Fitness

Uzmeš si Air Bike pa da vidiš šta je HIIt i cardio... Smrt

Imamo ih u gymu na poslu, crossfit kult se njeguje tamo. Treba rukama radit, to mi ne paše jer je u koliziji s ostalim treningom, inače je ok stvarčica, ali draže mi se dobro istrčat, ima nešto primalno-životinjski u tome.
 
Samo opisujete,dajte neku sliku vase vjezbe u temi,nas dvoje smo odradili danasnji fitness,pripreme za kakvu mogucu turneju ako se mogne.
 

Attachments

  • 20191128_151640.jpg
    20191128_151640.jpg
    76.5 KB · Views: 90
niko u sportu,nije dobro...nabacicete koju kg,pa onda vece gume,veca potrosnja...,danas pao dobar djir na mjestu ...
 

Attachments

  • -fitness-.jpg
    -fitness-.jpg
    4.8 MB · Views: 0
Nikom se ne diže, oli ste toliko zaruzinali...ajmoo,sad je vrijeme da se pokrenete,taman do lita spremni za kakvu Akciju ...
 

Attachments

  • popay.jpg
    popay.jpg
    3.1 MB · Views: 0
Nisam veslac al znam da je ovo bolesno.
Inace kolega udara 60 min 18197 m.
On je onako solidan, ima neku medalju kuci. Olimpijsku. 😁
 
  • Like
Reactions: amante
Nisam veslac al znam da je ovo bolesno.
Inace kolega udara 60 min 18197 m.
On je onako solidan, ima neku medalju kuci. Olimpijsku. 😁
To je bolji prolaz nego ja na 6km.
60 min cu odradit ispod 1.51 na moj dan.
Jedan od Skelina?
 
To je bolji prolaz nego ja na 6km.
60 min cu odradit ispod 1.51 na moj dan.
Jedan od Skelina?
Nije, imas ga na conceptovoj stranici rekorda.
Cijeli zivot sam u sportu ali njemu se bas divim! Kakav je to stroj.. prije 2 god trcali polumaraton, bili neljudski uvjeti, 34 stupnja przilo.. ovi ozbiljni trkaci imali gadnih problema, on sa 90+ kg otrci 1:3x:xx. Bio top 10. Ja se dovukao za preko 2 sata..

 

Attachments

  • 375E5A38-75B3-4D5E-8CF0-440FB07A2F65.png
    375E5A38-75B3-4D5E-8CF0-440FB07A2F65.png
    356.4 KB · Views: 0
Nisam trcao god i pol jer me peta zajebavala, sad mi je vec neko vrijeme ok pa sam prijavio polumaraton 9.4.
Sad kao idem trcat malo da ne krepam😂

A krepat cu sigurno jer uopce nisam trkac nego eto ko budala si zadam takve nekakve ciljeve pa ajde..
Iako recimo taj zadnji sam istrcao bez ikakve trkacke pripreme, samo na crossfit trening.
 
  • Like
Reactions: pa3q
aj za sebe rekreacija,al kako vam se da toliko trcat,ko vas goni... nastradaće ti kolina ...
 
Prirodno najzdravije...
 

Attachments

  • Skoda.jpg
    Skoda.jpg
    121.1 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: vespinjo
I sve stvari s AliExpressa su zapravo iz Ukrajine, kinezi ih samo prepakiraju i dižu kesu na državnim poticajima za poštu.
 
  • Haha
Reactions: pikacu79 and Paf