Enduro oprema

mate said:
Boćo, umjesto da tu pitaš mogao si jučer samnom produžit do garaže da ti pokažem opremu i objasnim šta treba. Znam sve a i našlo bi se nešto za tebe povoljno... :mrgreen:

A.....vi se znate. Fino, nosite si ga u MM......  (y)  :LOL:
 
dr.chala said:
Ja se uopće ne šalim!  8) nije,puno je bliže civilizaciji(čitaj Gradu) od ove potonje.  (y)

Ni on se ne šali. Ako oćeš upotrebljavat ono svoje rame opet budi pristojan prema njemu, plati i možda bude nešto od tog tvog krilca..... :LOL:
 
makazica said:
Pfff....oćeš do 21 na jedan koš? dat ću ti prednost od 5 poena i ostaviti te na seljačini. Papak jedan..... :jesus:

Nisi na svom Enduru ... na Euro Sport-u???  :LOL: :LOL: :LOL: Euro Sport i Youtube ti je jedino kaj možeš!  :jesus: :mrgreen: :jesus: For basketball you need only one ball!  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
skala said:
štitnici koljena : 5.250 kn
:mrgreen:

da ne citiram sve volio bi da mi pojasniš tu stavku od 700 eura za štitnike koljena koja izuzetno smrdi na KTM powerwear.
*Pa mi reci po čemu misliš da će te to spasiti od trganja prednjeg križnog ligamenta recimo?
*Nije li funkcija tog štitnika prvenstveno za udarce u patelu (ona kost koljenska)?
*I da li ti tvoji štitnici imaju neku sposobnost spašavanja noge od torzije?

:misli:
 
svele said:
da ne citiram sve volio bi da mi pojasniš tu stavku od 700 eura za štitnike koljena koja izuzetno smrdi na KTM powerwear.
*Pa mi reci po čemu misliš da će te to spasiti od trganja prednjeg križnog ligamenta recimo?
*Nije li funkcija tog štitnika prvenstveno za udarce u patelu (ona kost koljenska)?
*I da li ti tvoji štitnici imaju neku sposobnost spašavanja noge od torzije?

:misli:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,17903.0.html
 
Ime nešto u onom mom tekstu o tim štitnicima koljena, naći će Čkalja link. :jesus: Uglavnom, moje mišljenje je da je to pretjerano i nose ga starci koji ne mogu na motor od ozlijeda, onda vide ostali pa uzmu i oni. U Americi su navodno napravili neki deal sa osiguravajućim kućama a svi znamo koliko kod njih koštaju ozlijede. I dalje ne vjerujem da išta može zaustavit fini spiralni lom koljena. :mrgreen:
 
mate said:
Ime nešto u onom mom tekstu o tim štitnicima koljena, naći će Čkalja link. :jesus: Uglavnom, moje mišljenje je da je to pretjerano i nose ga starci koji ne mogu na motor od ozlijeda, onda vide ostali pa uzmu i oni. U Americi su navodno napravili neki deal sa osiguravajućim kućama a svi znamo koliko kod njih koštaju ozlijede. I dalje ne vjerujem da išta može zaustavit fini spiralni lom koljena. :mrgreen:

Ovo boldano nije baš moguće; kosti mogu puknuti spiralno, a koljeno; koje je zglob, se može dislocirati, pucaju ligamenti, žifci itd.......
 
mate said:
Ime nešto u onom mom tekstu o tim štitnicima koljena, naći će Čkalja link. :jesus: Uglavnom, moje mišljenje je da je to pretjerano i nose ga starci koji ne mogu na motor od ozlijeda, onda vide ostali pa uzmu i oni. U Americi su navodno napravili neki deal sa osiguravajućim kućama a svi znamo koliko kod njih koštaju ozlijede. I dalje ne vjerujem da išta može zaustavit fini spiralni lom koljena. :mrgreen:
kažu doktori da je bolje da pukne potkoljenica nego ligamenti u koljenu. al da je isti kurac jel puca bedrena ili koljeno.
 
Uvijek bi radije polomio bilo koju kost umjesto zgloba!  8) Evo sad imam očit primjer.Da je pukla ključna kost za mjesec dana bi bio ko nov,međutim ona se odvojila od lopatice(ošli ligamenti u 3PM) i sad imam njesra.  :mrgreen:
 
uzmeš neki bolji guards i laganini ... to je najpametnije  8) (y)

brzina ubija ...
 
dr.chala said:
Uvijek bi radije polomio bilo koju kost umjesto zgloba!  8) Evo sad imam očit primjer.Da je pukla ključna kost za mjesec dana bi bio ko nov,međutim ona se odvojila od lopatice(ošli ligamenti u 3PM) i sad imam njesra.  :mrgreen:
ovako buš dobar za 2 mjeseca :jesus:

 
makazica said:
Ovo boldano nije baš moguće; kosti mogu puknuti spiralno, a koljeno; koje je zglob, se može dislocirati, pucaju ligamenti, žifci itd.......

Ne pravi se pametan, znaš da sam mislio na rotaciju. Ali kad smo već kod toga, kako bi se zvao spiralni lom potkoljenice koji bi obuhvatio i plato tibije? :jesus: