moje duboke isprike herr Pavasović,izostavio sam riječ pripadajući  :? Kaj bum moral na francuskom pisat da ne bi bilo nesporazuma???  :LOL: :angel:
 
makazica said:
Ti si se pravio pametan, ja doktor nisam i ne znam kako se zove spiralni lom potkoljenice koji bi obuhvatio plato tibije........al barem onda ne pričam pizdarije..... (y)

To zaslužuje posebnu temu. :LOL:
 
mate said:
Ako trebaš instrukcije za samovađenje, javi. :mrgreen:

Viš na rtg da je malo debela,a još joj i fali nekih 6-7 mm .. da se radi o žici već bi ju spuknul!  (y) Nek se mesar s tim zabavlja 19-toga!  :0648: