EXC 450 ili nešto drugo za lagani offroad?

Ako nemislis koristiti exc-a za ono za sto je namjenjen, mozda je bolje te novce dati za novu hondu crf 250l. Pouzdan dual, trosi kao upaljac..
 
:)  http://www.moto.it/moto-usate/honda/xr-250-r/xr-250-r-1992-02/6272488
 
lijepa pila http://www.moto.it/moto-usate/yamaha/tt-600-r/tt-600-r/6260958
 
nek neko coviku omoguci voznju na 450 pa da vidi da mu je XT,Dominator,DRZ400 sasvim dovoljno i najpametnije da uzme
 
kostica said:
Ako nemislis koristiti exc-a za ono za sto je namjenjen, mozda je bolje te novce dati za novu hondu crf 250l. Pouzdan dual, trosi kao upaljac..

(y)
 
Branko-ST said:
nek neko coviku omoguci voznju na 450 pa da vidi da mu je XT,Dominator,DRZ400 sasvim dovoljno i najpametnije da uzme
Mislis da nema smisla uzimati exc jer ima previse snage ?

Ovi svi sta si mi ih nabroja su dosta teži i stariji... ne bih nesto starije od 10 godina...

Ako znas nekoga u St da prodaje nesto dobro javi jer sam tu u blizini i ja :)
 
kostica said:
Ako nemislis koristiti exc-a za ono za sto je namjenjen, mozda je bolje te novce dati za novu hondu crf 250l. Pouzdan dual, trosi kao upaljac..
Ja se nadam kupit exc od nekoga ko ga nije koristio za šta je namijenjen, al sve se bojim... :)
 
H@k said:
Ja se nadam kupit exc od nekoga ko ga nije koristio za šta je namijenjen, al sve se bojim... :)
Ima kod nas jedno 10 komada takvih,inače ih koriste za raznositi poštu  :cool:
 
H@k said:
Ja se nadam kupit exc od nekoga ko ga nije koristio za šta je namijenjen, al sve se bojim... :)

Zajebaješ ti nas? :misli: :LOL:
 
Nadaš se jednom koji je vožen strogo samo u japankama i to do kioska, kafića ili plaže.....
 
Elias said:
Nadaš se jednom koji je vožen strogo samo u japankama i to do kioska, kafića ili plaže.....
To to, ti me na ovome forumu jedini razumis 8)
 
H@k said:
Ma mislim da ce meni to trajati dugo.
Necu mu ja vaditi mast jer mi je draže zdravlje od ićega... a i makadamski putovi na mome području ne opraštaju jer su većinom provalije sa strane, te je krški reljef pa je lako potegnit glavom o kamen :)
Nema širokih polja za jurnjavu...

Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk
Ak ti treba motor za to, kao što ti i iskusniji savjetuju, nemoj bacat novce na EXC-a (šteta ga za to koristit, za to je dovoljan i CTX 80...)
 
WR 450 je super motorin, ako po njemu nije cackano u smislu amater tuninga.
Da malog DR-Z nema ispod 3500 evro bilo kojeg godista dovoljno kaze o njemu.
EXC, Berg ili husquarna imaju istu cijenu kao i mali DR-Z i uvijek su svjeze slozene, to znaci da klip, karike, lezajevi trebaju svaku sezonu.Nigdje u oglasu neces procitati da neko prodaje DR-Z koji je svjeze slozen. Znaci KTM ili Berga ne kupuj ako ne znas sam shrafit. Ja se cesto, osobito zimi, zaletim u uglase i gledam samo FS 650, kao najbeskompromisniji motocikl ikad napravljen, ali ne mogu ga kupit, jer kad ga zapali on se cuje kao da mu dekli nisu zashrafljeni, kad da su za njega vezani lancima.