Faak am See, bikerski tjedan 09 01-09.09. 2012

ja bio jedno 3 4 puta ... i super je doživljaj .... sam pazite oko jezera... ja sam mislio da sam upao u defile kad sambio prvi puta .. kad ono defile je cijeli dan oko jezera .. ehehhe

predprošle godine kad sam bio u subotu popodne tek u 9. kampu poredu našlismještaj .. i nije free....

free je ak zabiješ šatoru u neku šumicu kraj ceste ...ostalo se plaća ...osim ak nisu kaj promijenili
 
piko38 said:
ja bio jedno 3 4 puta ... i super je doživljaj .... sam pazite oko jezera... ja sam mislio da sam upao u defile kad sambio prvi puta .. kad ono defile je cijeli dan oko jezera .. ehehhe
predprošle godine kad sam bio u subotu popodne tek u 9. kampu poredu našlismještaj .. i nije free....

free je ak zabiješ šatoru u neku šumicu kraj ceste ...ostalo se plaća ...osim ak nisu kaj promijenili

Hehehehe to mi je nešto poznato isto sam ja mislio lani  :LOL: :LOL: :LOL:
 
onda jako dobro znaš o čemu pričam .... i opreza nikad dovoljno .....

toleriraju vožnju bez kacige ali divljanje ne ....
 
Idemo kolega i ja iz BiH, petak ujutro krecemo pa ako neko zeli da se prikljuci dobto dosao
 
Ja aam malo krenuo preko Alpa al doci cu i ja tamo do subote
 
Planiramo se zaustaviti na Faakeru u subotu, na povratku s Großglocknera :D
 
piko38 said:
ja bio jedno 3 4 puta ... i super je doživljaj .... sam pazite oko jezera... ja sam mislio da sam upao u defile kad sambio prvi puta .. kad ono defile je cijeli dan oko jezera .. ehehhe

predprošle godine kad sam bio u subotu popodne tek u 9. kampu poredu našlismještaj .. i nije free....

free je ak zabiješ šatoru u neku šumicu kraj ceste ...ostalo se plaća ...osim ak nisu kaj promijenili

Koliko se plaća kamp ako se sjećaš?  :misli:
Razmišljamo da se zaletimo za vikend.
 
Bili,  super mega susret, ima dosta ekipe iz HR i BiH, napravili đir i otišli na Grosglockner-
Prevelika je gužva, i ko voli super, svega i svačeg ima, tj nema kaj nema.
nagodinu se budem malo bolje organizirao
 
i mi jučer samo malo prorundali popili pivu i gass prek Nockalmstrase za Gross na kojem je danas dan bio prekrasan i vruć :wink:



 
kober said:
Dali ste primjetili kak puno cura vozi Harley-je ?!?

Ja sam primjetio da 50% Harley-a dođe na prilolicama ili na kamionu, raskrcaju ih tamo pa malo odglume po jezeru ( oni kojima se nešto ne rikne.. ).
Bio lani prvi put i interesantno je za vidjet, jer se to , ( po mom skromnom mišljenju ) osim još u Daytoni nigdje ne može vidjeti.
Bio i ove godine, ali samo zato jer nam je bila onako usputna ruta s povratka s Großglocknera..i iskreno nebi više tamo išao..pre pre velika gužva, pre paprene cijene, pre više glume i pre bučno. (y)