Faak am See, bikerski tjedan 09 01-09.09. 2012

Zasto je ztakasnio za smjestaj u hotelu  :misli: :misli: :misli:
 
vickodu said:
Zasto je ztakasnio za smjestaj u hotelu  :misli: :misli: :misli:
zato jer je sve prodano mjesecima unaprijed, ovo je susret kao HOG u Biogradu n/m, samo kaj se događa svake godine i duuugo traje čitavih 9 , a zapravo službeni naziv je "Europski bikerski tjedan", na linkovima koji su dati mogu se pronaći ismještaj pa nek pitaju.
mislim da naši HOGovci planiraju otići tam, za druge neznam, ja ću se sigurno zaletiti kroz tjedan ili u petak/subota/nedjelja
 
- e JBG,  :( - uvijek me taj datum ...

nemam više vremena, puno ljudi ovisi o meni, počinje školica za klince, ali pratim temu zbog slika  :mrgreen:
ako netko od vas bude išao

        (y)
 
mg749ie said:
zato jer je sve prodano mjesecima unaprijed, ovo je susret kao HOG u Biogradu n/m, samo kaj se događa svake godine i duuugo traje čitavih 9 , a zapravo službeni naziv je "Europski bikerski tjedan", na linkovima koji su dati mogu se pronaći ismještaj pa nek pitaju.
mislim da naši HOGovci planiraju otići tam, za druge neznam, ja ću se sigurno zaletiti kroz tjedan ili u petak/subota/nedjelja

Ims mjesta u Kranjskoj gori koja je udaljena cca 30 min voznje .Btw susret je puno veci nego u Biogradu  :wink:
 
Plan imam za otići pa ćemo vidjet kako će se situacija razviti ...... :021:
 
Ljudi svakako odite to je nesto  neopisivo....
Ima malih kampova blizu jezera.ne morate rezervirati samo potrazite.
Smjestaj u hotelima,sobama je godinu dana ranije rez.
Spremite se za hladne noci.
 
Ide nas 4 iz Hrvatske redarit pa mozda vidimo zemljake  (y) :mrgreen:
 
mg749ie said:
kad idete, pa već je počelo, kaj se ne kasni ?

Mi se moramo checkirat do ponedjeljka u 12h, tak nam je javljeno  :mrgreen:
 
mg749ie said:
onda se vidimo, gde Vas mogu pronaći ? 8) (y)

A negdje naokolo satora, tesko da ces fulat moj frame od 2m  :LOL: :mrgreen: :mrgreen:

Kad budes ti gore?
 
Krece i ekipa iz Čakovca..apartmani rezervirani i plačeni prije dva mj.. (y)
 
Ujutro krecem  :021: