Fotografija općenito

Evo prvi pokusaj fotkanja iz visine objesen na spagu. Ja sam ovaj prvi  umro sam 100 puta dok sam se digao na 15m :mrgreen:
Bit ce bolje drugi put :)

Treba to po na jesen ili pu proljeće probat jer je prevruce ujutro kad je sunce na drugoj strani i osvjetljuje stjenu. A meni je objektiv nesto sjeban kad uperim prema jakom kontrastu :misli:
 
Ma bilo bi bolje da sa bila jos 2 spaga i u trokut s stijenom da se mogu kretat u zraku ovako visis kao na striku i jos te pocne okretat u zraku...

Pola sata poslje prolom oblaka i kad sam isao za doma sam zaplesao u jednom zavoju na sve strane, a nisam isao brzo 40-50km/h gume su ok.
Bio je mastan asfalt jer ga je samo namocilo malo a i star je 20+ godina.

Tako da uznojio sam se ko svinja, kiša me oprala dok sam isao do motora i skoro se istresao po cesti :mrgreen:
 
64ca3a5b19e7b27f717c83ab3dd7a66d.jpg


More je toplo, kamen je vruc... Ljeto.


Don
 
diesel power said:

  ...probaj još koji drugi položaj sunca i kadar, motiv je odličan i ni izdaleka iscrpljen. U nekih godinu dana tu bez problema ispucaš par stotina fotki. I probireš doma kada nađeš vremena. Nije lako napraviti dobru fotku.
 
OldBoy said:
  ...probaj još koji drugi položaj sunca i kadar, motiv je odličan i ni izdaleka iscrpljen. U nekih godinu dana tu bez problema ispucaš par stotina fotki. I probireš doma kada nađeš vremena. Nije lako napraviti dobru fotku.

aha tako treba :)
Iz prve sam htio iz kontra strane ali taman je sunce bilo u pozadini tj trebalo bi ic ujutro kad je sunce kontra probat.
Ali vise fotkam zalaske nego izlaske treba se ustat rano :mrgreen:
 
diesel power said:
Ali vise fotkam zalaske nego izlaske treba se ustat rano :mrgreen:

    ...ne kompliciraj. Osam ili devet ujutro nije prerano, ali je dovoljno različito od predvečerja da dobiješ sasvim drugačiju sliku.

 
 
diesel power said:
8 ujutro :shock:

    ...kao, ne ustaješ prije dvanaest? Pusti priče i glumu. Predavanja, poziv na sud ili odlazak na šljaku preko nekog servisa imaju prolaz. Zašto ne bi i par dobrih lokacija došlo taj stupanj važnosti?
 
Zato jer jedan dan ustajem u 5. drugi spavam kao posten covjek do 10, treći dolazim iz noćne u 8 ujutro i onda opet spavam ko top do prve smjene :mrgreen:

A i imam obaveze oko diplomskog i oko kuce pa ako uhvatin fotic svakih 10 dana je dobro jbg :undecided: