ENDURO utrka lika PH i AA

Svako malo se po noći budim znojan misleći kako rješiti te daske, tako da ću uskoro morat do vas.
 
supertomo said:
pa drugčije nismo ni mislili , nego jel imaš ti licencu  :misli:
naravno da imam...  :jesus:

koliko ima od PŽ do vas ?
 
Kako ko

http://www.youtube.com/watch?v=_RlwG2WR6HU

:jesus:
 
evo ovdje je posebni pravilnik za utrku a za prijavni list možete me kontaktirati na email  [email protected]


http://www.emkbuzet.hr/images/stories/dokumenti/posebni_pravilnik-_enduro_graac-srb_2011-isp.pdf
 
zasigurno dosta vas zanima Kup klasa

Dakle vozit će se i ta klasa .
potrebno je imati svu zaštitnu opremu i potpisat izjavu o odgovornosti . Startnina košta kao i za druge klase .
ova klasa vozi prvi dan 2 kruga i drugi dan 1 krug .

za sve daljnje imformacije zovite na 098 313 626  Tomo
 
Tomo ta tvoja kup klasa neče iči bar ne pod mojom dirigentskom palicom
 
Evo Rogulićevog frendića i njegovih striktnih pravila. On će ti brojat i protupožarne aparate. :mrgreen:

Ako ne bude kupa onda nema ni puno vozača, a onda nema ni računice pa bolje da to odmah odjebeš i mi napravimo internu trkicu. :jesus:
 
mate said:
Evo Rogulićevog frendića i njegovih striktnih pravila. On će ti brojat i protupožarne aparate. :mrgreen:

Ako ne bude kupa onda nema ni puno vozača, a onda nema ni računice pa bolje da to odmah odjebeš i mi napravimo internu trkicu. :jesus:

:bananarace: :bananarace: :bananarace: :bananarace: :bananarace: :bananarace: :bananarace: :bananarace: :bananarace:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
:jesus: :mrgreen:
 
baš sad gledam velebit sa balkona  :shock: kad ono sve se bijeli  :D :D :wink: :wink:
 
deco said:
znači HRVATSKE ŠUME su ništa moram pitati Haka

GSS će sponzorirat kup klasu  :shock: besplatno traženje  :mrgreen:
 
autom se može doći na odokativno 100 metara od drugog brzinca (u blizini moje kuće)  i jedno 500 metera od  boxa i prvog brzinca (ostaviš auto na kraju  sela  Kunovac Kupirovački i nastaviš cestom  )

a jedan brzinac je udaljen od drugog oko 800 m zraćne linije tak da se u biti sve može pogledati ...samo se prošetaš preko livade ...

e sad terencem se može i zaći u šumu jedan dio ali za viditi najbolji dio treba se prošetati bar 1 km .